z obecnym facetem o wiele lepiej wyglada
i ona i facet
dokadnie, na reszcie jakiegos normalnego faceta sobie znalazla
Napisano 29 lutego 2008 - 16:13
z obecnym facetem o wiele lepiej wyglada
i ona i facet
Napisano 01 marca 2008 - 01:02
Napisano 01 marca 2008 - 10:35
Ja tam o tym nie słyszałam, wręcz przeciwnie, że są bardzo ze sobą szczęśliwiOj ponoć już z nim nie jest
Napisano 01 marca 2008 - 11:29
Napisano 01 marca 2008 - 22:55
bardzo podoba mi sie ta fotka a dzidziusiem
Napisano 01 marca 2008 - 23:16
Napisano 02 marca 2008 - 01:45
Napisano 02 marca 2008 - 05:07
o matko jedyna czy ona jest teges normalna
Napisano 28 marca 2008 - 13:20
Napisano 29 marca 2008 - 14:13
a ta pierwsza jego zona...to w ogole porazkanapewno jest ladniejsza od Swiatczak.
Napisano 29 marca 2008 - 14:50
Napisano 29 marca 2008 - 14:52
Napisano 29 marca 2008 - 14:54
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych