Jakie to fajne jak ludziom znów zaczyna sie układać. Po smutku zawsze nadchodzi radość
problemy w związkach
#601
Napisano 12 lutego 2008 - 19:39
Jakie to fajne jak ludziom znów zaczyna sie układać. Po smutku zawsze nadchodzi radość
#602
Napisano 12 lutego 2008 - 20:29
#603
Napisano 12 lutego 2008 - 20:44
#605
Napisano 13 lutego 2008 - 13:05
#606
Napisano 14 lutego 2008 - 14:28
#607
Napisano 14 lutego 2008 - 14:48
Aby związek dwoja ludzi mógł istnieć to musi być wzajemne zaufanie a tutaj co?
Dla mnie to takie niepoważne.
Jak ktoś chce mieć wiele kobiet to niech ma!
To sprawa jego sumienia ale po co zawraca dziewczynie głowę i robi nadzieje na coś więcej? Widać wyraźnie, że on nie jest do tego zdolny.
To też po części jej wina-bo mu ciągle wybacza
#608
Napisano 14 lutego 2008 - 17:33
#609
Napisano 14 lutego 2008 - 17:58
Jeśli chodzi o mnie to radzę, Ci abyś z nim poważnie porozmawiała i zapytała, czego on oczekuje od Waszego związku, czy traktuje go poważnie, czy nie? i czego naprawdę chce? i niech poważnie odpowie Ci na te pytania.. bądź z nim szczera i nie pozwól sobie aby zmył Cię słowami typu.." Kotku nie przejmuj się ja naprawdę Cię bardzo kocham..." albo.." nie wiem, o, co Ci chodzi, przecież Wiesz, że Cię kocham.. " itp.. niech odpowie Ci poważnie, czy chce być z Tobą, czy nie..
Trzymam mocno kciuki, aby Wam się udało i układało cudownie i aby było już tylko lepiej!!
#610
Napisano 14 lutego 2008 - 18:07
#611
Napisano 14 lutego 2008 - 18:11
#612
Napisano 14 lutego 2008 - 18:13
I o co one sa
#613
Napisano 14 lutego 2008 - 18:20
#614
Napisano 14 lutego 2008 - 18:24
#615
Napisano 14 lutego 2008 - 18:27
[ Dodano: 2008-02-14, 18:34 ]
ma 22 lata. duzo przezyl i myslalam ze dorosl do powaznego zwiazku (tak mowi) tylko czemu tak sie dzieje miedzy nami skoro wie czego chce od zycia?? po takiej klotni trace szacunek do samej siebie, obwiniam sie i zastanawiam sie co zle znowu zrobilam. moze za bardzo pokazalam mu jak go kocham i mi zalezy na nim:(
#616
Napisano 14 lutego 2008 - 18:40
#617
Napisano 14 lutego 2008 - 18:51
ma 22 lata.
W tym wieku nie wszyscy chłopacy są dojrzali i czasami do końca nie wiedzą, czego chcą od życia..
duzo przezyl i myslalam ze dorosl do powaznego zwiazku (tak mowi)
Niektóre przykre przeżycia odbijają piętno na psychice.. i potem, jest tak, że jak poprzednia, coś mu złego zrobiła, to ubzdura taki, sobie, że następna musi zrobić to samo.. dlatego musisz z nim poważnie porozmawiać Martynuś i musicie sobie sporo poważnie wyjaśnić
tylko czemu tak sie dzieje miedzy nami skoro wie czego chce od zycia??
To jest to, co napisałam wyżej..
po takiej klotni trace szacunek do samej siebie, obwiniam sie i zastanawiam sie co zle znowu zrobilam
Źle robisz, nie możesz tu się obwiniać, absolutnie nie!!!! Martynko, bo sobie naprawdę to wmówisz, że to wszystko jest z Twojej winy.. absolutnie tego nie rób.. nie jesteś winna temu, że on nie ufa.. ( tak mi się wydaje, że on po prostu Ci nie ufa.. bo poprzednia zrobiła mu krzywdę.. ) ale mogę się mylić..
moze za bardzo pokazalam mu jak go kocham i mi zalezy na nim:(
No tu troszkę zrobiłaś źle... nie można facetom pokazywać, że bardzo nam na nich zależy, bo same na tym potem cierpimy..
#618
Napisano 14 lutego 2008 - 19:02
#619
Napisano 14 lutego 2008 - 19:08
[ Dodano: 2008-02-14, 19:11 ]
dostałaś moją wiadomośc?
#620
Napisano 14 lutego 2008 - 19:20
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









