Z rodzicami, same, czy z facetem?
#121
Napisano 05 listopada 2008 - 17:43
#122
Napisano 05 listopada 2008 - 18:24
#123
Napisano 05 listopada 2008 - 19:22
#124
Napisano 05 listopada 2008 - 19:24
#125
Napisano 05 listopada 2008 - 20:10
#126
Napisano 05 listopada 2008 - 20:15
#127
Napisano 06 listopada 2008 - 10:30
#128
Napisano 23 listopada 2008 - 09:48
#129
Napisano 24 listopada 2008 - 12:01
#131
Napisano 25 listopada 2008 - 17:01
Czyli jak oswoić faceta
#132
Napisano 26 listopada 2008 - 15:15
to podobnie jak ja,z jednej strony juz nie moglam sie doczekac zamieszkania z L,a z drugiej strony wylam bo wiedzialam,ze to juz koniec tego slodkiego dziecinstwa i trzeba bedzie zaczac sie o wlasny tylek troszczyc,no i w moim przypadku zamieszkanie z L bylo jednoznaczne z wyjazdem za granice,wiec tym bardziej wylam bo wiedzialam jak bardzo bedzie mi brakowalo rodzicowgdy byłam panienką to marzyłam o dniu kiedy zamieszkam z moim facetem. Gdy już przyszedł ten dzień, to płakałam . a teraz jest mi trochę smutno , że błogie dzieciństwo jest już poza mną
#133
Napisano 28 listopada 2008 - 18:05
#134
Napisano 06 stycznia 2009 - 18:19
Moi rodzice sa dosyc starsi,bo sa po 60-tce i czasem ciezko z nimi wytrzymac,ale nie narzekam,mam swoj duuuuzy pokoj,i nikt mi nie przeszkadza w niczym:)
Ale nie umiem doczekac sie mieszkanka naszego wspolnego:)marze o tymmm wieczorami....
#135
Napisano 11 lutego 2009 - 16:35
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#136
Napisano 17 lutego 2009 - 13:38
#137
Napisano 17 lutego 2009 - 15:48
#138
Napisano 17 lutego 2009 - 15:56
#139
Napisano 17 lutego 2009 - 18:02
Jak patrze na Was niekote takie mlode niewiele starsze odemnie i mieszkacie z polowkami swoimi to ja tez tak chce ohh zazdrosc mnie wtedy bierze:)
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

























