[ Dodano: 2007-12-11, 11:50 ]
mam dla ciebie propozycje otóz:
postaw sie w tym momencie na moim miejscu opisze ci dokladnie moja sytuacje a ty mi oczywiscie jezeli bedziesz miała ochote odpowiesz jak bys reagowała na takie sytuacje co robiła
1-umawiam sie z nim na godzine 18 o godzinie 17:30 pisze do mnie ze juz jedzie jest godzina 19 ja do niego dzwonie on nie odbiera pisze smsa nie odpisuje na drugi dzien sie odzywa ze przeciez wiesz co robilem a ja jestem zielona.
2-nasza rozmowa wyglada tak czesc jak tam w pracy a w porzadku i to jest koniec.
3-wychodzenie samemu na dyskoteki na imprezy itp
4-notoryczne kłamanie pisze mu co robi on odpisuje ze odpoczywa w domu za 20 minut dzwonie do niego do domu zeby porozmaiac jego nie ma od 3 godzin w domu i co myslisz o tym mogłabym wypisywac mnostwo takich rzeczy ale nie mówie ze nie ma dobrych stron ale w tym momencie te złe strony jego zachowania przycmiewaja te dobre i ja juz ich poprostu nie dostrzegam






Temat jest zamknięty










