Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#21 dor_cia

dor_cia
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 28 sierpnia 2007 - 17:33

ja chciałam na początku dziewczynkę ale mam chłopca :lol: :lol:
rozczarowania nie było bo to pierworodny :-D :-D
dla mnie płeć jest bez znaczenia liczy się to żeby dzieciątko było zdrowe :mrgreen:
Zapraszam na blog Dawidka
www.dawidekd.synek.pl

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 28 sierpnia 2007 - 21:31

Pewnie, że najważniejsze, żeby było zdrowe maleństwo.
Ale jeśli miałabym "wybierać" to mnie się marzy na początek synek :)

#23 dor_cia

dor_cia
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 14:43

mi się drugie marzy dziecko-dziewczynka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zapraszam na blog Dawidka
www.dawidekd.synek.pl

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 14:46

To do roboty :-P

A ile teraz maluszek ma?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#25 dor_cia

dor_cia
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 15:45

Madzia poczekamy do przyszłego roku ze staraniami :lol: :lol: o 2 baby
jeszcze jest za wcześnie
Dawid ma dopiero (już) 8 miesięcy
Zapraszam na blog Dawidka
www.dawidekd.synek.pl

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 10:53

Kiedyś marzyłam o dziewczynce.
Imię wymyśliłam już wiele lat temu.
Teraz w moim wieku, kiedy szans na dziecko nie widać, płeć jest już mi obojętne-byle tylko było!!!! :-(
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#27 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 10:58

Dorotko, przecież nie jesteś stara :!: jeszcze się doczekasz wymarzonego maluszka <pocieszacz></span> może za bardzo tego chcesz i dlatego nic nie wychodzi <bezradny></span>

#28 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 14:08

Dorotko, przecież nie jesteś stara jeszcze się doczekasz wymarzonego maluszka może za bardzo tego chcesz i dlatego nic nie wychodzi


Oj Madziu -ja bym bardzo chciała ale partner nie gotowy na to jeszcze :-(
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#29 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 14:13

może wkrótce da się przekonać ;-) faceci muszą dojrzeć do takiej decyzji, albo go zaskocz i postaw przed faktem dokonanym :-P

#30 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 14:45

może wkrótce da się przekonać faceci muszą dojrzeć do takiej decyzji, albo go zaskocz i postaw przed faktem dokonanym


wiem, że on musi tego naprawdę chcieć. On chce mieć dziecko, tylko jeszcze nie teraz. Nie potrafiłabym go postawić przed "faktem dokonanym". Chcę, aby decyzja o dziecku była wspólna, przemyślana i abyśmy oboje tego chcieli.
Choć......................czas w moim wieku pracuje niestety na niekorzyść
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#31 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 15:03

no własnie, ten czas :-/ a ile lat ma Twój partner ?

#32 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 17:43

Madzia...jakby to powiedzieć...hmmmm....robicie Offa ;-)

a ja się tak zastanawiam....zawsze marzyłam i marzę o córeczce...ale w swojej klasie mam 20 chłopaków, 12 dziewczynek i to chłopców lubię bardziej :) tacy fajniejsi jacyś :) i jak cofnę się pamięcią wstecz - zawsze miałam swojego pupilka - chłopca właśnie :) może to jakiś znak ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#33 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 19:49

Madzia...jakby to powiedzieć...hmmmm....robicie Offa

racja :-/ sorki :oops: kurcze, powinnam na to uważać i dawać przykład :oops:

#34 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 09:03

a ja od początku chciałam chłopca, a mój R. dziewczynkę i jednak wyszło na moje ;-) szczerze mówiąc nie chcieliśmy znać płci dziecka wcześniej, ale na USG lekarz sie wygadał... ale za to R. wybierał imię

Załączone miniatury

  • PIC_0065.JPG

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#35 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 20:34

Mamusia 22 - Slicznego masz synka :!: Jak dziewczynka :!: sliczniutki :->

Ja chcialabym 2 chlopcow i dziewczynke.

Uwazam ze dzieci to najwspanialszy dar tego swiata :-) Czesc mnie i mojej drugiej polowy-mojego mezczyzny .


Bez wiary potykamy sie o zdzblo slomy, z wiara przenosimy gory.

#36 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 13:54

no własnie, ten czas a ile lat ma Twój partner ?


35 lat
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#37 edunia

edunia
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 10:27

Mam 2 córeczki i nigdy nie chciałam chłopca.Myślę ze kazda (no moze prawie) osoba która mówi głosno ze obojetnie co by było zdrowe,nie jest do końca szczera.Zawsze myslimy sobie po cichu o czym marzymy.Pewnie ze kochać sie bedzie bez wzgędu na płec.Ja nie wiem czemu zawsze wiedziałam że będę miała dziewczynki :mrgreen:
edunia

#38 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 10:34

tuptunio, sliczny maluszek :-D

ja marze o dziewczynce pierwszej, Lukasz chce synka <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#39 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 10:40

tuptunio, jaki sliczny...:)

ja marze o dziewczynce pierwszej, Lukasz chce synka <bezradny></span>


to dokladnie tak jak ja... tez bym chciala zeby dziewczynka byla piewsza... i powiem wam po ciuchu ze mam takie przeczucie ze bedzie to sliczna coreczka :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#40 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 15:57

tuptunio, sliczny chlopczyk ;)

ja powiem tak mi jest to obojetne i rowniez jak tuptunio nie chce wiedziec co bedzie ;)
ale cos mi mowi ze pierwszy bedzie chlopiec :P chociaz wszystko sie moze zdarzyc :P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych