Doszłyśmy do wniosku, że on boi się przyszłości, chyba...
Szkoda, że go osobiście nie znam, bo więcej mogłabym o nim powiedzieć, wyczuć go.
Napisano 19 listopada 2007 - 11:18
Napisano 19 listopada 2007 - 12:04
Napisano 24 listopada 2007 - 19:20
Napisano 28 listopada 2007 - 08:58
W związku nigdy nie ma idealnie.u mnie to jest jakoś dziwnie...niby dobrze ale...no właśnie to ale
Napisano 28 listopada 2007 - 23:08
Napisano 28 listopada 2007 - 23:15
Napisano 28 listopada 2007 - 23:21
Napisano 28 listopada 2007 - 23:26
Napisano 28 listopada 2007 - 23:32
Napisano 28 listopada 2007 - 23:35
Napisano 29 listopada 2007 - 07:33
problem w tym że niektórym sie nie podoba że jesteśmy razem i usilnie chcą nas rozdzielic...ach szkoda gadac
U nas jest dokładnie tak samoja nie dla niego,on nie dla mnie,inni kandydaci/kandydatki na jego/moje miejsce...albo poprostu bo mnie/jego nie trawią...tak waściwie to ja nie wiem jaki jest powód,moge snuc domysły
Napisano 29 listopada 2007 - 20:32
Napisano 29 listopada 2007 - 20:57
wspolczuje mu tego co musial przezyc...faceci bywaja okropni ale widze, ze babki rowniez...moj facet zaczął płakac pisac smsy jak bardzo kocha i wogole i wróciłam do niego:(
nie wiem co robic
Napisano 29 listopada 2007 - 22:42
Napisano 29 listopada 2007 - 23:13
Tylko po co ty z nim jesteś?
Napisano 30 listopada 2007 - 12:58
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych