[ Dodano: 2008-02-08, 03:33 ]
katti, i jak sprawa stoi?
Napisano 08 lutego 2008 - 03:32
Napisano 08 lutego 2008 - 08:29
Napisano 08 lutego 2008 - 08:36
Agula, wlasnie to mialam napisac:)olej, to
Napisano 08 lutego 2008 - 09:12
katti, i jak sprawa stoi?
katti, trzymam kciuki za jutrzejszą, mam nadzieję, spokojną, rozmowę
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 08 lutego 2008 - 10:19
Napisano 08 lutego 2008 - 10:48
Napisano 08 lutego 2008 - 10:49
Napisano 08 lutego 2008 - 11:08
Napisano 08 lutego 2008 - 11:14
Napisano 08 lutego 2008 - 11:44
Napisano 08 lutego 2008 - 12:53
Napisano 08 lutego 2008 - 12:58
Napisano 08 lutego 2008 - 17:11
Napisano 08 lutego 2008 - 17:56
Napisano 09 lutego 2008 - 13:36
Napisano 09 lutego 2008 - 13:45
Napisano 09 lutego 2008 - 13:51
W każdym razie cokolwiek by to nie było to proponuję SZCZERĄ rozmowę
Jak wnioskuję, to był sms albo rozmowa na gg... A wszelkie takie sprawy wydają mi się nieodpowiednie do takiego sposobu rozmowy...wczoraj napisałam mojemu narzeczonemu, że nie jestem z nim szczęśliwa
Napisano 09 lutego 2008 - 14:06
Napisano 09 lutego 2008 - 15:08
Napisano 09 lutego 2008 - 18:00
a to dlaczego i co to znaczy rzadko? On dużo pracuje i nie ma czasu? mieszkacie daleko od siebie? a Ty czemu siedzisz cały dzień sama w domu? nie wiem czy to oznacza, że nie studiujesz, nie pracujesz? jeśli tak - to może być przyczyna, po prostu stajesz sie sfrustrowana i znudzona życiem, bo ile tak można i to przekłada się na Twoje samopoczucie i w rezultacie na Wasz związek. A jeśli tak właśnie jest zrób coś z tym. Innego powodu nie widzę.rzadko się widujemy, całymi dniami siedzę sama w domu...
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych