i tego Wam życzę z całego sercaale DAMY RADE
Super, że wyszło jak wyszło i wkońcu wiesz na czym stoisz. Oficjalnie to oficjalnie a takie domysł to wiadomo...
Napisano 03 maja 2011 - 20:11
i tego Wam życzę z całego sercaale DAMY RADE
Napisano 03 maja 2011 - 20:32
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 maja 2011 - 09:15
Napisano 04 maja 2011 - 10:59
Napisano 04 maja 2011 - 11:01
Napisano 04 maja 2011 - 17:42
Napisano 04 maja 2011 - 17:45
Nie zaprzeczę, działa toJeśli zaś chodzi o pierwszy etap, to ja również sądzę, że faceta trzeba troszeczkę "przetrzymać".
No bez przesady też, ale trochę? Jak najbardziej wskazane

Napisano 04 maja 2011 - 18:54
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kolekcje bisnesowe, czyli eleganckie ciuszki |
|
|
|
Jak rozpuszczać żelatynę w gorącej wodzie? |
|
|
|
Bibuła, krepina - czyli papierowe wytwory ;) |
|
|
|
REINKARNACJA -czyli: Kim będziesz po śmierci? |
|
|
|
Pierwszy raz po porodzie |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych