Maona, a ja bym radziła nie opierać się na diagnozie przypadkowej osoby w Internecie, bo zdaje się założyłaś już, że skoro loulou, wspomniała o nerwicy to Ty ją masz.
Masz rację, zachowałam się jak rasowy hipochondryk
Napisano 06 października 2011 - 10:07
Maona, a ja bym radziła nie opierać się na diagnozie przypadkowej osoby w Internecie, bo zdaje się założyłaś już, że skoro loulou, wspomniała o nerwicy to Ty ją masz.
Napisano 15 grudnia 2017 - 19:38
Ja polecam dla osób z Warszawy Pania Małgorzatę Różycką z kolektywy Psychologgia na ulicy Chmielnej, młoda,super psycholog
Napisano 06 listopada 2018 - 19:50
Zawsze można próbować innych sposobów. Podobno skuteczna jest medyczna marihuana, nie wiem czy słyszałaś o kush? Pale e-papierosa i od niedawna używam beznikotynowego liquidu – znajoma mi poleciła, sama wybrałam się na dobranie właściwego olejku do Futura Medica (mają je też w sprzedaży). Wrzuć sobie w gogle na co działa i jak taka legalna marihuana – ja jestem zachwycona efektami już po 2 tygodniach.
Napisano 09 czerwca 2023 - 11:25
Cześć dziewczyny,szukam psychologa online dla osoby dorosłej. Może jesteście w stanie kogoś polecić? Nie chciałabym wybierać z wyszukiwarki Google, lecz bardziej z polecenia.
Zastanawiałam się nad skorzystaniem z takiej terapii w formie online: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/
Czy ktoś może miał do czynienia? Jak efekty?
Napisano 22 września 2025 - 06:30
A co powiecie na takie rozwiązanie jak terapia u psychologa w formie online? Zajrzyjcie na stronę Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://empatio.pl/ . Myślę, że taka terapia to bardzo dobry wybór dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Pompa ciepła czy piec na pellet |
|
|
|
Popękane naczynka na twarzy co pomoże |
|
|
|
Okna antracytowe czy białe |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych