Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 04 października 2007 - 17:53

ej a oglądała kiedyś któraś z was jakiś jej występ.. kurde ja nie pamiętam gdzie to było.. na jakimś festiwalu.. i on miała COŚ na głowie.. wyglądała jak z miotłą...
mnie zastanawia coo to było?! :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#22 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 04 października 2007 - 17:56

aaa taaa taki mop <umieraam></span>
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#23 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 04 października 2007 - 18:12

co jak co, ale brzuch ma zajebisty :-)

#24 JOVITA

JOVITA
  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 04 października 2007 - 20:08

co jak co, ale brzuch ma zajebisty


miala usuwany tluszcz z brzucha i dlatego :-?
mandaryna miala wtedy jakiegos mopa na glowie , a pamietacie sopot????????? jak falszowala na zywo?????????
I TAK SIE NIE ZMIENIE BĘDĘ SOBĄ NA ZŁOŚĆ TOBIE !!

#25 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 04 października 2007 - 20:11

a mi jej szkoda
kiedys myslalam ze to taka pusta lala, a teraz wydaje mi sie ze ostro wisnia nia dyrygowala
i chyba jest fajna jako babka, choc spiewac zdecydowanie nie powinna

#26 anetta05

anetta05
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 04 października 2007 - 20:37

Słyszałam, że otworzyła jakąś szkołę tańca. Z czegos musi życ.

#27 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 04 października 2007 - 21:37

a ja lubię i szanuje a za co ?
bo nie robi z siebie śmiecia jak doda.. ma rodzinę i jest naturalna.. głosu może nie ma ale fajne ma kawałki, nie wszystkie...
jeśli mam wybierać doda czy mandaryna
ZDECYDOWANIE MANDARYNA!
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 04 października 2007 - 21:42

a mnie jest obojętna ... szczerze to nawet nei wiem co ona śpiewa :Pp
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#29 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:22

Jeśli miałabym wybrać pomiędzy Doda a Mandaryną to wolę tą drugą. Po pierwsze kobiecie nie przewróciło się aż tak w głowie, przynajmniej ja nie zauważyłam- jest w miarę skromna. Po drugie w wywiadach mówi w miarę do rzeczy a nie jak Doda gada trzy po trzy. W dodatku szkoda mi jej, że zadała się z takim świrem jak Wiśniewski, no ale dzięki niemu zaistniała.

[ Dodano: 2007-10-06, 16:20 ]
Pamiętacie jej kawałek bez playbacku

evry najt
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#30 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 06 października 2007 - 16:22

Nie trawię jej, mało tego ja tej klientki od samego początku nienawidziłam(jak tylko była jeszcze zwykła tańcereczką szmateczką w zespole Wiśniewskiego)

:shock: :shock: :shock: faktycznie zdanie masz niesamowite o Niej znasz ją może osobiście czy jak bo to chyba zbyt mocne słowa ( takie jest moje zdanie)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#31 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 06 października 2007 - 16:28

http://www.smog.pl/w... ... mandaryny/
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#32 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 października 2007 - 16:30

Powiem szczerze, że troszkę mnie ta historia wzruszyła. Szkoda mi jej.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#33 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 06 października 2007 - 20:31

to kiedyś było w "Uwadze" ja też się wzruszyłam oglądając to :roll:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#34 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 października 2007 - 22:13

ani mnie one nie denerwuje, ani nie mogę powiedzieć, że ją lubię...bez wyrazu jako "gwiazda", jako kobieta - całkiem normalna babka i ot.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#35 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 07 października 2007 - 09:07

A mnie tam trochę poruszyły te jej wyznania :cry: .... Tak naprawdę to ja nie mogę określić, czy ją lubie czy nie bo kobiety osobiście nie znam....

#36 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 07 października 2007 - 09:36

A ja jej nie lubię - za to, że na siłę chce zostać wielką gwiazdą i chce robić wszytsko, a niestety nie wszystko potrafi. Zajęłaby się jedną rzeczą, żeby robić to dobrze, a nie.... chce zostać piosenkarką, aktorką, tancerką w jednym i do tego jeszcze sprzedaje swoje życie mediom ( chodzi mi o program ten co im do domu weszli jak jeszcze z Wiśniewskim była) :roll:

I może jako kobieta, matka jest całkiem normalna, ale tym dążeniem do wielkiej sławy za wszelką cenę - za to właśnie nie mam do niej szacunku.

#37 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 07 października 2007 - 11:15

Mandaryna myślała, że przy Wiśniewskim światem zawojuje ale smak porażki bywa gorzki.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#38 JOVITA

JOVITA
  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 07 października 2007 - 14:03

mandarynie powinno wystarczyc to ze umie tanczyc a nie rwie sie za spiewanie gdzie kompletnie nie ma glosu , robi jakies szopki na koncertach ogolnie robi z siebie pomiewisko , duzo sciaga z dody i probuje sie zachowywac jak doda czasami , dla mnie to mandaryna jest bardziej sztuczna niz doda mimo ze obydwu nie lubie.
I TAK SIE NIE ZMIENIE BĘDĘ SOBĄ NA ZŁOŚĆ TOBIE !!

#39 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 07 października 2007 - 16:51

:shock: :shock: :shock: faktycznie zdanie masz niesamowite o Niej znasz ją może osobiście czy jak bo to chyba zbyt mocne słowa ( takie jest moje zdanie)


Znam ją na tyle żeby wiedzieć iż to ona zdradziła Wiśnię. Dla mnie ona jest zerem, potrafi tylko tyłkiem kręcić w tańcu i nic więcej
Dołączona grafika

#40 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 07 października 2007 - 19:13

Znam ją na tyle żeby wiedzieć iż to ona zdradziła Wiśnię.

Zdradzila w sensie....?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych