Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:28

[quote name="Madzik nie ma mnie tu i nie będzie.

#22 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:32

cerrata, eee mlodsze ode mnie sie kochaja i co? tyle ze niejestem taka jak wam sie wydaje... nie chcialabym zostac mama w tym wieku...jeszcze mam tyle do zrobienia ^^ tylko zapytalam czy mozna i jakie sa szanse.

#23 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:37

moim zdaniem wiek ma bardzo duze znaczenie zwłaszcza w kwestii ze ktos majac 16 lat regularnie uprawia seks. moim zdaniem to za malo, potem dzieci rodza dzieci, nikogo tu nie chce obrazac wyrażam tylko swoja opinie

#24 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:37

nie chcialabym zostac mama w tym wieku...jeszcze mam tyle do zrobienia

to czemu uprawiasz seks bez zabezpieczenia??
nie ma mnie tu i nie będzie.

#25 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:38

cerrata, zawsze sie zabezpieczam ale w czasie okresu lubilam czasami sobie no pujsc na calego ....

#26 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:43

krowka17, no więc... nic tylko siąść i płakać...
no nic, twoje życie
nie ma mnie tu i nie będzie.

#27 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:51

cerrata, nie placz.

#28 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:52

krowka17, polecam ci tabletki antykoncepcyjne one zabezpieczają i w czasie okresu a do tej pory po prostu odpuść sobie albo z prezerwatywą (tych najcieńszych prezerwatyw wcale nie czuć a pewność jest ) .... co do dziewczyn to nie wkurzaj sie nie nie one po prostu chcą ocie ostrzec przed niebezpieczeństwem tego dorosłego życia .... dziecko to błogosławieństwo ale tylko wtedy gdy ma sie warunki i jest sie na tyle dorosły by móc je wychować .... czasem przemyśl wszystkie skutki, wszystkie za i przeciw nim podejmniesz jakąś decyzje która może zbyt wiele zmienić w twoim życiu i nigdy nie baw sie w ryzykowne gry bo za dużo możesz stracić .... a wiec podsumowując w czasie okresu można zajść w ciąże :-)

#29 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:54

fajna babka, no macie racje ;) ja wkoncu musze sie po tebaletki wybrac....

#30 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 16:00

być może mozna choć 2 lata z moim...teraz mężem...uprawiałam seks w czasie okresu "do końca" i jak dotąd ...już po ślubie nie było niespodzianki...wiec myślę ze to zależy od ciebie kochana...może mi było łatwiej podejmować takie ryzyko bo byłam pewna swojego partnera i tego że nawet jak zajdę w ciąze to nic się nie stanie...ale to zależy też od wieku i tego co jeszcze mamy przed sobą...słuchaj siebie a podejmiesz dobre decyzje. <pocieszacz></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#31 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 16:01

kasiulka, wiesz z tym chlopakiem to ja nie wiem czy bede bez zabezpieczenia bo on powiedzial ze nie chce dzieci :P i na calego ze mna to pujdzie dopiero po slubie 0.o :D

#32 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 16:07

no to przynajmniej masz jasną sytuację Krówko...nic na siłę...bo skończyć sie może róznie, a przynajmniej widać ze facet mocno stąpa po ziemi, bo z nimi róznie bywa.
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#33 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 16:10

kasiulka, no ja ze swojego chlopaka jestem dumna ;) wiec i tak czy bym chciala czy nie to ryzyka nie bedzie
;)

#34 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 16:13

noi super...trafiłaś na kogoś kto nie chce cię omotać wykorzystać a potem rób co chcesz...nie chce dzieci to nie robi tak żeby były a przedewszystkim mówi ci to szczerze...dobrze że jesteś zadowolona :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#35 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:31

Przeczytalam ..... i szoku doznalam :shock:
16 lat krowka17 to nie wiek na sex tylko na nauke, szkole.Na bycie dorosla bedziesz miala duuuuzo czasu. A sex to doroslosc a nie piaskownica..... uda sie babka czy nie....

Nie atakuje Cie, bo nie po to jestem na tym forum...... wyrazam swoje zdanie,jak kazda z nas.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#36 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:33

katti, mam 17 lat i jestem z tego dumna^^ nie jestem ani za mloda ani za stara na pieszczoty wiec nie mam czym sie przejmowac ^^

[ Dodano: 2008-08-17, 18:33 ]
do nauki tepa nie jestem wiec sie nie boj ;)

#37 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:34

i jestem z tego dumna

z czego?
z tego, że uprawiasz seks bez zabezpieczenia??
faktycznie, pogratulować..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#38 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:34

cerrata, ale kto tu pisal o braku zabezpieczenia teraz?

#39 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:35

katti, mam 17 lat


w informacje masz : 16.......

nie jestem ani za mloda ani za stara na pieszczoty wiec nie mam czym sie przejmowac ^^


Widze ze my swoje a ty swoje........ jakbys wogole nie czytala co pisze......

Tyle w tym temacie odemnie.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#40 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 17:35

krowka17, matko boska, a kto pisał o uprawianiu seksu w czasie okresu bez zabezpieczenia? że z tamtym nei zaszłaś to ciekawe czy z tym zajdziesz?
przecież tak pisałaś, już zapomniałaś?
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych