Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciÄ…gajÄ…ca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Problemy z zębami i dentystą


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

#181 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 18:44

U mnie zęby to mój koszmar, są słabe i kruche i mam nadzieję,że na starość nie będę bez zębów :/



#182 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • ZarzÄ…dca
  • 10527 postów

Napisano 28 maj 2015 - 09:17

Wczoraj doÅ‚Ä…czyÅ‚am do ekipy bez-ósemkowej. I takie moje pytanie... to gÅ‚upkowate uczucie dÅ‚ugo bÄ™dzie sie utrzymywac? Niby nie boli, Ćmić przestaÅ‚o, ale jakoÅ›-takoÅ› nieswojo. Szczeka też nie współpracuje jak powinna. DÅ‚ugo "dochodziÅ‚yÅ›cie" do siebie po usunieciu? 


*Powyższy post wyraża jedynie opiniÄ™ autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglÄ…dów bez podawania przyczyny. 


#183 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 20:58

Niby nie boli, Ćmić przestało, ale jakoś-takoś nieswojo. Szczeka też nie współpracuje jak powinna. Długo "dochodziłyście" do siebie po usunieciu?

Pewnego dnia stwierdzisz, że wszystko jest już normalnie ;-) ja nie pamiętam ile dochodziłam do siebie, ale jakoś kojarzy mi się, że szybko nastała normalność w buzi :lol: mi jeszcze jedna 8 została :-)

 

A odnośnie reszty zębów to znowu miałam otwierany 1 ząb (już wcześniej leczony), na szczęście jakiś lek pomógł i obyło się bez kanałowego. Za to jeden kanałowy leczony jakieś 15 lat temu musiał być leczony znowu :shock: nie znam się na tych wszystkich hokus-pokus dentystycznych - ważne, że nie boli <ookk> i przypadkiem dentysta robiąc mi kontrolne zdjęcie szczęki wykrył wielką dziurę na styku 2 zębów :-/ a z zewnątrz ani śladu po jakimkolwiek uszkodzeniu. Pewnie niedługo by się odezwało :-P


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#184 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 21:31


jakieś 15 lat temu musiał być leczony znowu
po jakimsczasie moze sie zdarzyc ze kanał sie zatka .

a co do rwania w gabinecie u chirurga , to oni znieczulaja czy usypiaja ???

brat miał cos rwane ale był przytomny <hmm>


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#185 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • ZarzÄ…dca
  • 10527 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 08:29

Raczej znieczulaja, choc tez pewnie zalezy od przypadku. ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opiniÄ™ autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglÄ…dów bez podawania przyczyny. 


#186 Nova23

Nova23
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 08:19

Ja leczę zęby w Warszawie. Też miałam usuwane ósemki i bałam się tego strasznie. Jednak dentysta był bardzo miły i potrafił podejść do sprawy profesjonalnie. Cały zabieg nie bolał nawet tak bardzo. Miałam znieczulenie ale jak zeszło to czułam lekki ból. Myślę, że to jednak normalne :D

#187 dopasowana21

dopasowana21
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 10:21

Moja siostra ma mieć niedÅ‚ugo usuniÄ™te trzy ósemki, a dwie z nich sÄ… prawie caÅ‚kowicie przysÅ‚oniÄ™te - rosÅ‚y skoÅ›nie wewnÄ…trz dziÄ…sÅ‚a. 

Czy w takim przypadku będzie tylko znieczulenie czy jednak może ona liczyć na usypianie?


Patrzę przez kolorowe soczewki na świat. Wybieram je z /link/


#188 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 22:55

A co sądzicie o implantach zębowych? Ostatnio tak się nad tym zastanawiam mam braki w uzębieniu i nie fajnie to wygląda jeszcze trójka:( wiec widoczna? Na jak długo takie implanty wytrzymują, jakiej firmy wybrać? Ktoś się orientuje w tym temacie/


Użytkownik koala edytował ten post 14 kwiecień 2016 - 22:57


#189 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 16:39

Moja siostra ma mieć niedÅ‚ugo usuniÄ™te trzy ósemki, a dwie z nich sÄ… prawie caÅ‚kowicie przysÅ‚oniÄ™te - rosÅ‚y skoÅ›nie wewnÄ…trz dziÄ…sÅ‚a. 

Czy w takim przypadku będzie tylko znieczulenie czy jednak może ona liczyć na usypianie?

Wiesz co, to od niej zależy. Ja miałam taką sytuację właśnie, że dwie dolne ósemki rosły mi w poprzek, jedna wcale się nie wybiła, druga tylko czubkiem. I poprosiłam o narkozę, lekarz na początku mówił, że bez sensu, a po za biegu powiedział, że dobrze, że go na tę narkozę namówiłam. Miałam po 4 szwy z każdej strony i strasznie naderwane usta - wyglądałam jak joker. Tylko oczywiście musiałam za tę narkozę dodatkowo zapłacić. Na szczęście wszystko szybko się zagoiło. Przy okazji odkryłam super lek na bolące dziąsła i wszelakie ranki i afty - Dentosept A Mini. Naprawdę świetnie łagodzi podrażnienia i przyspiesza leczenie. Aplikowałam go też na dziąsła jak mi dwie pozostałe ósemki rosły. Straszna sprawa z tymi zębami - rosną i bolą, jak wypadają też bolą :(



#190 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 376 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 17:07

Stosowałam to u córki, jak ząbkowała, faktycznie skuteczny spray :) I ma naprawdę dobry skład, witaminy z grupy B, pantenol, dzięki czemu przyspiesza regenerację dziąseł, a nie jak większość maści, działających tylko znieczulająco. Ma też działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. mi się zdarza nim psikać na ranki od aparatu ortodontycznego i na to też pomaga ;)



#191 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:49

U mnie zÄ™by to tez jest jakaÅ› katastrofa , tak mi sie posypaÅ‚y po drugiej zwÅ‚aszcza ciąży z, eszkoda gadać . i tak straciÅ‚am dwa zeby szóstki , jedna na dole a druga na górze . a teraz Å‚atam te zeby jak tylko mogÄ™ . Jeszcze siÄ™ okazaÅ‚o ,że : wyżynaja mi siÄ™ 4 ósemki na raz , za tydzien mam zabieg , jest caÅ‚kowicie zatrzymana . w sumie wszystkie sÄ… zatrzymane . do tego siódemka w której byÅ‚ opatrunek okazaÅ‚o siÄ™ co ? ,że pod resztÄ… plomby ( stara amalgamatowa , po starym dentyÅ›cie, teraz chodze do stomatologii CichoÅ„ i tutaj mam zawsze dobre , nie wylatujÄ… te wywpeÅ‚nienia , ale to tak na marginesie) zrobiÅ‚a siÄ™ gÅ‚Ä™boka próchnica . Znowu, wtórna . myÅ›laÅ‚am ,ze siÄ™ popÅ‚acze jak mi to dentysta powiedziaÅ‚ w tym gabinecie . DaÅ‚ mi znowu opatrunek za 4-6 tygodni na wypeÅ‚nienie caÅ‚kowite już . O ile mnie nie zacznie boleć . Aaaa i zeby byÅ‚o Å›mieszniej , to w zeszÅ‚ym tygodniu bolaÅ‚a mnie coÅ› piatka która byÅ‚a plombowana . OkazaÅ‚o siÄ™ ,ze zupeÅ‚nie z drugiej strony siÄ™ "uszczerbiÅ‚a " ;( mam dość .... ;(;;(;(;(;( aż mi siÄ™ pÅ‚akać chce 



#192 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 266 postów

Napisano 30 kwiecień 2023 - 12:56

No to jest wÅ‚aÅ›nie bardzo ważne, aby wybrać dobrego specjalistÄ™ od zÄ…bków, który nam pomoże.  Ja teraz   mam  w planach zapisać siÄ™ do kliniki stomatologicznej https://www.qclinic....zenie-kanalowe/ , która oferuje leczenie kanaÅ‚owe i wszelkie inne  metody leczenia. SÅ‚yszaÅ‚am, że sÄ… oni niezawodni.



#193 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 29 listopad 2023 - 11:22

Ja mam takie problemy z zÄ™bami po porodzie niestety :( Na chwilÄ™ obecnÄ… mam zÄ™by wyleczone, ale co z tego kiedy mam kamieÅ„ nazÄ™bny :/ I niestety tutaj mam problem. Jeszcze z córkÄ… czekam na ortodontÄ™ na NFZ https://mcs-przychod...ia-ortodoncji/ 







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych