a to dlaczego i co to znaczy rzadko? On dużo pracuje i nie ma czasu? mieszkacie daleko od siebie? a Ty czemu siedzisz cały dzień sama w domu?
rzadko- raz na tydzień, czasem dwa razy w tygodniu. On pracuje, w co drugi weekend studia. A ja siedzę w domu po jestem po sesji i mam jeszcze 2 tygodnie wolnego...
Kociak, masz rację - mam za dużo wolnego czasu, za dużo myślę i przez tą bezczynność zaczyna mnie wszystko drażnić.
wiem że muszę coś z sobą zrobić. zmienić swoje życie, znaleźć jakieś zajęcie i przestać myśleć o głupotach.
dzięki wielkie!






Temat jest zamknięty











