uwaga MANDARYNA!
#161
Napisano 26 lutego 2010 - 16:19
Torii1988, a tu... dorobiona pod publikę.
Niby nawet fajnie wygląda, ale nie wiem czy ona sama preferuje taki styl, czy taki jej narzucono.
#162
Napisano 26 lutego 2010 - 17:29
#163
Napisano 26 lutego 2010 - 19:12
#164
Napisano 26 lutego 2010 - 19:17
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#166
Napisano 27 lutego 2010 - 01:13
ona juz chyba dłuzszy czas na taka czy podobna długosc. Fotka z czarnym czyms na sutkach jest paskudnaWolalam ja w dluzszych wlosach
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#167
Napisano 27 lutego 2010 - 02:55
#168
Napisano 28 stycznia 2011 - 22:35
buty mają ciekawy krój i kolorek
Wole ją w "normalnej" kolorystyce niż z czasów małżeństwa z Wiśniewskim gdzie wyglądała jak przebieraniec z tysiącem kolorów na raz
Plus za fryzurkę. Podobna do Mołek
Nie wiem czego ona jeszcze szuka w show biznesie no ale.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#169
Napisano 28 stycznia 2011 - 22:38
1/3 osob , o ktorych pisze pudelek tez powinno sobie zadac to pytanie.Nie wiem czego ona jeszcze szuka w show biznesie no ale
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#170
Napisano 28 stycznia 2011 - 22:44
Ale i tacy muszą być
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#171
Napisano 29 stycznia 2011 - 14:24
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#172
Napisano 29 stycznia 2011 - 16:00
#173
Napisano 29 stycznia 2011 - 22:47
#174
Napisano 30 stycznia 2011 - 08:34
Nie mam nic do kobiety bo nie oglądam ją w
durnych programach vivy czy mtv
Co do nowego wizerunku bardzo mi się podoba, kobieco, elegancko. Fryzurka śliczna. No i krój kiecki super - dekolt, rękawy. Duzy plus.
#175
Napisano 09 marca 2011 - 17:31
Dobrze,że zmieniła styl,kobieta czasami potrzebuje odmiany w wyglądzie.Co do nowego wizerunku bardzo mi się podoba, kobieco, elegancko.
#176
Napisano 28 maja 2011 - 11:34
Jak oglądałam Must Be The Music to przy niektórych
wykonawcach myślałam, że śpiewają lepiej niż nie jedna
gwiazda. Czasem słyszałam wykonawców, którzy śpiewali
bez playback'u to się zastanawiałam jak oni tam trafili.
Większość teraz śpiewa z podkładem i dostają za to ładne
pieniążki. Może takie jeżdżenie na koncerty jest męczące,
ale na pewno opłacalne.
#177
Napisano 23 lipca 2011 - 14:43
Teraz ostatnio podobno znowu ma inna fryzurę.Dobrze,że zmieniła styl,kobieta czasami potrzebuje odmiany w wyglądzie.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















