uwaga MANDARYNA!
#121
Napisano 18 października 2008 - 16:39
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#122
Napisano 13 listopada 2008 - 17:52
If you don't know my name, you can call me baby
#123
Napisano 28 listopada 2008 - 13:28
Wiele przeszła, a jednak sie nie załamała
Nieszkodliwa babeczka
#126
Napisano 01 grudnia 2008 - 14:18
#130
Napisano 06 grudnia 2008 - 15:51
#131
Napisano 08 grudnia 2008 - 08:43
no i bardzo ladna nie da sie ukryc a ze glosu nie ma anielskiego trudno za to swietnie tanczy
#133
Napisano 06 stycznia 2009 - 20:34
Jest przecudowną osóbką,o dobrych serduchu
Ale z latami mi to przeszko..Chodz do tej pory ją lubię,ale nic po za tym.
Już nie jestem jej fanką jak kiedyś-było mineło
#134
Napisano 08 stycznia 2009 - 13:31
Była kiedyś z siostrą w rozmowach w toku jako gość, później jeszcze w babińcu razem z Beatą Tyszkiewicz występowała i to wtedy pokazała się z dobrej strony moim zdaniem.
#136
Napisano 08 stycznia 2009 - 15:31
Bo ma kasy jak lodu..
#137
Napisano 08 stycznia 2009 - 20:06
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#138
Napisano 08 stycznia 2009 - 20:09
Otworzyła kilka swoich szkół.
#139
Napisano 08 stycznia 2009 - 20:21
Otworzyła kilka swoich szkół
Szkoła to nie show biznes
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#140
Napisano 08 stycznia 2009 - 20:25
Otworzyła kilka swoich szkół
Szkoła to nie show bizneschodzilo mi o jej "spiewanie"
I z tego co mi wiadomo to ma wydac płytę.
Tylko nie wiem kiedy
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

























