mnie zastanawia coo to było?!
uwaga MANDARYNA!
#21
Napisano 04 października 2007 - 17:53
mnie zastanawia coo to było?!
#22
Napisano 04 października 2007 - 17:56
#23
Napisano 04 października 2007 - 18:12
#24
Napisano 04 października 2007 - 20:08
co jak co, ale brzuch ma zajebisty
miala usuwany tluszcz z brzucha i dlatego
mandaryna miala wtedy jakiegos mopa na glowie , a pamietacie sopot?
#25
Guest_niki_*
Napisano 04 października 2007 - 20:11
kiedys myslalam ze to taka pusta lala, a teraz wydaje mi sie ze ostro wisnia nia dyrygowala
i chyba jest fajna jako babka, choc spiewac zdecydowanie nie powinna
#26
Napisano 04 października 2007 - 20:37
#28
Napisano 04 października 2007 - 21:42
#29
Napisano 04 października 2007 - 22:22
[ Dodano: 2007-10-06, 16:20 ]
Pamiętacie jej kawałek bez playbacku
evry najt
#30
Napisano 06 października 2007 - 16:22
Nie trawię jej, mało tego ja tej klientki od samego początku nienawidziłam(jak tylko była jeszcze zwykła tańcereczką szmateczką w zespole Wiśniewskiego)
#31
Napisano 06 października 2007 - 16:28
#32
Napisano 06 października 2007 - 16:30
#33
Napisano 06 października 2007 - 20:31
#35
Napisano 07 października 2007 - 09:07
#36
Guest_Kociak_*
Napisano 07 października 2007 - 09:36
I może jako kobieta, matka jest całkiem normalna, ale tym dążeniem do wielkiej sławy za wszelką cenę - za to właśnie nie mam do niej szacunku.
#37
Napisano 07 października 2007 - 11:15
#38
Napisano 07 października 2007 - 14:03
#39
Napisano 07 października 2007 - 16:51
![]()
![]()
faktycznie zdanie masz niesamowite o Niej znasz ją może osobiście czy jak bo to chyba zbyt mocne słowa ( takie jest moje zdanie)
Znam ją na tyle żeby wiedzieć iż to ona zdradziła Wiśnię. Dla mnie ona jest zerem, potrafi tylko tyłkiem kręcić w tańcu i nic więcej
#40
Napisano 07 października 2007 - 19:13
Zdradzila w sensie....?Znam ją na tyle żeby wiedzieć iż to ona zdradziła Wiśnię.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















