Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Uwaga gorące nagie ciałka :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 03 marca 2008 - 00:22

http://www.internets...dbeillegal.com/ :)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#2 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 03 marca 2008 - 09:04

<umieraam></span> już to chyba widziałam <umieraam></span> ale wywijają <umieraam></span>

#3 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 03 marca 2008 - 09:23

jak wywijaja <umieraam></span> fajne, fajne :D i muzyka super <tuptup></span>
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#4 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 03 marca 2008 - 09:28

ooo cenzurka...dziewczyny nie wlaczac przy facetach :-D
faajne ;-) i ten Gunter
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#5 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 marca 2008 - 09:32

włączam komputer.... zaspana a tu prosze odrazu się obudziłam :lol: <tancze></span>

#6 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 03 marca 2008 - 10:38

he he he he <umieraam></span> o szok <umieraam></span> <biglol></span>

#7 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 03 marca 2008 - 11:56

łoooo ze im to sie nie pourywa :P :shock: :mrgreen:

#8 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 03 marca 2008 - 13:10

<dupki></span> <bravoo></span> ale sie uśmiałam,aż mi sie humor poprawił :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 03 marca 2008 - 14:40

zabawni panowie ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#10 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 03 marca 2008 - 15:13

fajne na poprawienie humoru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 marca 2008 - 16:54

heehehe, umarłam :D

#12 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 03 marca 2008 - 17:13

Ja wczoraj myślałam, że się posikam :)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#13 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 03 marca 2008 - 17:22

ooo cenzurka...dziewczyny nie wlaczac przy facetach :-D

Taaa..wysłałam linka kumpeli.. Okazało się, że jest na zajęciach a w domu przy kompie zostawiła swojego faceta <sciana></span> ;-)

#14 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 03 marca 2008 - 19:54

no nie powiem, fajny filmik, uśmiałam się równo, najlepszy był ten co na boki...czyms tanczył <jupi></span>

#15 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 03 marca 2008 - 22:48

Mnie się też filmik spodobał :mrgreen:

#16 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 03 marca 2008 - 22:54

a mi sie spodobał ten z dłuższymi włosami i zarostem :P ( ale z nas zboczuchy <umieraam></span> <zawstydzony></span> <biglol></span> ) mmmmmmm my ding ding dong <biglol></span> <kupka></span> <umieraam></span>

#17 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 03 marca 2008 - 23:32

a mi sie spodobał ten z dłuższymi włosami i zarostem :P


heheh mi tez :mrgreen: ale wywijaja chlopaki :mrgreen:

#18 roksiakb

roksiakb
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 04 marca 2008 - 15:18

HAHA!! ten z bladym tyłkiem był the best :-) :mrgreen:

#19 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 06 marca 2008 - 00:10

Wszystkie obok książki mi lecą na podłogę <lol></span> :lol:
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#20 ktojaknieja

ktojaknieja
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 06 marca 2008 - 20:50

Nie nooooooooo nie mogę.............. hahahhahhahahhah, ale się uśmiałam.Filmik rewelacyjny.
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych