Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 07 października 2007 - 19:34

Znam ją na tyle

znasz ją osobiście??
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#42 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 07 października 2007 - 19:43

Rogi mu doprawiła, przespała się z innym facetem, a wtedy Wiśnia się zemścił i wziął się za Anię. A ten reportaż to żenua!!! Michał bardzo kocha swoje dzieci i interesuje się nimi
Dołączona grafika

#43 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 07 października 2007 - 19:57

LeeLoo, a zlapalas ja za reke? Ja tam nie bronie bo ona mi wisi i powiewa ale to powazne oskarzenia z twojej strony...tym bardziej ze z pewnoscia jej osobiecie nie znasz ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#44 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 07 października 2007 - 20:11

Łoł, LeeLoo, tak mówisz, jakbyś faktycznie znała ich wszystkich osobiście... Ja tam nie wiem, nigdy się tym aż tak nie interesowałam. Co do samej Mandaryny, to ani mnie ona ziębi ani grzeje - super tańczy, niech przy tym zostanie i nie śpiewa :P A poza tym, to naprawdę nic do niej nie mam, bo nie ma powodu.

#45 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 08 października 2007 - 17:47

reportaż smutny, ale jak tam miedzy nimi na prawde było to nikt nie wie, wiec nie oceniam nikogo

#46 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 09 października 2007 - 14:30

LeeLoo, a zlapalas ja za reke? Ja tam nie bronie bo ona mi wisi i powiewa ale to powazne oskarzenia z twojej strony...tym bardziej ze z pewnoscia jej osobiecie nie znasz ;-)


Dokładnie o to samo chciałam zapytać...

#47 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 17 października 2007 - 09:37

mi ona nie przeszkadza ale szczerze mowiac wole dode:)

#48 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 29 października 2007 - 12:05

http://www.pudelek.p... ... mandaryna/
jak by nie patrzec troche sie jej przytyło

#49 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 października 2007 - 12:07

Moze to dlatego teraz nowa twarza "Mandarynki" (herbatki) zostal ktos inny :mrgreen:

a tak powaznie to cos mi tu smierdzi <hmm></span> ktos chyba robi sensacje :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#50 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 29 października 2007 - 15:55

a tak powaznie to cos mi tu smierdzi ktos chyba robi sensacje


Mi też to tu śmierdzi :P
Zrobili jej retusz na gorsze ;-)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#51 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 października 2007 - 19:24

a może to nie retusz?
a zresztą, ja mam większy bebech itd :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#52 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 29 października 2007 - 19:26

No ludzie, przytyło się dziewczynie i tyle! Straszne :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#53 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 29 października 2007 - 21:33

na tym pierwszym zdjęciu wygląda okropnie...
coś tu śmierdzi :roll:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#54 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 30 października 2007 - 19:47

wiecie co mi tu niczym nie śmierdzi... każdemu sie zdarza przytyć... to co niby do britney też zrobili retusz?? nie wydaje mi się ... wydaje mi sie ze to prawdziwe fotki mandaryny.. nie zawsze gwaizdy są idealne..
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#55 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 października 2007 - 16:52

oj no wiadomo , że nie każdy jest idealny.
Mam wrażenie , że zadaniem niektórych 'gwiazd' jest to, żeby WYGLĄDAŁY i ładnie się uśmiechały.. nie muszą robić nic więcej ... ;)

brzucho ma i tyle. Ciekawe jaką figurę ma fotograf :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#56 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 31 października 2007 - 18:53

przecież ona ma cukrzycę, więc moze dlatego troche się dziewczynie przytyło <bezradny></span> tylko po co od razu robić z tego taką sensację :-?

#57 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 listopada 2007 - 17:30

przecież ona ma cukrzycę, więc moze dlatego troche się dziewczynie przytyło <bezradny></span> tylko po co od razu robić z tego taką sensację :-?

a możliwe, możliwe...

a po co? KASSSA <dollar></span> <dollar></span> <dollar></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#58 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 11:48

http://www.pudelek.p... ... _koncerty/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#59 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 13:27

Moze to dlatego teraz nowa twarza "Mandarynki" (herbatki) zostal ktos inny

a tak powaznie to cos mi tu smierdzi ktos chyba robi sensacje

a kto zostal nowa twarza herbatki? kiedys kupilam sobie ta herbatke tak na probe byla nawet dobra

#60 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 18:34

http://www.pudelek.p... ... federline/

fajny ten jej nowy facet :-P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych