Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 21:06

hehe fajna dupa z twarzy jak to się mówi :P
ale ...
nie w moim typie :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#62 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 23:18

Mi też się podoba jej nowy facet, Wiśnia do pięt mu nie dorasta- pajac.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#63 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 23:35

hehe fajna dupa z twarzy jak to się mówi :P


hehehehe Dołączona grafika

Wiśnia do pięt mu nie dorasta- pajac.


dokładnie Dołączona grafika

#64 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 08 listopada 2007 - 15:07

No i dobrze :)
ja jej życzę jak najlepiej ;]
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#65 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 08 listopada 2007 - 15:14

może sobie w końcu życie ułoży i zejdzie z ekranów.
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#66 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 08 listopada 2007 - 15:19

facet fajoski :P tez troszke nie mój gust :P ale przystojny...wysoki.... ma włosy w normalnym kolorze :P ..ciałko pewnie tyz fajowe hyhyhy :P zycze im szczescia :) Marcie w koncu troszke tez sie go nalezy :D

#67 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 10:43

Ladna jest.
nie powinna spiewac nie potrafi tego robic.

Załączone miniatury

  • gggggjjjj.jpg
  • 52.jpg
  • martaa 34.jpg
  • 25.jpg
  • marta wisniewska.jpg
  • marta56.jpg
  • 43.jpg
  • marteczka.jpg
  • 21.jpg
  • 8.jpg


#68 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:07

Ładna dziewczyna :-D

#69 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:47

Ładna dziewczyna

ładna :-P ale nie przepadam za nią :-P

#70 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 15:19

A mi tam ona nie przeszkadza szczerze mowiąc :-D

#71 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 15:21

A mi tam ona nie przeszkadza szczerze mowiąc

też nie ale jakoś nie lubie jej oglądać :-D

#72 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 17:51

bez makijażu już nie jest taka ładna :-/

#73 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 19:13

e nie jest źle,ogólnie ładna,sympatyczna...jakoś nie pamiętam żeby coś strasznie głupiego powiedziała albo zrobiła,albo żeby była złośliwa-nie mam sie do czego przyczepic.
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#74 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 19:14

bez makijażu jest taka normalna, nic nadzwyczjnego :-D

#75 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 19:45

no... brzydka nie jest,,,,
ale... ładna tez nie :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#76 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 12:08

Ciagle Doda i Doda <rzygi></span> A moze troche teraz Mandaryna :mrgreen:

[ Dodano: 2008-02-29, 12:10 ]
cd.

Załączone miniatury

  • 654.jpg
  • doda.png
  • b.jpg
  • marta viva07.jpg
  • mandaryna_w_ckm_3.jpg
  • u.png
  • slub.jpg
  • w.jpg
  • 91.jpg
  • ,.jpg
  • m.jpg
  • 13.jpg
  • mandaryna_gif_martynka.jpg
  • 6.jpg
  • Mandaryna_Michal_fot_slub_2314995.jpg
  • s.jpg
  • mandaryna15.09.04_01.jpg
  • mandaryna271vf6.jpg
  • h.jpg
  • anna.jpg


#77 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 13:34

Ona powina być tylko tancerka ...
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#78 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 13:57

Ładnie wyszla na tym zdjęciu na hustawce, a na tym zdjęciu w basenie z córką to wygląda jak anorektyczka
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#79 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 16:00

na hustawce rzeczywiscie ładnie, no i wgoler nie jest brzydka, a z Dodzia to co ona ?? :shock: kumpluja sie :?: :?: Świadczak mi sie nie podobaaaaaaaa :/

#80 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 16:02

Mandaryna ma cukrzyce i dlatego jest taka szczuplutka :) z obecnym facetem o wiele lepiej wyglada :D i ona i facet :D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych