Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#101 Ekstrawagandzka

Ekstrawagandzka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 18:29

A my będziemy mieli córeczkę. Za 3,5 miesiąca oszalejemy ze szczęscia. Tatuś już jest wniebowzięty. Podobnie zresztą jak mama.:D:D

#102 aniaNes

aniaNes
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 04 grudnia 2009 - 13:44

a czy chłopiec czy dziewczynka? fakt że dziewczynka to dziewczynka. ja chyba będę miała chłopaka....ale bardziej się martwię tym żeby było zdrowe niz płcią i nie nastawiam się na chłopaka bo niespodzianki zawsze się zdarzają. Chociaz jak się urodzi dziewczynka to do szpitala zabieram ubranka z samochodzikami <bezradny></span> :) :-/
Pozdrawiam wszystkie mamuśki

#103 antoniazuza

antoniazuza
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 15:35

Ja chcę i chłopca i dziewczynkę. W ciągu 3 tygodni urodzę dzieczynkę i mam nadzieje,że drugie dziecko,które również planujemy będzie chłopcem:)

#104 marce-linka

marce-linka
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 14 marca 2010 - 12:35

A my oboje bardzo chcemy dziewczynke.Tatus bardzo chce Paulinke!!!!!!!!!!!!!!!!!

#105 ofelianna

ofelianna
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 marca 2010 - 13:50

A ja mam już cudowną córeczkę - Joasię która ma już 4 latka!!! :-D Teraz marzy mi się synek - kruszynek :-P

#106 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 17 marca 2010 - 14:29

Ja bym chciala mnie tam kiedys w przyszlosci coreczke. Takie jest moje marzenie, ale jak bedzie synek tez sie bede bardzo cieszyla

201407101662.png


#107 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 17 marca 2010 - 14:35

Ja bym pierwsze dziecko chciała mieć chłopczyka, ale pewnie najważniejsze jest to aby było zdrowe.

#108 Axsa

Axsa
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 27 marca 2010 - 16:06

Ja mam synka jak jeszcze nieiwiedziałam ze bedzie chopak to myslałam tylko o tym aby było zdrowe . Wsumie pierwsze dzieciątko to chyba obojetne co bedzie :mrgreen:

#109 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 marca 2010 - 09:28

Wsumie pierwsze dzieciątko to chyba obojetne co bedzie

zgadza się kompletnie nie mam upodobań co do płci
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#110 Iskierka

Iskierka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 29 marca 2010 - 19:53

A ja mam 2 synów .Jak z drugim byłam w ciąży to miałam cichą nadzieję że to będzie dziewuszka a tu chłop :mrgreen: Ale liczy się tylko oby było zdrowe. Mam jeszcze taką nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie dziewczynka :lol:

#111 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 09:54

Będzie chłopak ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#112 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 10:06

:mrgreen: :mrgreen: Będzie śliczna parka :-)

Gratuluję kochana :-) :*

#113 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 10:55

calineczka, no to gratulacje :!: widać Kashira dobrze obstawiała na chłopaka :lol:
rośnie synek mamusi ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#114 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 11:00

Będzie chłopak

gratulacje <flow1></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#115 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 12:53

calineczka, wow super <jupi></span> a ja tak żyłam w przekonaniu że to będzie dziewczynka :D

#116 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 13:05

No to tutaj tez gratuluje ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#117 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 14:34

:mrgreen: :mrgreen: Będzie śliczna parka :-)

Może coś z tego będzie... :lol: :lol:

calineczka, gratulacje chłopaczka ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#118 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 14:51

calineczka, gratulacje :*
no faktycznie będziemy miały cudowną parkę :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#119 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 14:55

Kashira dobrze obstawiała na chłopaka


hehe :mrgreen:
bardzo się cieszę! teraz pozostaje nam tylko wyczekiwac aż się zjawi na świecie :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#120 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 15:32

czytałam już na bejbiku :mrgreen: i bardzo się cieszę razem z wami <bravoo></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych