Chłopczyk czy dziewczynka?
#42
Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:46
Ja teżJa bym chciała dziewczynkę.
#48
Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:35
#49
Napisano 19 sierpnia 2008 - 15:24
#50
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:24
#51
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:25
no to wiadomojak ma byc tak bedzie
ale wolałabym , żeby córeczka maaa
#52
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:28
#53
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:41
#54
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:42
#55
Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:48
#56
Napisano 20 sierpnia 2008 - 10:57
#57
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:00
#58
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:04
#59
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:07
#60
Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:07
nie koniecznieChyba jakiś standard to jest, że najpierw chłopczyk, który będzie ochorną dla córeczki
ja wcale w ta ochrone nie wierze,bo mam 3 lata starszego brata i czasem bylo tak,ze to ja sie o niego martwilam,a nie on o mnie
roznie to bywa,ja tam wole pierwsza core,ale jesli pierwszy trafi sie nam malutki pisiorek to tez bedziemy go kochac najbardziej na swiecie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






















