problemy w związkach
#821
Napisano 20 marca 2008 - 07:57
#822
Napisano 20 marca 2008 - 10:03
#823
Napisano 20 marca 2008 - 10:58
"NIE WAZNE GDZIE BYLE RAZEM"
szkoda, ze teraz sie tego nie trzyma ....... sory Ninka za mocne slowa, ale wg. mnie to On jest jakis chwiejny emocjonalnie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#824
Napisano 20 marca 2008 - 12:38
[ Dodano: 2008-03-20, 12:39 ]
Nie wiem co myslec i robic zobacze co bedzie po powrocie z PL czy bedzie nadal sie zachowywal jak ........
#825
Napisano 20 marca 2008 - 15:16
i tak w kolkoczy moze cos sobie przemysli?
raz sie zmienil i jak sie okazalo nie na dlugo...
ach...nie moja sprawa. jestes troche slaba osoba bo druga to by sie nie dala
szkoda tylko dziecka....
mysle, ze w razie czego czego sad jednak dalby Tobie opieke, ty pracujesz zarabiasz, on by wrocil do PL po latach wiec tak na prawde bez srodkow do zycia, jesli oczywiscie myslalas o rozwodzie. rozwod to nie koniec swiata a po co sie meczyc?
moglabys miec szanse jeszcze ulozyc sobie zycie tak samo Ty jak i ON
#826
Napisano 20 marca 2008 - 18:09
#827
Napisano 21 marca 2008 - 18:13
#828
Napisano 21 marca 2008 - 18:26
#829
Napisano 21 marca 2008 - 18:31
Ja tez mialam kiedys tak,ze sie wstydzilam itp.ale raz jeden chlopak mnie tak dowartosciowal,ze do tej pory sie nie krepuje-mimo,ze jestem po porodzie dopiero 4 mies.
Ja tez nie mam za pieknych piersi,ale mam takie i ich nie zmienie,musisz zaakceptowac siebie
A to ja nie rozumiem nie rozbierzesz sie przed nim???a co wy jeszcze
#830
Napisano 21 marca 2008 - 18:45
#831
Napisano 21 marca 2008 - 18:56
Jesli cie widzial i jest z toba to widocznie mu sie podobasz,mezczyzni sa rozni-jadni wola bladynki drudzy brunetki
Moj maz lebi male piersi
WIEC jesli on cie widzial to nie rozumiem czemu masz z tym problem
#832
Napisano 21 marca 2008 - 18:59
Jednak musze powiedziec,ze wytrzymalam tylko rok,bo nie potrafilam zapomniec tego co mi zrobil i ciagle go sprawdzalam i mu wypominalam,wiec mam nauczke,ale nigdy nie mowie nigdy....
#833
Napisano 21 marca 2008 - 19:00
#834
Napisano 21 marca 2008 - 21:18
#835
Napisano 21 marca 2008 - 21:51
jak on moze mnie zaakceptowac skoro ja siebie nie akceptuje
To jest milosc
Widział mnie już nago ...i dalej sadzi ze go pociagam
I to jest najwazniejsze
Ja tez chetnie cos bym zmienila w swoim wygladzie itp. ale bardzowazne dla mnie jest to ze moj M kocha mnie taka jaka jestem.Liczy sie wnetrze
CIESZ SIE SCZESCIEM PRZY BOKU SWOJEGO KSIECIA
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#836
Napisano 21 marca 2008 - 21:55
nie potrafilam zapomniec tego co mi zrobil i ciagle go sprawdzalam i mu wypominalam,wiec mam nauczke,ale nigdy nie mowie nigdy....
Bedac ze mna w zwiazku to bycie ze mna, nie inne laski na bokach.Ja znam siebie i wiem, ze nie wybaczylabym, tak jak Ty nie potrafilabym zapomniec itp. wiec odrazu zakonczylabym to bez kolejnych 'szans", nie mam zamiaru przezywac koszmaru przez jakiegos dupka. ktory nie potrafil utrzymac "interesu" w spodniach
Nigdy nie bylam zdradzona i oby mnie to nigdy nie spotkalo.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#837
Napisano 21 marca 2008 - 22:08
I tak latwo tez nie bylo mi tych 4 lat wyzucic,moim zdanie kazdemu moglo sie zdazyc hmmm no coz,ale okazalo sie inaczej,ze to nie bylo RAZ
Ale nie mow ze bys nie wybaczyla jak nie bylas w takiej sytuacji
#838
Napisano 21 marca 2008 - 23:18
#839
Napisano 21 marca 2008 - 23:38
Dzieki dziewczyny
musze chyba polubic siebie wiem ,ze to bedzie długa droga ale wierze ,że sie uda
nooo pozytywne myslenie jest najważniejsze..
#840
Napisano 22 marca 2008 - 01:15
Poza tym pewnie jesteś śliczną dziewczyną i za bardzo się niepotrzebnie tym przejmujesz. Główka do góry... Przecież nie sądzisz chyba, że Twój chłopak ma zły gust? ;>
Może nawet na początku wystarczy pochodzić trochę nago po domu, patrzeć w lustro i zacząć dostrzegać swoje plusy? Porozmawiaj też ze swoim chłopakiem, np. powiedz mu, że nie podobasz sie sobie itp. Jestem przekonana, że będzie w stanie pokazać Ci co jest w Twoim ciele piękne. A nawet w Twoich piersiach itp...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty







