Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#161 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 16:19

Te wcześniejsze fotki, kolorowe, bardzo mi się podobają, takie niecodzienne.

Torii1988, a tu... dorobiona pod publikę.
Niby nawet fajnie wygląda, ale nie wiem czy ona sama preferuje taki styl, czy taki jej narzucono.

#162 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 17:29

te drugie zdięcia ciekawe czarno białe... jest jakiś klimat :-D ale na tych dwóch zdięciach ciężko zobaczyć jakąś zmianę, przynajmniej ja jej nie widzę :-P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#163 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 19:12

Oba zdjęcia Mandaryny ciekawe.Fajną ma fryzurkę i super buciki. ;-)

#164 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 19:17

ciekawy pomysł na sesje :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#165 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 21:21

Pomysl na sesje...nawet, nawet :-P Wykonanie zdj. bardzo dobre :-P
A Mandaryny nowy wyglad mnie nie powala <bezradny></span>
Wolalam ja w dluzszych wlosach <bezradny></span>

Załączone miniatury

  • 9.jpg
  • 20.jpg
  • mandaryna.jpg
  • mandaryna2.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#166 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 01:13

Wolalam ja w dluzszych wlosach

ona juz chyba dłuzszy czas na taka czy podobna długosc. Fotka z czarnym czyms na sutkach jest paskudna :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#167 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 02:55

Nie jest dobrze. Wolałam ją jako bardziej subtelną kobietę niż dziwadło.

#168 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:35

"nowy" image Mandarynki :-P no cóż... sukienka mi się podoba :-P rajstopy też :lol:
buty mają ciekawy krój i kolorek :-P tyle w temacie ubioru :lol:
Wole ją w "normalnej" kolorystyce niż z czasów małżeństwa z Wiśniewskim gdzie wyglądała jak przebieraniec z tysiącem kolorów na raz :-P
Plus za fryzurkę. Podobna do Mołek :lol: ale ładnie wygląda.
Nie wiem czego ona jeszcze szuka w show biznesie no ale.

Załączone miniatury

  • 2 (4).jpg
  • 2 (2).jpeg
  • 2.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#169 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:38

no tak to jest lepsza fryzurka niz mnimalizm , albo jakies doczepianki. :mrgreen:

Nie wiem czego ona jeszcze szuka w show biznesie no ale

1/3 osob , o ktorych pisze pudelek tez powinno sobie zadac to pytanie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#170 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:44

Może i wygląda lepiej niż kiedyś, ale jest tak samo irytująca. Czasem mi mignie przed oczami w durnych programach vivy czy mtv i taka wielka krytykantka :roll: sama nic nie osiągnęła, szału nie robi i wogóle dziwię się, że jeszcze o niej mówią, a zawsze 3 grosze musi wtrącić :lol:
Ale i tacy muszą być :lol: :lol: :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#171 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 14:24

Jej "talentów wokalnych" nie ma co komentować- ale zmiana wyglądu na duży plusik. Wygląda teraz tak normalnie, kobieco, fryzurka bardzo jej pasuje ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#172 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 16:00

Bardzo ładnie wygląda.Pasuje jej ta fryzurka.Nawet lubię tę kobitkę. :-D

#173 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 22:47

Nie poznałam jej na początku na tych zdjęciach. Fajnie wygląda, fryzura jej pasuje ale odnoszę wrażenie, że postarzała się. Jakoś jej wcześniejsze zdjęcia były, że tak to nazwę świeższe. Sukienka podoba mi się, taka zwiewna, choć wolę krótsze rękawy. Buty za to strasznie nie podobają mi się.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#174 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 08:34

Za czasów Majkela :lol: wyglądała obłędnie. Tańczyć potrafi...spiewać juz nie.
Nie mam nic do kobiety bo nie oglądam ją w

durnych programach vivy czy mtv

:-P
Co do nowego wizerunku bardzo mi się podoba, kobieco, elegancko. Fryzurka śliczna. No i krój kiecki super - dekolt, rękawy. Duzy plus.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#175 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 marca 2011 - 17:31

Co do nowego wizerunku bardzo mi się podoba, kobieco, elegancko.

Dobrze,że zmieniła styl,kobieta czasami potrzebuje odmiany w wyglądzie. :-D

#176 Ulkaaa92

Ulkaaa92
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 28 maja 2011 - 11:34

Tańczyć to raczej potrafi. Ale śpiewanie... ojć..
Jak oglądałam Must Be The Music to przy niektórych
wykonawcach myślałam, że śpiewają lepiej niż nie jedna
gwiazda. Czasem słyszałam wykonawców, którzy śpiewali
bez playback'u to się zastanawiałam jak oni tam trafili.
Większość teraz śpiewa z podkładem i dostają za to ładne
pieniążki. Może takie jeżdżenie na koncerty jest męczące,
ale na pewno opłacalne.
Szczęście - pojęcie względne, nie szukam go już wszędzie. Mam Ciebie ... <3

#177 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 14:43

Dobrze,że zmieniła styl,kobieta czasami potrzebuje odmiany w wyglądzie. :-D

Teraz ostatnio podobno znowu ma inna fryzurę. :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych