Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#141 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 01:02

jednym slowiem zal^^

#142 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 08:15

krowka17, czemu tak myślisz ?
Może dac jakiś dłuższy komentarz ? ;-)

#143 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 17:32

Mandarynka sie rozebrala do grudniowego CKMU :lol:
Sesja ma byc duzo odwazniejsza od pierwszej.

Załączone miniatury

  • marta (1).jpg
  • marta.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#144 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 17:38

Sesja fajna ,tylko ze fotoshop dziala.Ogolnie jestem ciekawa nowej plyty Mandaryny.Moze nas zaskoczy?Jest juz jej plyta,czy nie?

#145 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 18:36

na fotce okładkowej ma jakis duzy brzuch , nie podoba mi sie ta z czarnyi sutkami .
co do płytu to nie wiem czy juz jest czy jeszcze , cos móiwła na jej temat u wojewódzkiego ale nie wiem dokładnie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#146 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 19:11

faktycznie ma się czym chwalić, silikonowymi (o ile się nie mylę) cyckami :-P

#147 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 19:23

silikonowymi (o ile się nie mylę) cyckami


no tak jak jej zaproponowali i nie ma sie czego wstydzic to czemu nie. Ona nigdy nie ukrywła ze zrobiła sobie operacje jak wiele giazd , które mówia ze dobrze wygladaja dzieki diecie albo cwiczeniom ,umieraam>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#148 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 19:30

osobiście nic do niej nie mam,dobrze jej zrobiło że pozbyła się tego oszołoma z czerwonym łbem >
tylko jej muzyka mi nie odpowiada <bezradny></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#149 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 21:01

Ładna kobieta ;-)
Ale nie znam jej :-P

#150 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 21:03

bez rewelacji te zdjęcia, mało kobieca, zmysłowa i seksowna jest <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#151 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 21:21

moze i umie tanczyc ale spiewac napewno nie :P i probuje zrobic z siebie na sile gwiazde :-/
szczęście ma smak truskawek :D :D

#152 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 17:06

Znalazłam pare fotek z jej niedawnego wywiadu w pewnym czasopismie ;)
Z jej nowym "przyjacielem".

Załączone miniatury

  • 4 (3).jpg
  • 4 (4).jpg
  • 4 (6).jpg
  • 4 (7).jpg
  • 4 (5).jpg
  • 4 (2).jpg
  • 4 (1).jpg
  • 4.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#153 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 17:12

Ladna z niej dziewczyna,chociaz glosu do spiewania nie ma,super ta suknia w kolorze jasnego rozu.

#154 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 17:16

super ta suknia w kolorze jasnego rozu.

też mi od razu wpadła w oko :D
ogólnie wszystkie sukienki mi się podobają :)
nie przepadam osobiście za Mandaryną, a w zasadzie to jest mi chyba obojętna

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#155 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 17:23

super ta suknia w kolorze jasnego rozu.

też mi od razu wpadła w oko
ogólnie wszystkie sukienki mi się podobają

no dokłądnie , slicznie wygladała i ten jej "dodatek" tez niczegosobie . Fajnie by było jakby sobie zycie ułozyła bo troche przeszła z Michałem.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#156 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 17:27

magdaaaaa, to fakt, facecik niczego sobie :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#157 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 18 listopada 2009 - 10:12

Ladna z niej dziewczyna,chociaz glosu do spiewania nie ma,super ta suknia w kolorze jasnego rozu.

no śliczna, ogólnie zgrabniutka z niej kobitka
fajne te foty ogólnie :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#158 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 13:24

co powiecie na ta zmianę :?:

Załączone miniatury

  • Mandaryna+AOK.jpg
  • mand.jpg


#159 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 14:56

Torii1988, jak dla mnie pozowana sesja zdjęciowa nie pokazuje żadnej przemiany, bo odpitolą ją na dziwadło, dokonają konkretnego retuszu i jaką ja zmianę mam komentować? Z tego co się orientuję, to krótkie włosy ona ma już jakiś czas i podejrzewam, że z tak usztywnioną grzywą nie chodzi na codzień ;)
Pierwsze zdjęcie mi się nawet podoba, z klimatem.

#160 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 15:45

oł je... ale szpile :shock: fryzurkę ma fajną :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych