Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#41 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:36

katti, no 16 mam napisane ale 17 bede miala juz niedlugo.... narazie to ja jestem uparta... lubie sie kochac ze swoim ale dzieci miec z nim narazie nie bede ... ;)

#42 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:37

ręce i cycki opadają ;-)


Tyle w tym temacie odemnie.

ja też się już nie wypowiadam
nie ma mnie tu i nie będzie.

#43 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:37

cerrata, no tak tamto pisalam azle teraz nie pisalam o braku zabezpieczenia. dobera nie chcem juz o tym pisac, koniec!!

#44 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:38

ktoś się gubi..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#45 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:39

taaa bo nie da sie tego wytlumaczyc tak jak bym chciala...wiec juz sie gubie i nie gadam juz na ten temat...

#46 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:47

ale <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <zly></span>

co do pytania krowka17,
w czasie okresu można zajść w ciąże ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#47 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 07:38

O BOze <wow></span>

dr n. med. Barbara Grzechocińska
Ginekolog - położnik

Okres a ciąża

Czy podczas okresu można zajść w ciążę?

Tak, można.


krowko, dobrze najpierw znac teorie a pozniej praktykowac.
Wszystko jest uzaleznione od dlugosci cyklu. piszesz, ze masz 30, 34 dniowe wiec dlugie. z matematycznego punktu widzenia szanse nikle ale to jest natura i jej nie oszukasz. wszystko sie moze zdarzyc i moim zdaniem jesli los zechce to zrobi psikusa ; ]

Moja uwaga: nie pisz do kogos kto ma odmienne zdanie "to nie czytaj" bo kilka razy zdarzylo sie sie napisac "czy ktos przeczytal to co napisalam?" a teraz jak masz mase odpowiedzi to chcesz, zeby ludzie nie czytali? Wyluzuj troszke:)

Ps. czy wiesz co to sa dni plodne i kiedy sie zaczynaja? czy wiesz co potrzeba aby doszlo do zaplodnienia?

ps. wydzielilam te posty i utworzylam nowy temat
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#48 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 07:57

krowko, dobrze najpierw znac teorie a pozniej praktykowac.

dokładnie :!:

krowka17, irytujesz się, kiedy któraś z nas pisze, że nie podoba się jej coś w Twoim zachowaniu czy postępowaniu, a z drugiej strony czasem zadajesz takie pytania, że ja nie wiem, czy piszesz poważnie...

Ja już kiedyś pisałam, że nie do końca podoba mi się Twoje podejście do seksu, to że szybko zaczęłaś i że traktujesz to jak dobrą zabawę (tak wynika z Twoich postów), ale w końcu jesteś odpowiedzialna za siebie w pewien sposób, działasz na własne konto, więc staram się nie wtrącać za bardzo...

Ale żadna z nas nie życzy Ci zostania mamusią, a chce zmobilizować do zabezpieczenia!
Już jakiś czas temu pisałaś, że musisz iść do ginekologa i się zabezpieczyć.
Czas mija, Ty uprawiasz seks i ciągle piszesz, że musisz się w końcu wybrać po tabletki...
Chyba nie chcesz czekać tak długo, aż będzie za późno?

A potem piszesz, że w czasie okresu idziecie na całość... :shock:
To znaczy, że albo zakładasz, że nie zajdziesz w ciążę (NIEPRAWDA) albo, że liczysz na to, że nic się nie zdarzy (GŁUPOTA)

Chwila przyjemności może sie skończyć tym, że przez następne kilkanaście lat będziesz odpowiedzialna za inną osobę...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#49 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 08:06

Kahela, zgadzam sie z Toba kochana....!

krowka17 jestes bardzo niekonsekwentna osoba... najpierw twierdzisz ze musisz sie wybrac do lekarza i zaczac sie zabezpieczac.. potem piszesz ze uprawiasz seks bez zabezpieczenia.... dla mnie swiadczy to o tym ze poprstu nie doroslas do tego zeby uprawiac seks... seks to nie tylko przyjemnosc....trzeba wykazac sie odpowiedzialnaoscia... czy zdajesz sobie sprawe ze jesli zajdziesz w ciaze (czego oczywiscie ci nie zycze.. ale jesli nie zmenisz swojego nastaiwenia i postepowania to nie wykuloczne ze moze sie tak zdarzyc) bedziesz odpowiedzilana za drugiego czlowieka... bedzie to wymagalo od ciebie wielu poswiecen... i naprawde sporej odpowiedzialnosci... czasem starsznie irutyje mnie twoje podejscie do pewnych spraw.. zastanow sie bo tutaj naprawde niky zle ci nie zyczy...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#50 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 08:13

Ja myslę , że krówka17 weźmie sobie do serca rady ;-)
odpowiedź dostała a więc chyba koniec tematu ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#51 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 08:14

tak tak dostalam i przeczytalam ;)
na coz mi dzieci w tak mlodym wieku?? z gumka tez frajda ;P
macie racje,dziekuje :*

#52 kotka_82

kotka_82
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 08:57

Jeszcze jedno: wg "licznika" są ze sobą 29 dni...bardzo na czasie te pytania.

#53 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 24 sierpnia 2008 - 22:07

kotka_82, Teraz młodsze osoby podchodzą do tego inaczej. Mnie mimo , ze mam dopiero 21 lat szukują wypowiedzi już nawet 16-latek. Ja tak nie umiałam :) Pamiętam , że zanim an długo długo do czegoś doszło. Okupowałam z przyjaciółką strony internetowe o pierwszym razie.
A.

#54 Nova

Nova
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 20:31

oczywiscie ze mozna

#55 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 22:38

Nova, Może nie wprowadzajmy koleżanki w błąd. Ironia nie wskazana.
A.

#56 XxXDoMisiAAXxX

XxXDoMisiAAXxX
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 09:20

cerrata, no ale kurde... klockami lego bawilam sie majac 5 lat a nie teraz ... kurde no czemu wiekszosc nie moze pojac ze teraz mlodziez robi sie inna... kurde no raz sie zyje i ja nie zaluje ze zaczelam sie kochac z kims kogo kocham.

:-/
Nie wydaje mi sie.. są po prostu dziewczyny które sie szanują i tzw. kur.... Taka prawda... Ja to zrobiłam pierwszy raz po 8 miesiącach.. było to jakoś 3 miesiące przed moja 18... Stara nie jestem bo mam 19 lat.. tez młodzież.. I mam koleżanki w twoim wieku.. niektóre tez robaia tak jk ty, ale to jedynie z głupoty... Mówisz ze z miłości? Z poprzednim tez było z miłości?? Ilu tak jeszcze.. Skoro potrzebujesz wielu partnerów, sa zawody dla takich jak ty... :-/ :-/
Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie. ;]

#57 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 09:43

<<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#58 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 10:38

krowka17, jak najbardziej można zajśc w ciąże, owszem jest zależnośc między długościami cyklów, ale nie można uprawiac seksu bez zabezpieczenia wtedy!!
Raz, że to niehigieniczne... to już pomijam...
Dwa to, że Ty sobie wmówisz, że nie zajdziesz w ciąże, bo masz taki a nie inny cykl nie "poratuje" Cie przed zajściem w ciąże...
Kobiety u których stwierdzono bezpłodnośc potrafią zajśc w ciąże!!... kobieto...
a raczej dziewczynko!!!!
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#59 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 10:49

calineczka, ma racje lepiej zakończmy ten temat. Bo to przerodziło się w niemiły temat.
A.

#60 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 11:20

calineczka, ma racje lepiej zakończmy ten temat


podzielam to zdanie już dawno temu pisałam w tym temacie a on cały czas jest...
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych