uwaga MANDARYNA!
#141
Napisano 14 stycznia 2009 - 01:02
#142
Napisano 14 stycznia 2009 - 08:15
Może dac jakiś dłuższy komentarz ?
#144
Napisano 16 listopada 2009 - 17:38
#145
Napisano 16 listopada 2009 - 18:36
co do płytu to nie wiem czy juz jest czy jeszcze , cos móiwła na jej temat u wojewódzkiego ale nie wiem dokładnie.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#146
Napisano 16 listopada 2009 - 19:11
#147
Napisano 16 listopada 2009 - 19:23
silikonowymi (o ile się nie mylę) cyckami
no tak jak jej zaproponowali i nie ma sie czego wstydzic to czemu nie. Ona nigdy nie ukrywła ze zrobiła sobie operacje jak wiele giazd , które mówia ze dobrze wygladaja dzieki diecie albo cwiczeniom ,umieraam>
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#148
Napisano 16 listopada 2009 - 19:30
tylko jej muzyka mi nie odpowiada
If you don't know my name, you can call me baby
#149
Napisano 16 listopada 2009 - 21:01
Ale nie znam jej
#150
Napisano 16 listopada 2009 - 21:03
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#151
Napisano 16 listopada 2009 - 21:21
#153
Napisano 17 listopada 2009 - 17:12
#154
Napisano 17 listopada 2009 - 17:16
też mi od razu wpadła w okosuper ta suknia w kolorze jasnego rozu.
ogólnie wszystkie sukienki mi się podobają
nie przepadam osobiście za Mandaryną, a w zasadzie to jest mi chyba obojętna
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#155
Napisano 17 listopada 2009 - 17:23
no dokłądnie , slicznie wygladała i ten jej "dodatek" tez niczegosobie . Fajnie by było jakby sobie zycie ułozyła bo troche przeszła z Michałem.super ta suknia w kolorze jasnego rozu.
też mi od razu wpadła w oko
ogólnie wszystkie sukienki mi się podobają
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#156
Napisano 17 listopada 2009 - 17:27
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#157
Napisano 18 listopada 2009 - 10:12
no śliczna, ogólnie zgrabniutka z niej kobitkaLadna z niej dziewczyna,chociaz glosu do spiewania nie ma,super ta suknia w kolorze jasnego rozu.
fajne te foty ogólnie
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#159
Napisano 26 lutego 2010 - 14:56
Pierwsze zdjęcie mi się nawet podoba, z klimatem.
#160
Napisano 26 lutego 2010 - 15:45
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















