Z rodzicami, same, czy z facetem?
#142
Napisano 27 sierpnia 2009 - 18:09
#143
Napisano 28 sierpnia 2009 - 13:50
#144
Napisano 28 sierpnia 2009 - 17:58
Mama sie śmieje że ziec już sie wprowadza po mału bo często zostaje na noc
Co będzie kiedys to sie okaże, moj ma własny dom, u góry mieszka z rodzicami a na dole wynajmuja komuś mieszkanie, może kiedys my tam zamieszkamy bo Paskuda jest jedynakiem.
Mama by nie miał nic przeciwko jak bym sie wyprowadziła pewnie
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#145
Napisano 11 października 2009 - 07:28
ja tez mieszkam z rodzicami niestety
ja też... iichoć dużo bardziej wolałabym mieszkać sama i albo z Chłopem, to brak kasy na razie rozwiewa marzenia...Ja mieszkam z moimi rodzicami
ale jak tylko by była taka opcja to na pewno skorzystam
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#146
Napisano 11 października 2009 - 09:11
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#147
Napisano 11 października 2009 - 09:13
dokładnie tak samo jak u mnie,i tez chciała bym już pójść na swoje ale ciągle kasa kasa kasa...i ja mieszkam z mama, ojciec nie mieszka z nami,
If you don't know my name, you can call me baby
#148
Napisano 11 października 2009 - 09:21
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
#149
Napisano 11 października 2009 - 11:55
Narazie , poki jestem bezrobotna nie chce tego robic, gdyz nie wyobrazam sobie byc na jego utrzymaniu.
#151
Napisano 11 października 2009 - 13:42
szczęsciaraA ja z uśmiechem od ucha do ucha mogę napisać:mieszkam w końcu z Misiakiem
już nie mogę się doczekac momentu gdy ja tak napisze...
#152
Napisano 11 października 2009 - 16:51
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#153
Napisano 11 października 2009 - 18:26
A ja z uśmiechem od ucha do ucha mogę napisać:mieszkam w końcu z Misiakiem
A ja z uśmiechem mega mega
#154
Napisano 12 października 2009 - 07:50
#157
Napisano 03 listopada 2009 - 12:33
Halynka gratuluje.Ja mieszkam wprawdzie z rodzicami,ale moim zdaniem mlodzi ludzie powinni mieszkac odzielnie na tzw.swoim.A rodzice powinni tylko wpadac w goscine. ;-)Mysle tu o malzenstwie lub narzeczenstwie-jesli maja tylo warunki mieszkaniowe sprzyjajace mieszkaniu osobno.Muszę się pochwalić
od piątku mieszkam z facetem
na nowym mieszkanku...
#159
Napisano 04 listopada 2009 - 08:19
ja niestety aktualnie mieszkam z Tomkiem i z moja mama....
#160
Napisano 05 listopada 2009 - 09:21
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych























