Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

problemy w związkach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5401 odpowiedzi w tym temacie

#101 Carolyna

Carolyna
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 00:16

A to nie możesz się z nim spotkać i porozmawiać ?
Albo w ogóle tego nie robić, tylko zaproponować spotkanie.

(Być może już to zrobiłaś, jeśli tak to przepraszam za niedoczytanie).

#102 Carolyna

Carolyna
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 00:21

katja, wydaje mi się, że facet gra. Niestety, mężczyzna któremu zależy na kobiecie będzie starał się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Wiadomo, że każdy ma pracę, szkołę, czy inne obowiązki, ale jeśli tylko się chce, wszystko można sobie idealnie zorganizować i zaplanować.

A ja jedyne co mogę poradzić to rozmowę, ona jest receptą na wszystko.
Pozdrawiam.

#103 katja

katja
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 14:00

Wiem że to wszystko bez sensu, przecież ja też pracuję obydwoje wykonujemy tą samą pracę a mimo to ja zawsze znajduje czas dla przyjaciół niego i swoje przyjemności. Boli świadomość że jemu nie zależy. Ostatnio mi powiedział że dla niego idealny związek to taki kiedy widujemy się raz na tydzień, zjemy razem kolacje, pójdziemy do łóżka i na tyle.( tak dla informacji nie było go trochę na wolności)

#104 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 15:14

Ostatnio mi powiedział że dla niego idealny związek to taki kiedy widujemy się raz na tydzień, zjemy razem kolacje, pójdziemy do łóżka i na tyle.


:shock: :shock: :shock:

#105 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 16:24

katja, daj sobie z nim spokój :roll: przecież jemu zależy tylko na seksie
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#106 katja

katja
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 grudnia 2007 - 16:45

Niestety chyba masz racje. Potrzebowałam to usłyszeć od kogoś z zewnątrz żeby to wreście do mnie dotarło. Dziś zamierzam iść na spóźnione andrzejki i dobrze się bawić, bo inaczej zgłupiję od tych myśli. Fajnie że jesteście dziewczynki. dziękuję za pomoc

#107 Maja_Majewska

Maja_Majewska
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 18:20

Nie robiłam, głupio mi, bo jakbym powiedziała, a to by wyszło na światło dzienne w pracy, nie umiała bym sie z tym poradzić. Prawdopodobnie to tylko koleżenstwo :oops:
Co kupić kobiecie? bieliznę, a może Ewangelię?:)

#108 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 18:33

to juz zalezy od Ciebie..nic nie ryzykując nic nie zyskasz...jesli to dobry kolega a Ty poprosisz go zeby sie tym nie chwalił( jezeli odrzuci Twoje zaloty) to uszanuje to

#109 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 20:47

Oj Maju Maju :)
no nic, powodzenia w DZIAŁANIACH! bo jakieś musisz w końcu podjąć ;)
Jak mówiła Madae 'to tylko facet' :P
proste stworzenie ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#110 Maja_Majewska

Maja_Majewska
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 21:32

Napsalam wczoraj do niego sms czy "nie masz ochoty wyjsc gdzies dzis wieczorem, jakos mi tak smutno i nie chce tego wieczoru spedzac sama" A on na to po paru godzinach:("niestety nie dam rady, dzis musze zostac w domu:/"
I tak zawsze jest, jak cos zaproponuje i tylko ja proponuje;(
Co kupić kobiecie? bieliznę, a może Ewangelię?:)

#111 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 22:46

Maja_Majewska, to chyba nie jest zainteresowany <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#112 sinless

sinless
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 12:32

Maja_Majewska, też myślę, że gość nie ma ochoty na nic więcej
to on podoba sie Tobie i każdy jego gest, każde jego słowo wysłane pod twoim adresem odczytujesz jako zachętę, albo początek czegoś...
On po prostu traktuje Cię jak najzwyklejsza koleżankę z pracy.
Nie narzucaj mu się... ;-)

#113 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 13:55

skoro tak jest za każdym razem, to widocznie wcale nie chce się z tobą spotykać... :/
a jeśli dawał ci jakieś 'sygnały'... to wiesz... to samiec jest... nie każdemu w głowie związek
nie ma mnie tu i nie będzie.

#114 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 08:18

Maju moja ocena jest taka........on nie jest Tobą poważnie zainteresowany.Poprostu Cię lubi. Czasami stosuje wobec Ciebie taki flircik, który Ty odczytujesz jako przejawy zainteresowania.
Wierz mi..............zainteresowany pan zachowuje się zgoła inaczej.
On nie dąży do tego, aby być bliżej Ciebie.
Nie proponuj mu już nic więcej.
Pokaż, że masz swoje życie.
Ale nie bądź smutna................................nie on jeden na świecie.
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#115 Maja_Majewska

Maja_Majewska
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 15:53

Dzis zagadał na gg i cały dzien rozmawiamy, tłumaczył się, że naprawdę nie mógł;) i zaproponował coś na wekend :oops:
Co kupić kobiecie? bieliznę, a może Ewangelię?:)

#116 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 16:10

zaproponował coś na wekend

mimo wszystko bądź ostrożna.Nie daj się zranić i oszukać.
To trudne ale zostaw rozum włączony :-)
Powodzenia
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#117 Maja_Majewska

Maja_Majewska
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 16:20

Własnie nie umiem się z nim dogadać, kręci cos, zgrywa się i nie rozumiem go, wpierw cos proponuje potem trudno sie dogadać;(
Co kupić kobiecie? bieliznę, a może Ewangelię?:)

#118 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 23:33

proponuje żebyś teraz była troche bardziej niedostępna i obojętna.nie wiem dlaczego ale to działa
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#119 Maja_Majewska

Maja_Majewska
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 00:42

Byłam tak i rok minał i zemna sobie drwi i jaja robi;( nie umiem sie z nim dogadać ciągle sciemnia cos piatek spotaknie niby i szyderke robi, zgrywa sie? tylko?
Co kupić kobiecie? bieliznę, a może Ewangelię?:)

#120 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 09:32

bawi się Tobą-tak to wygląda.
Ty też sobie szyderkę z niego rób.Najpierw zgódź się na spotkanie a potem powiedz,że nie możesz bo w piątek ćwiczysz na basenie pływanie synchroniczne :-P
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych