uwaga MANDARYNA!
#101
Napisano 31 marca 2008 - 02:54
#102
Napisano 07 czerwca 2008 - 23:59
#104
Napisano 08 czerwca 2008 - 18:56
dokładnie tak ją odbieram.normalna dziewczyna,zwłaszcza teraz jak ma równie normalnego facetaTaka normalna
#106
Napisano 08 czerwca 2008 - 22:28
to akurat nie trudneJa do niej nic nie mam.napewno jest ladniejsza od Swiatczak
#108
Napisano 11 czerwca 2008 - 00:06
a mandaryna dla mnie jak Doda - obojetne ale maja swoj styl sa glupiutkie ale chca bys soba tak mi sie wydaje
#110
Napisano 11 czerwca 2008 - 09:12
#111
Napisano 11 czerwca 2008 - 13:53
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#113
Napisano 15 czerwca 2008 - 16:51
no ładny retusz,ładnyJa przyznam,że na tym zdjęciu Anka bardzo ładnie wygląda od fryzury dużo zależy
#117
Napisano 15 czerwca 2008 - 19:23
ja tam nie wiem co u nich słychac
a co do Mandaryny, o której jest ten temat, to o niej też ostatnio cicho . . .
skończyła swoją karierę?
#118
Napisano 16 czerwca 2008 - 17:24
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#119
Guest_niki_*
Napisano 16 czerwca 2008 - 17:58
#120
Napisano 17 czerwca 2008 - 16:54
ja się cieszę jej szczęściem. Michał strasznie ją potraktował, a teraz niech ona mu utrze nosa, że sobie radzi i to całkiem dobrze w przeciwieństwie do niego
nic dodac nic ujac.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






















