Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#81 Maddie

Maddie
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 17:33

Zdecydowanie chłopca ale w moim przypadku najważniejsze żeby wogóle móc mieć chociaż to jedno dziecko i żeby było zdrowe!!!
Dołączona grafika


,,Nie zapomnij o tym, że każdy nowy dzień jest Ci dany po to abyś był szczęśliwy"

/PHIL BOSMANS/

#82 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 25 listopada 2008 - 09:26

A mi się marzy dzieweczynka, ale dopiero za parę lat

#83 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 25 listopada 2008 - 14:23

a ja bym chyba najbardziej chciała parke mieć-chłopca i dziewczynke ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#84 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 12:36

dla nieczytających pogaduch ;-)
marzenia - marzeniami.
a najświeższe usg wskazało zdecydowanie i odmiennie od poprzednich - będzie jednak chłopak.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#85 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 15:54

będzie jednak chłopak.

bedzie co sie urodzi :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#86 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 17:28

będzie jednak chłopak.

to może bliźniaki :lol:
a imię? natalia/nataniel ? ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#87 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:12

Madzia81, zartujesz??? Nie wierze.
Jestem w lekkim szoku bo przeciez przezywam tu twoja ciaze tak...ze nie nie do wiary co piszesz. No i bedzie syneczek?

POwiem ci, ze ja tez bym wolala synka :) a ze ja chce tylko jedno dzidzi to facet musi sie na prawde postarac :P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#88 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:53

Madzia81 ale heca :D dobre sobie :D chyba nie nakupowalas samych rozowych ciuszkow co ? :D

#89 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:00

No i bedzie syneczek?

no będzie synuś ;-)
ale druga już zamówiona dziewczynka ;-)

POwiem ci, ze ja tez bym wolala synka :)

a wydawało mi się, że pisałaś kiedyś, że wolałabyś dziewczynkę ;-) zmieniło się coś w tej kwestii??

chyba nie nakupowalas samych rozowych ciuszkow co ? :D

no na szczęście nie ogarnęła mnie mania różowych ubranek. trochę mam, ale inne kolorki też są. Mały będzie czasem miał na sobie różowe śpioszki, no ale tudno, skoro takie kawały od początku mamie robi ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#90 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:00

Powiem ci, ze ja tez bym wolala synka :)

I ja też ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#91 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:02

no na szczęście nie ogarnęła mnie mania różowych ubranek. trochę mam, ale inne kolorki też są. Mały będzie czasem miał na sobie różowe śpioszki, no ale tudno, skoro takie kawały od początku mamie robi

W przypadku tak małych dzieci co za róznica jaki kolor. Czasen dostaje sie ciuszko od kogos dla dziecka i nie odkłada sie niebieskich tylko dlatego, ze ma sie córke :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#92 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:15

Madzia81 wiesz co ci powiem u nas na śląskou mówi sie ze niebieskie ciuszki dal chłopaka a różowe dla dziewczynki a w Białymstoku u mojeJ cioci jest na odwrót wie to nic pewnego ewentualnie mówię ze tym sie sugerowałeś :-) a tak serio to dziecko moje siOSTRY chodził w dużo dziewczęcych ciuszkach bo dostała takie zestawy po znajomych koleżankach ...nikt nie mówię by suknię ubierać ale na tyle szybko dziecko brudzi ubranka ze to nie problem


ja bym chciał chłopaka ale dziewczynki też sa fajnie ..... wiec niech będzie co ma być byle tylko jedno i nie więcej :-)

#93 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:16

ja też bym chciała bardzo pierwszego miec synka :)

#94 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 02:25

ja też bym chciała bardzo pierwszego miec synka :)


I ja też :) w sumie to jeszcze nie wiem czy chce mieć jedno czy dwoje dzieci :-/
ale na dziewczynkę sie nie pisze heheh wiem po sobie co dziewczynki wyrabiają <diabelek></span>

#95 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:54

Madzia, tak, kiedys marzyla mi sie dziewczynka. Samo jakos sie zmienilo, ze teraz wole synka ;-) ale bedzie co bedzie.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#96 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 12:38

:arrow: Ja myślę o dziewczynce, ale najważniejsze żeby zdrowe było :-D

<ookk>


#97 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 06:48

Oj, jak patrze na pierwszy post, ktory napisalam w tym temacie, to czuje sie jakby pisal to ktos inny :P no ale w koncu to bylo pisane 2 lata temu ;-)

U mnie bylo tak. Jak nie chcialam jeszcze dziecka, to marzylam ze kiedys bede miec dziewczynke.
Jak zaczelam myslec o dziecku, to chcialam chlopca. A jak sie zaczelismy starac, to chcialam najpierw BYC w ciazy. Plec nie grala roli. Gdy juz sie w tej ciazy jest, to teraz liczy sie tylko zdrowie maluszka. Chociaz gdzies tam mam cicha nadzieje, ze bedzie upragniony chlopczyk. Ale na prawde to najwazniejsze jest zdrowko.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#98 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 08:56

madzia natchnęłaś mnie ;-)
i też przeczytałam swój pierwszy post ;-)
i też się z nim już dzisiaj całkowicie nie zgadzam :)
moje spełnienie marzeń to Krzyś :)
i wyobrażam sobie jak najbardziej, że będzie dwóch chłopaków, choć oczywiście wolałabym parkę, ale jak będzie drugi łobuz, to też będę bardzo szczęśliwa :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#99 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 10:06

Dziewczyny jakie wy macie szczescie :!:

tak milo sie czyta o tych waszych lobuzkach

powiem wam ze ja od dawna marzylam o chlopcu i chyba nawet to pisalam ale gdybym miala dziewczynke bylabym rowniez w 7 niebie

ja mysle ze to nie ma najmniejszego znaczenia

liczy sie tylko zdrowie maluszka

tez jestem tego zdania

ogolnie chaialam zauwazyc ze jak na razie grono administracji "plodzi" samych chlopcow zobaczymy co dzie z madziula :mrgreen:

#100 zo$ka

zo$ka
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:25

Ja zawsze chcialam miec pierwszego Synka i moj A. tez , ale juz dwa razy na USG Nam powiedzili ze raczej bedzie Dziewczynka:)Na poczatku bylismy zaskoczeni,ale oczywiscie liczy sie by Dzidzia byla zdrowa:)Choc roznie bywa,czasem i lekarze sie myla...jeszcze kilka dni i mysle ze wszystko sie wyjasni;]





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych