Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

problemy w związkach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5401 odpowiedzi w tym temacie

#201 szmineczka

szmineczka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 12:17

czesc dziewczynki ! moge w sumie tak delikatnie sie pochwalic mysle ze naprawde cos sie zmieniło w naszym zwiazku bo efekty zmiany widac gołym okiem nie wiem moze jestem zaslepiona ale mnie ciesza takie drobne gesty jakie pokazuje! oczywiscie moze tez to byc jedna z jego gier !ale według mnie warto zaryzykowac i dac ostatnio szanse jezeli ja zepsuje to juz dla mnie sprawa bedzie jasna! a wiecie ze nawet oderwał sie od kolegów nie widział sie z nimi 4 dzien co dla niego to naprawde jest niesamowicie trudne ! sppedzilismy ten weekend razem i naprawde było ok zaczelismy powolutku ze soba rozmawiac szczerze ! rozmawiałam nawet z jego mama na temat jego zachowania i wiele mi tez wytłumaczyła...moze dlatego nie kłamie bo nie ma okazji sama nie wiem jezeli tylko cos wyjdzie z jego strony nie tak musze mu pokazac ze nie jestem juz uzalezniona od niego ! nie wiem zrobiłam sie strasznie silna osoba i konsekwentna mozecie nie uwierzuc ale wszystko sie we mnie tak nagle zmieniło!zaczełam bacznie przygladac sie mojemu chłopakowi i widze w nim tez rózne zalety których wczesniej nie dostrzegałam bo ciagle narzucałam mu sie i nie miał chwili dla siebie ! moze teraz troszke go bronie ale tak jak wam napisałam wczesniej dałam mu ostatnia szanse jezeli ja zmarnuje to naprawde sie z nim rozstane! to samo powiedziała mi jego mama ! Wiecie jakby któras z was napisała to wszystko co ja tak szczeze odradzałabym ten zwiazek nie dawałabym juz zandej szansy ! ale jakos przełamałam sie i dałam.Napewno bede dalej opowiadąła wam co sie dzieje tylko szkoda ze ostanio mam bardzo słaby dostep do komputera ale napewno sie odezwe do was nie długo i dziekuje wam bardzo za pomoc ! ;-)

#202 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 17:00

szmineczko cieszymy sie razem z Tobą :D ale nie krzycz już :P hyhyhy

#203 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 12:32

Oby Ci się dziewczyno wszystko pomyślnie ułożyło.
Trzymamy kciuki :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#204 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 12:54

Oby Ci się dziewczyno wszystko pomyślnie ułożyło.
Trzymamy kciuki :-)

dołączam się i również mocno trzymam kciuki... ;* <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> będzie dobrze...

#205 szmineczka

szmineczka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:01

czesc... własciwie jak na razie nic złego sie nie dzieje i jest wszystko jak w najlepszym porzadku nie kłocimy sie i bardzo duzo ze soba rozmawiamy sam do mnie powiedział ze ciezko mu pokazac co do mnie czuje bo nie chce sie osmieszyc ze jest taki mieki,strasznie sie zmienił.heh he a i przepraszam ze te wykrzykniki pozdrawiam serdecznie <buzki></span>

#206 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:02

sam do mnie powiedział ze ciezko mu pokazac co do mnie czuje

a tym to sie nie przejmuj ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#207 szmineczka

szmineczka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 13:57

czemu tak malutko piszecie na tym forum ?

#208 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:00

To chyba nieodpowiedni dział na takie pytania:P , no ale liczba twoich postów chyba tez nie robi wrażenia :mrgreen:
Dołączona grafika

#209 szmineczka

szmineczka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:14

no tak ale nie trzeba rozmawiac tylko na temat problemów w zwiazkach wiec nie rozumiem do czego taka twoja uszczypliwa uwaga ....

#210 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:15

szmineczka, ale od innych tematow sa inne dzialy ;-) wejdz na strone glowna i zobacz jakie mamy duze forum, sa setki tematow o wszystkim...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#211 szmineczka

szmineczka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:16

no tak z tego co wiem to po to jest stworzone forum aby je rozwijac nie mam racji ? ? ?

[ Dodano: 2007-12-19, 14:17 ]
no tak ale takie zamieszanie o jedno pytanie oj nie ładnie tak...

[ Dodano: 2007-12-19, 14:18 ]
wiem wiem wchodziłam i patrzyłam jest forum okej ale tylko chciałam zapytac....

#212 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 14:19

Akurat ten dział jest do tego zeby rozmawiać oproblemach w zwiazkach a do innych tematów sa inne działy... Sorki za <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>

#213 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 15:23

A ja już zakończyłam 10 miesięczny związek który był jedną wielką pomyłką i jestem znowu bez chłopa, ale na razie sobie odpuszczam, chcę być sama! ;-) :-D

#214 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 15:24

Agula, o prosze jaka zadowolona ;-)

#215 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 15:25

Jesli jestes zadowolona z decyzji jaka podjęłaś, to trzymam kciuki za singlowskie życie. Trzymasz się? <pocieszacz></span>
Dołączona grafika

#216 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 12:44

Ważne, że człowiek potrafi w porę się wycofać z bezsensownego związku niż powiedzieć po latach "zmarnowałam życie"
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#217 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 22:40

Ja nie wybaczylabym swojemu partenrow zdrady. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji - jest ze mna a dotykal...calowal...wspolzyl z inna kobieta. Nie wyabczylabym.
Moja przyjaciolka wybaczyla swojemu chlopakowi zdrade.....2 razy. Za pol roku biora slub.....kocha go bardzo, ale lekka niepewnosc w niej pozostala....

#218 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 10:43

Ja też bym nie wybaczyła. Po to dla mnie przerażające-zasypiać ze mną a wcześniej pieścić inną. Nigdy.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#219 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 21:41

Ważne, że człowiek potrafi w porę się wycofać z bezsensownego związku niż powiedzieć po latach "zmarnowałam życie"


Zgadzam sie w 100 % !!! Trzeba umiec walczyc o siebie.Zycie mamy jedno trzeba je przejsc u boku "tego odpowiedniego". Ja wierze, ze kazdemu jest dane poznac "swoja polowke" trzeba tylko wiedziec kiedy sie ja znalazlo.

#220 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 23:53

ja również nie potrafiłabym wybaczyć. Sama nigdy nie zrobiłabym czegoś takiego, bo jeżeli kogoś naprawde kocham to nawet w chwili najgorszego kryzysu nie pomyślałabym o tym. a wydaje mi się że jeżeli ktoś raz zdradził to w przyszłości mogłoby się to powtórzyć.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych