ale jesli pierwszy trafi sie nam malutki pisiorek to tez bedziemy go kochac najbardziej na swiecie
Tekst dzisiejszego dnia
Ale masz rację, różnie bywa
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:16
ale jesli pierwszy trafi sie nam malutki pisiorek to tez bedziemy go kochac najbardziej na swiecie
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:19
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:22
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:23
Napisano 20 sierpnia 2008 - 18:15
Napisano 22 sierpnia 2008 - 23:26
Napisano 23 sierpnia 2008 - 07:20
moja znajoma ma 4 i...ma same dziewczynki3 dzieci, wiec fajnie by było jakby było "mieszane" towarzystwo
mamy taki tematnigdy sie w to nie zagłębiałam,
Napisano 23 sierpnia 2008 - 13:24
to ja należę do tych nielicznych - teraz marzę o córeczce
Napisano 02 września 2008 - 07:44
Napisano 02 września 2008 - 18:25
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 02 września 2008 - 18:33
Napisano 02 września 2008 - 22:01
Napisano 03 września 2008 - 21:31
Napisano 12 października 2008 - 15:33
Napisano 12 października 2008 - 19:25
nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka,ważne by dzieciątko było zdrowe!
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 25 października 2008 - 16:39
Napisano 23 listopada 2008 - 09:41
też bym właśnie tak chciała no ale...Jakby mozna było sobie planowac to chcialabym miec najpierw syna, po 2,3 latach córke.
Najlepiej jakbym urodzila od razu blizniaki i miec "swiety spokój" z ciązami, pampersami
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych