problemy w związkach
#1
Guest_Kociak_*
Napisano 03 listopada 2007 - 22:40
#2
Napisano 04 listopada 2007 - 12:06
#3
Napisano 04 listopada 2007 - 12:19
#4
Napisano 04 listopada 2007 - 12:36
#5
Napisano 04 listopada 2007 - 12:46
Daj mu teraz Ty czas i tak jak mowisz
nic na siłę
#6
Napisano 04 listopada 2007 - 13:05
#7
Napisano 04 listopada 2007 - 14:16
#8
Napisano 04 listopada 2007 - 16:28
Ja się nigdy nie narzucałam facetom (mogłam jedynie tak zagrać, żeby w ich świadomości wyglądało na to, że to oni mnie zdobywają).
Jeśli widać, że facet się stara - to warto dać mu szansę
Uważam, że jeśli mu zależy sam powinien o Ciebie powalczyć
(zaproponować jakieś spotkano czy coś).
A Ty latając za nim nie zmusisz go ...do niczego
#9
Napisano 04 listopada 2007 - 17:08
#10
Napisano 04 listopada 2007 - 17:25
najwyraźniej nie szalejesz za nim aż tak bardzo, więc ostatnie zdanie jest jak najbardziej trafnepoza tym doszłam do wniosku ze jak sie za długo bedzie namyślał to sobie spokój tam. Przecież nie on ostatni na świecie....
#11
Napisano 04 listopada 2007 - 20:02
#12
Napisano 05 listopada 2007 - 09:52
#13
Napisano 05 listopada 2007 - 10:12
#14
Napisano 05 listopada 2007 - 10:17
albo jest sie szczerym albo zacznie sie psuc...
no i zawsze mozesz zapytac czy mozesz isc z nim
A czy ty jestes przeciwna tego spotkania? Czy podchodzisz na luzie bo ja znasz itd.
#15
Napisano 05 listopada 2007 - 10:22
tak pytałm, bo to oznaczało by , że mu nie ufam, a z resztą tak jak pisałam, powołał sie na tą zasadę, ze to nasza prywatna sprawa i nie grzebiemy sobie po telefonach, spisałm sobie wczoraj ten numer do tej dziewczyny i adres, bo moze sie przyda. chce mu ufac, nie lubię takich sutuacji, ale nie robi mi wyboru, musze jakoś zareagować.A pytalas dlaczego nie chce Ci pokazac?
#16
Napisano 05 listopada 2007 - 10:42
Wiec powodzenia kobieto!! bedzie dobrze!
#17
Napisano 05 listopada 2007 - 11:25
a tak w ogóle to w jakim celu ? Nie rozumiem tej sytuacji.
Skoro Twój facet ma czyste intencje - powinien Ci o tym wszystkim powiedzieć,
a nie kryć się z sms'ami. Koleżanka - ok ale troche szczerości...
W moim związku nie ma tajemnic - skoro nie mamy nic na sumieniu,
to nie widzę sensu w chowaniu telefonu czy czyszczeniu archiwum gg...
powodzonka życzę
[ Dodano: 2007-11-05, 11:27 ]
nasza prywatna sprawa i nie grzebiemy sobie po telefonach
si... flirt czy mały 'skok w bok' to w końcu nasza prywatna sprawa
(przepraszam, chyba w zbyt ciemnych kolorach to widzę)
#18
Napisano 05 listopada 2007 - 11:36
#19
Napisano 05 listopada 2007 - 12:44
#20
Napisano 05 listopada 2007 - 14:20
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Problemy prawne |
|
|
|
Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)? |
|
|
|
Problemy z zębami i dentystą |
|
|
|
Problemy ze wzrokiem |
|
|
|
Problemy z kręgosłupem a wybór materaca? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









