problemy w związkach
#81
Napisano 30 listopada 2007 - 15:09
Kochane piszę do was bo sama nie mogę pojąć obecnej sytuacji. Poznałam faceta na początku było rewelacyjnie jak to zawsze bywa. Potem dostał rewelacyjną pracę zaczęły się wypady z kumplami na imprezy(ma 30 lat), byłam wyrozumiała bo myślałam że musi odreagować w końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi i sobie ufamy. Potem było już coraz gorzej widywał się ze mną raz na tydzień na godzinę, rozstałam się z nim bo nie tego oczekiwałam. Spotkaliśmy się po 2 tyg i zaczął mnie pytać czy tęskniłam i takie tam. Myślałam że wszystko wróciło do normy mieliśmy zaplanowany weekend razem odwołał go bo powiedział ze ma inne plany, nie wytrzymałam i powiedziałam mu że nie jestem panienka na godzinę. Jak wychodziłam od niego podszedł do mnie pocałował mnie zaczoł głaskać po włosach itd. Problem jest taki że ten facet jest dla mnie bardzo ważny. Co ja mam o tym wszystkim myśleć dziewczyny? Czuję się jak nastolatka
#82
Napisano 30 listopada 2007 - 15:16
Czuję się jak nastolatka
hmmm... raczej bym powiedziała, że twój partner, zachowuje sie jak nastolatek, najwyraźniej jeszcze mu szaleństwa w głowie i nie myśli o ustatkowaniu się. A czy hmm... może niedawno rozstał się z kims i chce zaznać swobody ?? Długo ,,jesteście razem " ??
#83
Napisano 30 listopada 2007 - 15:35
to jest niesłowny i bardzo niepoważny. Jeżeli wpierw planuje z Tobą weekend a potem to odwołuje bo "ma inne plany" to nie szanuje Cię.mieliśmy zaplanowany weekend razem odwołał go bo powiedział ze ma inne plany,
Przykro mi ale tak to wygląda. Robi wszystko aby mu było dobrze.Nie liczy się z Twoimi uczuciami i Twoim wolnym czasem.
Nie daj się omamić głaskaniem po włosach.
Liczą się konkretne czyny.
Dla mnie nie wygląda to dobrze.
A może Ty się z nim umów, zaplanujcie wspaniały weekend a potem zmień plany?
[ Dodano: 2007-11-30, 15:36 ]
co znaczy inne plany?
#84
Napisano 30 listopada 2007 - 16:48
#85
Napisano 30 listopada 2007 - 16:59
#86
Napisano 30 listopada 2007 - 17:21
#87
Napisano 30 listopada 2007 - 17:30
#88
Napisano 30 listopada 2007 - 18:04
#89
Napisano 30 listopada 2007 - 18:17
nawet jesli to bardzo czesto od przyjaźni sie zaczyna
święta prawda
#90
Napisano 30 listopada 2007 - 18:26
#91
Napisano 30 listopada 2007 - 19:34
Maja kroi się tutaj coś więcej niż zwykła przyjaźń
Ja tez tak myśle, tak jak dziewczyny napisały, on sie z toba droczy
#92
Napisano 30 listopada 2007 - 19:50
#93
Napisano 30 listopada 2007 - 20:35
#94
Napisano 30 listopada 2007 - 20:44
#95
Napisano 30 listopada 2007 - 20:49
#96
Napisano 30 listopada 2007 - 21:01
#97
Napisano 30 listopada 2007 - 21:08
#98
Napisano 30 listopada 2007 - 21:20
#99
Napisano 30 listopada 2007 - 21:31
#100
Napisano 30 listopada 2007 - 23:13
oj zapytasz
3mam za Ciebie kciuki
tylko odpowiednia okazja i atmosfera musi się znaleźć
tzn dla Ciebie żebys się ośmieliła
Ja też 3maj kciuki
Tylko trzeba poczekać
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty







