Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#61 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:16

ale jesli pierwszy trafi sie nam malutki pisiorek to tez bedziemy go kochac najbardziej na swiecie :-D


Tekst dzisiejszego dnia :D

Ale masz rację, różnie bywa ;P Czasami to babka musi wziąć sprawy w swoje ręce, ekhm... Ja bynajmniej wychowam go na Herkulesa i kuniec :P

#62 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:19

Elodi, a moj powiedzial ze jak bym miala miec z nim synka to bedzie go na silownie od malego bral 0.o massakra... 2 wielkoludy w domu chyba na 2 etaty bede pracowala.... bo nie zdolam ich wyzywic :D

#63 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:22

Krowka17, ale zobacz jaką będziesz miała obstawę :D Ochrona i pomocnicy jak nic :P

#64 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:23

Elodi, no ja wiem :P juz mam obstawe ale tylko jedno osbowa :D a pozniej to oo jejcia... baardzo mozliwe ze tak sie stanie... kurde ciekawe jak to bedzie beda mowic ze z syna sobie obstawe robie ...

#65 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 18:15

Obstawa z syna hehe, to też potrzebne, w końcu syn też może bronić swojej mamusi:) ja nie będę orginalna mówiac że tez bym chciała pierwszego chłopczyka:) ehh...

#66 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 20:44

to ja należę do tych nielicznych - teraz marzę o córeczce :) drugie w zasadzie obojętne. ale pierwszą bardzo bym chciała dziewczynkę.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#67 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 20:47

to ja należę do tych nielicznych - teraz marzę o córeczce :) drugie w zasadzie obojętne. ale pierwszą bardzo bym chciała dziewczynkę.

witaj w klubie nielicznych :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#68 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 23:26

Ja wychodzę z założenia, ze obojętnie , byle było zdrowe. w ciągu 2 lat myśle ze juz bedzie na świecie potomek :mrgreen: ogolnie to chcemy mieć 3 dzieci, wiec fajnie by było jakby było "mieszane" towarzystwo :mrgreen:

[ Dodano: 2008-08-23, 00:29 ]
a w ogole to można to podobno regulować, plemniki żenskie zyja dłużej a meskie krocej, wiec np jak chce sie dziewczynkę to trzeba iles tam przed dniami płodnymi a jak chłopca to w dni płodne... nigdy sie w to nie zagłębiałam, ale podobno to możliwe

#69 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 07:20

3 dzieci, wiec fajnie by było jakby było "mieszane" towarzystwo :mrgreen:

moja znajoma ma 4 i...ma same dziewczynki :mrgreen:

nigdy sie w to nie zagłębiałam,

mamy taki temat ;-) jestem-ciekawa-czy-to-prawda-vt1232.htm
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#70 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 13:24

to ja należę do tych nielicznych - teraz marzę o córeczce :)


no to ja chyba razem z otba do tych nielicznych naleze...

pierwsza chcialabym miec coreczke.. chcialabym zeby drugie dziecko bylo jednka chlopczykiem.. ale nigdy nic nie wiadmo... i tak bede kochac swoje dzieci i to bardzo mocno bez wzgledu na plec..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#71 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 02 września 2008 - 07:44

Ja mam i chłopca i dziewczynkę. Ale pierwszy urodził się mój syn. Ale pamiętam, że marzyłam o córce i się udało. A to co najważniejsze zawsze dla mnie było, to żeby dzieci urodziły się zdrowe. :-)

#72 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 02 września 2008 - 18:25

Ja marzę i o chłopcu i o dziewczynce. Chciała bym, aby najpierw był chłopczyk :-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#73 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 02 września 2008 - 18:33

Obojętnie ile i jakie :) Byleby zdrowe były to jest najważniejsze ale marzy mi sie choć jedna córusia taka bliska memu sercu :mrgreen:
Już nie panna a żona :*

#74 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 września 2008 - 22:01

Najpierw chłopak, by bronił siostry, ale jest inaczej. Mam trzech braci i chciałam mieć siostre, a teraz mam córke :lol: :lol:
Jestem w Peru...

#75 EveC

EveC
  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 03 września 2008 - 14:03

mnie się marzy synek :-) zawsze chciałam chłopczyka, ale mój Misiek marzy o córeczce:-) kiedyś też mysłałam, że chcę dwójkę dzieci, ale teraz sama nie wiem:-) zobaczymy co czas przyniesie :-P
Dołączona grafika

#76 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 03 września 2008 - 21:31

JEŚLI miałabym decydować się na dziecko za kilkanaście lat, to zdecydowanie wolałabym chłopca :)

#77 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 12 października 2008 - 15:33

nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka,ważne by dzieciątko było zdrowe!

#78 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:25

kilka dziewczynek i może jeden chłopiec . Ale

nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka,ważne by dzieciątko było zdrowe!


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#79 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 25 października 2008 - 16:39

Pomine to, że najwazniejsze aby dziecko było zdrowe, bo to oczywiste.

Jakby mozna było sobie planowac to chcialabym miec najpierw syna, po 2,3 latach córke.Wiem , że niby mozna planowac plec dziecka, ale jakos wiekszosci sie nie udaje;)

Najlepiej jakbym urodzila od razu blizniaki i miec "swiety spokój" z ciązami, pampersami itp :mrgreen:

#80 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 09:41

Jakby mozna było sobie planowac to chcialabym miec najpierw syna, po 2,3 latach córke.

też bym właśnie tak chciała no ale...:P co będzie to będzie, byle zdrowe a bez względu na wszystko będzie kochane:)

Najlepiej jakbym urodzila od razu blizniaki i miec "swiety spokój" z ciązami, pampersami


ooo nieee ja nie chcę bliźniaków...hehe:P ani żadnej innej mnogości... jedno na raz i już;) a drugie z osobna:D
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych