Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#121 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 października 2008 - 16:39

śpiewac nie potrafi to fakt ( lubie jej jedna piosenke -ide przez deszcz) ale nie jest brzydka i nie taka głupia jak wiele medialnych blondynek w naszym kraju.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#122 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 17:52

ja jąlubię,zwłaszcza przez wzglad na to ze nie jest juz z tym czerwonołbym dupkiem który był jej męzem :-/ bravo dla mandaryny!!!
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#123 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 13:28

Lubie ją-sama nie wiem czamu. Jej piosenki sa masakryczne, ale świetny występ w liceum zrobiliśmy korzystając z jednego z jej hitów.

Wiele przeszła, a jednak sie nie załamała :)
Nieszkodliwa babeczka :)
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#124 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 14:07

Lubię ją..a właściwie to mi nie przeszkadza.. nie robi zadymy wokół siebie :->
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#125 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 18:14

jako osoba to Mandaryna mi nie przeszkadza , lubie patrzeć jak tańczy, ale nie lubie słuchac jak śpiewa ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#126 earlybright7224

earlybright7224
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 14:18

Wlasciwie tez nic do niej nie mam. Nie jest ani brzydka, ani gruba. Ma sylwetke i ladna buzke. Ladnie tanczy, ale spiewac to ona wogole nie umie... zrobila z siebie wrecz idiotke wystepujac w Sopocie. No ale to jej zycie, szkoda, ze tylko tego wczesniej nie pomyslala, zanim sobie narobila obciachu :-)

#127 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 10:32

Ponoc wraca do spiewania :shock: gdy byla z Wisniewskim bylo o niej slychac, teraz malo sie nia kto interesuje.

Załączone miniatury

  • 0a5b697000259381461ab4f4.jpg
  • z5586123X.jpg
  • nnjggjhh.jpg
  • michal_i_martaaarf.jpg
  • martawisniewska8iiiiii.jpg
  • marta wisniewska.jpg
  • MANDARYNA_KUL_02_460x370.JPG
  • maersa.jpg
  • c9c8dfb600114e0b492077f1.jpg
  • 6959c5ea001b44db492077d4.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#128 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 10:51

na niektórych fotkach wyglada bardzo ładnie

Załączone miniatury

  • 11.jpg
  • 10.jpg
  • 9.jpg
  • 8.jpg
  • 7.jpg
  • 6.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg

Dołączona grafika

#129 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:32

Mi ona się podoba,ale nie w krótkich włosach ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#130 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:51

Może być najpiękniejsza na świecie, byleby już płyt nie nagrywała.

#131 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 08:43

ja tam nic do niej nie mam a nawet ja lubie bo uwazam ze jest bardzo sympatyczna
no i bardzo ladna nie da sie ukryc a ze glosu nie ma anielskiego trudno za to swietnie tanczy ;-)

#132 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 12:04

niektore zdjecia z jej udziałem są naprawde ladne :-) głosu nie ma najlepszego,ale fajnie sie porusza na scenie no i chyba dobra mama jest :-)
Dołączona grafika

#133 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 20:34

Miałam okazję byc na dwóch koncertach Mandaryny,i się z nią spotkac po koncertach.
Jest przecudowną osóbką,o dobrych serduchu :-) Kiedyś miałam na jej punkcie fioła.
Ale z latami mi to przeszko..Chodz do tej pory ją lubię,ale nic po za tym.
Już nie jestem jej fanką jak kiedyś-było mineło :-)

#134 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:31

Kiedyś jak była jeszcze z Wiśniewskim nie mogłam jej znieść. Póki nie śpiewa i ubiera się normalniej niż na swoich koncertach to jest ok :-)
Była kiedyś z siostrą w rozmowach w toku jako gość, później jeszcze w babińcu razem z Beatą Tyszkiewicz występowała i to wtedy pokazała się z dobrej strony moim zdaniem.
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#135 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 14:13

Jest bardzo ładna i sympatyczna. No i wcale nie taka głupia. Tyle, że zraziła mnie do siebie całą tą szopką podczas małżeństwa z Wiśniewskim - nie lubię jak ktoś pierze publicznie swoje małżeńskie brudy. No i po cholerę brała się za śpiewanie? <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#136 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 15:31

kjujiczek, Wiśniewski ją w to wkręcił..
Bo ma kasy jak lodu..

#137 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:06

Gdyby poszla w cos innego, a nie udawanie ze umie spiewac moze by zaistniala dluzej w mediach. A tak koniec Mandaryny. Lepiej juz nic nie robic w show biznesie niz tak chaltuzyc.

Załączone miniatury

  • mabo1.png
  • dddd.jpg
  • 14.jpg
  • marta23.02.2.jpg
  • gggg.jpg
  • 1199542856.jpg
  • 20.jpg
  • 08.jpg
  • 04.jpg
  • 03jjjj.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#138 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:09

katti, Marta dalej zajmuje się show biznesem.
Otworzyła kilka swoich szkół.

#139 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:21

Otworzyła kilka swoich szkół


Szkoła to nie show biznes ;-) chodzilo mi o jej "spiewanie"

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#140 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:25

Otworzyła kilka swoich szkół


Szkoła to nie show biznes ;-) chodzilo mi o jej "spiewanie"


I z tego co mi wiadomo to ma wydac płytę.
Tylko nie wiem kiedy ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych