problemy w związkach
#442
Napisano 25 stycznia 2008 - 15:18
wyjelas mi to z ust. Moje zdanie jest takie, ze lepsza gorzka prawda niz slodkie kłamstwo. Jakby takie cos mialo miejsce, a ja dowiedzialabym sie .. ale ostatnia to czulabym sie podwojnie upokorzona, oszukana, wykorzystana.. Juz smutna jak smutna ale zła byłabym nieziemsko......bez sensu
#443
Napisano 25 stycznia 2008 - 17:38
#444
Napisano 25 stycznia 2008 - 18:08
#445
Napisano 25 stycznia 2008 - 18:13
#446
Napisano 25 stycznia 2008 - 22:01
to niestety o niczym wielkim nie świadczy zwlaszcza z estrony chlopaka po kilku piwachCałowaliśmy się dość długo aż przerwał nam kolega, który wrócił
niech powie Tobie to samo ale na trzezwo i mam nadzieję , ze to co napisałam wczesniej będzie moja pomyłka a Tobie sie ułozy o ile jest Tego wart bo to wiesz tylko ty samaZapytałam czy mu sie podobam i czy mnie lubi a on odpowiedział, że tak i, że mnie bardzo lubi a podobam mu sie szczególnie w jednej bluzce(
#447
Guest_Kociak_*
Napisano 25 stycznia 2008 - 23:16
I jeszcze jedno: uprzejmie i oficjalnie Ci obiecuję, że kolejny nowy temat założony przez Ciebie, tyczący się tego samego Twojego problemu będzie Twoim ostatnim na forum.
#448
Napisano 25 stycznia 2008 - 23:38
#449
Napisano 26 stycznia 2008 - 14:50
Chwile jest cudownie..a za chwile wchodzi na jakies temat, ktory mni z roznych powodow boli i jestem juz nie do zniesienia
A mowilas mu, ze na ten wlasnie temat nie chcesz gadac?
#450
Napisano 26 stycznia 2008 - 16:00
#451
Napisano 26 stycznia 2008 - 16:33
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#452
Napisano 26 stycznia 2008 - 16:38
#453
Napisano 26 stycznia 2008 - 16:40
Szczera rozmowa to jest najwazniejsze !!! Ale bez emocji, bez krzykow !!! Powiedz mu, ze rozmowy na niektore tematy Cie bola i nie chcesz aby poruszal takie tematy.
[ Dodano: 2008-01-26, 16:42 ]
nic nie było następnego dnia. Zapytał tylko jak sie czuję
bo chłopaki leczyli kaca. Bałam sie następnego dnia ale było normalnie.
I nic ? jestescie na stopie kolezenskiej jak dotychczas ? Moze nie pamieta ......... a moze nie chce do tego wracac ............
#454
Napisano 26 stycznia 2008 - 18:13
#455
Napisano 26 stycznia 2008 - 18:25
tez tak mysle moze przemysl to wszystko moze szczera rozmowa z facetemBo na razie zachowujesz się jak 15-letnia dziewczynka. A dorośli ludzie wyjaśniają sobie takie rzeczy, a nie szukają pomocy wszędzie tylko nie u źródła
#456
Napisano 27 stycznia 2008 - 17:21
nic nie było następnego dnia. Zapytał tylko jak sie czuję
bo chłopaki leczyli kaca. Bałam sie następnego dnia ale było normalnie
Moim skromnym zdaniem to nie bylo jednak normalne- bo calowaliscie sie a on nawet nie wspomnail o tym...
Sytuacja wedlug mnie wyglada tak, ze byl po kilku piwach zabawial sie, liczyl na wiecej no ale mu nie wyszlo i tyle.
Wedlug mnie uczucie to to nie jest. Dlaczego z nim w ogole nie pogadasz ??
#457
Napisano 27 stycznia 2008 - 17:30
#459
Napisano 27 stycznia 2008 - 19:11
Maju znajdz sobie jakiegos fajnego i wartosciowego faceta ktory bedzie Cie kochal
Zgadzam sie. Jesli ten facet nie potraktowal tego co sie stalo w zaden sposob !!! no to zle o nim swiadczy. Powinien cos wyjasnic...... Powiedziec, okazac dalsze zainteresowanie, badz wyjasnic, ze moze byla to chwila slabosci, pomylka. Ale napewno powinien cos zrobic !!!
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











