Anusku, nie wiem co Ci powiedzieć. Takie oszukaństwa są straszliwe. Przyparłabym go do muru.
Popieram.
Napisano 03 lutego 2008 - 10:55
Anusku, nie wiem co Ci powiedzieć. Takie oszukaństwa są straszliwe. Przyparłabym go do muru.
Napisano 03 lutego 2008 - 11:41
Napisano 03 lutego 2008 - 11:52
Napisano 03 lutego 2008 - 12:38
Napisano 03 lutego 2008 - 13:07
Napisano 03 lutego 2008 - 14:06
Napisano 03 lutego 2008 - 15:03
Napisano 03 lutego 2008 - 15:06
Napisano 03 lutego 2008 - 15:12
Napisano 03 lutego 2008 - 18:07
Napisano 03 lutego 2008 - 18:18
Napisano 03 lutego 2008 - 19:58
Napisano 03 lutego 2008 - 21:02
Napisano 03 lutego 2008 - 21:10
Napisano 03 lutego 2008 - 21:16
Napisano 03 lutego 2008 - 23:49
Napisano 04 lutego 2008 - 08:52
no i rozmowa była...jak można to tak nazwac,bo on krzyczał a ja płakałam.tak bardzo chciałam żeby normalnie ze mną porozmawiał,przytulił mnie,a on nic.ciągle krzyczał,mówił mi co mam robic.zachowywał sie tak jakbym nic dla niego nie znaczyła.a w dodatku jutro wizyta u goinekologa bo mi dzisiaj test wyszedł pozytywnie.powinien mnie wspierac a on mnie dobija...
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych