problemy w związkach
#101
Napisano 01 grudnia 2007 - 00:16
Albo w ogóle tego nie robić, tylko zaproponować spotkanie.
(Być może już to zrobiłaś, jeśli tak to przepraszam za niedoczytanie).
#102
Napisano 01 grudnia 2007 - 00:21
A ja jedyne co mogę poradzić to rozmowę, ona jest receptą na wszystko.
Pozdrawiam.
#103
Napisano 01 grudnia 2007 - 14:00
#104
Napisano 01 grudnia 2007 - 15:14
Ostatnio mi powiedział że dla niego idealny związek to taki kiedy widujemy się raz na tydzień, zjemy razem kolacje, pójdziemy do łóżka i na tyle.
#105
Napisano 01 grudnia 2007 - 16:24
#106
Napisano 01 grudnia 2007 - 16:45
#107
Napisano 02 grudnia 2007 - 18:20
#108
Napisano 02 grudnia 2007 - 18:33
#109
Napisano 02 grudnia 2007 - 20:47
no nic, powodzenia w DZIAŁANIACH! bo jakieś musisz w końcu podjąć
Jak mówiła Madae 'to tylko facet'
proste stworzenie
#110
Napisano 02 grudnia 2007 - 21:32
I tak zawsze jest, jak cos zaproponuje i tylko ja proponuje;(
#112
Napisano 03 grudnia 2007 - 12:32
to on podoba sie Tobie i każdy jego gest, każde jego słowo wysłane pod twoim adresem odczytujesz jako zachętę, albo początek czegoś...
On po prostu traktuje Cię jak najzwyklejsza koleżankę z pracy.
Nie narzucaj mu się...
#113
Napisano 03 grudnia 2007 - 13:55
a jeśli dawał ci jakieś 'sygnały'... to wiesz... to samiec jest... nie każdemu w głowie związek
#114
Napisano 04 grudnia 2007 - 08:18
Wierz mi..............zainteresowany pan zachowuje się zgoła inaczej.
On nie dąży do tego, aby być bliżej Ciebie.
Nie proponuj mu już nic więcej.
Pokaż, że masz swoje życie.
Ale nie bądź smutna................................nie on jeden na świecie.
#115
Napisano 04 grudnia 2007 - 15:53
#116
Napisano 04 grudnia 2007 - 16:10
mimo wszystko bądź ostrożna.Nie daj się zranić i oszukać.zaproponował coś na wekend
To trudne ale zostaw rozum włączony
Powodzenia
#117
Napisano 04 grudnia 2007 - 16:20
#118
Napisano 04 grudnia 2007 - 23:33
#119
Napisano 05 grudnia 2007 - 00:42
#120
Napisano 05 grudnia 2007 - 09:32
Ty też sobie szyderkę z niego rób.Najpierw zgódź się na spotkanie a potem powiedz,że nie możesz bo w piątek ćwiczysz na basenie pływanie synchroniczne
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









