Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#81 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 16:13

z obecnym facetem o wiele lepiej wyglada :D i ona i facet :D


dokadnie, na reszcie jakiegos normalnego faceta sobie znalazla :-)

#82 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 01 marca 2008 - 01:02

Oj ponoć już z nim nie jest :roll:
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#83 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 01 marca 2008 - 10:35

Oj ponoć już z nim nie jest :roll:

Ja tam o tym nie słyszałam, wręcz przeciwnie, że są bardzo ze sobą szczęśliwi
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#84 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 01 marca 2008 - 11:29

Może mi się coś pomerdało :)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#85 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 01 marca 2008 - 19:19

Fajny ten jej nowy facet ;-) pasuja do siebie pod wzgledem wygladu i bardzo podoba mi sie ta fotka a dzidziusiem ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#86 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 01 marca 2008 - 22:55

bardzo podoba mi sie ta fotka a dzidziusiem ;-)


Mnie też ta podoba się najbardziej :) Tak normalnie wygląda - ładna, zwyczajna, kochająca mama ;-)

#87 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 01 marca 2008 - 23:16

W porównaniu do Mandaryna Świądczak jest fatalna.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#88 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 marca 2008 - 23:22

jeszcze troche mandaryny....czy ona nie wie, że podczas koncertu, tańczenia jest wszędzie dużo światła... :-/ kamer czy aparatów :-? wszystko jej widać :-/ :-/

osobiście jej nie lubię :-P

Załączone miniatury

  • Mandaryna_2294117.jpg
  • Mandaryna_2294170.jpg
  • 117300.jpg


#89 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 02 marca 2008 - 01:45

hehehehe ostatnia fotka wymiata :mrgreen:

#90 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 02 marca 2008 - 05:07

Dołączona grafika o matko jedyna czy ona jest teges normalna Dołączona grafika

#91 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 marca 2008 - 13:21

Zdjęcia z koncertów zawsze wyjda inaczej i czasami dziwnie niz takie pozowane <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#92 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 marca 2008 - 13:20

ja uwazam ze Mandaryna jest swietna tancerka, co do reszty jej umiejetnosci i talentow sie nie wypowiadam bo chyba wszystko zostalo juz powiedziane.
A poza tym to ciezko powiedziec cos wiecej o tych wszystkich "gwiazdach i gwiazdeczkach" bo czesto nad ich wizerunkiem pracuje tysiace osob <bezradny></span> i to co widzimy nie zawsze pokazuje prawidzwe oblicze tej osoby.
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#93 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:58

Ja do niej nic nie mam.napewno jest ladniejsza od Swiatczak.

Załączone miniatury

  • mandaryna 78.jpg
  • mandaryna hj.jpg
  • martunia 4.jpg
  • anka56.jpg
  • anka2.jpg
  • 103.jpg
  • 36.jpg
  • 4.jpg


#94 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:13

napewno jest ladniejsza od Swiatczak.

a ta pierwsza jego zona...to w ogole porazka <bing1></span> zapomnialam jak sie nazywala.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#95 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:38

magda femme czy jakos tak ...
ale Mandaryna najladniejsza z nich wszystkich
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#96 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:50

no najładniejsza i taka sympatyczna mi sie wydaje,to tego dziwaka to wogóle nie pasowała :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#97 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:52

no mi tez sie wydaje ze Mandaryna najładniejsza :) taka najbardziej normalna z nich wszystkich :)

#98 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:54

Mandaryncia ładniutka :) ale Ania Świątczak tez nie jest brzydka :P

#99 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:56

ni najbrzydsza to nie jest, ale najladniejsza tyz nie
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#100 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 31 marca 2008 - 00:27

Na pierwszym zdjęciu od Katti Mandaryna wygląda ekstra :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych