Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 31 marca 2008 - 02:54

Mandaryna jest ladna tylko ma malo w glowie :-/ i nie umie spiewac :-/

#102 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 czerwca 2008 - 23:59

Chyba po prostu trafila na nieodpowiedniego faceta... Ktory ja wylansowal i potem zniszczyl. Nawt ja lubie, ale nie uwazam raczej za wielka i dobra gwiazde. Taka normalna...

#103 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 10:01

No a teraz ponoc znalazła nową miłośc i jest szczęśliwa. Zycze jej wszystkiego dobrego :-) Anki nie lubię, nie wiem jakos taka pusta mi sie wydaje, chociaż pustak do pustaka pasuje.
Dołączona grafika

#104 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 18:56

Taka normalna

dokładnie tak ją odbieram.normalna dziewczyna,zwłaszcza teraz jak ma równie normalnego faceta
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#105 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 22:22

Ja do niej nic nie mam.napewno jest ladniejsza od Swiatczak.

no napewno, gbyby jeszcze umiala spiewac
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#106 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 22:28

Ja do niej nic nie mam.napewno jest ladniejsza od Swiatczak

to akurat nie trudne :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#107 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 18:25

Marta 100 x ladniejsza od Anki.

[ Dodano: 2008-06-10, 19:26 ]
cd.

Załączone miniatury

  • rere.jpg
  • pu.i.wp.pl.jpg
  • pb363.jpg
  • mloda anka.jpg
  • Mandaryna.jpg
  • mandaryna2.jpg
  • iypjc3.jpg
  • cci00011yf9.jpg
  • ania.jpg
  • 1mandaryna10.jpeg
  • swat.jpg
  • wisn.jpg
  • sw.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#108 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 00:06

oczywiscie z e Mandaryna jest ladniejsza od tej myszy nigdy jej nie lubilam, jak dla mnie jest na sile modnai ogolnie caly wizerunek na sile

a mandaryna dla mnie jak Doda - obojetne ale maja swoj styl sa glupiutkie ale chca bys soba tak mi sie wydaje

#109 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 06:54

Marta 100 x ladniejsza od Anki.

dokładnie zgadzam się
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#110 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 09:12

ta anka jest taka jakaś <zebol1></span>
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#111 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 13:53

w czerwonych włosach nie podoba mi sie...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#112 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 11:12

Ja przyznam,że na tym zdjęciu Anka bardzo ładnie wygląda ;-) od fryzury dużo zależy ;-)

Załączone miniatury

  • anka.JPG

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#113 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 16:51

Ja przyznam,że na tym zdjęciu Anka bardzo ładnie wygląda od fryzury dużo zależy

no ładny retusz,ładny :-?
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#114 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 17:07

Mandaryne zamienic na Anke to trzeba miec nasrane w glowie....no chyba ze ma gorszy niz swiatczak charakterek ale nie wydaje mi sie.... :evil:
Dołączona grafika

#115 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 18:03

A w ogóle jakoś cicho ostatnio o rodzinie Wiśniewskich :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#116 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 19:21

ostatnio o rodzinie Wiśniewskich

cisza przed burzą :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#117 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 19:23

a musi by głośno?
:P

ja tam nie wiem co u nich słychac :mrgreen:

a co do Mandaryny, o której jest ten temat, to o niej też ostatnio cicho . . .
skończyła swoją karierę? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#118 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 17:24

http://www.lansik.pl/7641/buduja-dom/

Ponoc nie zakonczyla karierki.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#119 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 16 czerwca 2008 - 17:58

ja się cieszę jej szczęściem. Michał strasznie ją potraktował, a teraz niech ona mu utrze nosa, że sobie radzi i to całkiem dobrze w przeciwieństwie do niego

#120 ines

ines
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 16:54

ja się cieszę jej szczęściem. Michał strasznie ją potraktował, a teraz niech ona mu utrze nosa, że sobie radzi i to całkiem dobrze w przeciwieństwie do niego


nic dodac nic ujac.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych