powodzenia!! trzymam kciuki za Was...
A jeśli się okaże, że to jest prawda, że tych dziewczyn było więcej,.. to musisz odejść od niego, bo to wiadomo, że nie będzie Ci wierny.. zawsze znajdzie okazję do zdrady..
a, co do spóźniania się @ to może to być stres, ale test mimo to zrób.. i potem powiedz nam co wyszło ok?
Trzymaj się Shanti i uważaj na siebie!! będzie dobrze..






Temat jest zamknięty









