Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 22:03

niestety wydaje mi sie ze jeszcze wiele kobiet wierzy , ze okres ochrania przed ciązą <bezradny></span> ja gdzież kiedys czytałam ze jakies plemiona wierzyły , że dzieci poczete w czasie okresu sa bardzo zdolne itp.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#62 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 22:03

magdaaaaa, niestety tak jest. A to przecież bzdura :/

#63 zogusia

zogusia
  • Użytkownik
  • 263 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 08:55

a ja słyszałam, że właśnie podczas okresu są na prawdę nikłe szanse na zajście w ciąże, ze te nasze "wydzieliny" :P są zabójcze dla plemnikorów ;-)


tez tak slyszalam :)
Nie żyjemy dla siebie, żyjemy dla tych którzy nas kochają żeby dać im siłę choć częściej to Oni dają siłę Nam.

#64 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 16:40

Mozna,jestem tego przykladem.Konczyl mi sie okres,zaszalelismy z mezem i za 9 miesiecy urodzila sie corka.

#65 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 18:01

Nie widzialam wczesniej tego watku, przeczytalam i sie <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Krowka <ookk></span>
Niedlugo mlodziez bedzie sadzic ze zjedzenie ogorka przed seksem obroni ich przed ciaza... Niby narod inteligenty, a coraz glupszy...

Mozna,jestem tego przykladem.Konczyl mi sie okres,zaszalelismy z mezem i za 9 miesiecy urodzila sie corka.

I tu najlepsza odpowiedz. Z doswiadczenia. ;-)
Dla tych ktore jeszcze wierza w czarodziejskie moce @. :roll:

#66 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 18:06

Dla tych ktore jeszcze wierza w czarodziejskie moce @.

mysle ze jeszcze długo potrwa zanim ludzie przestana w to wierzyc , nie wiem czy pisłam wam o 12 latce , która uprawia seks i nie ma jesczze okresu wiec uwaza ze w ciaze nie powinna zajsc , nie wiem czy płakac nad tym ze tak wczesnie czy ze ma tak infantylne myslenie.
ja kiedys czytałam o jakims plemionach w których dzieci poczete w czasie okresu były uzwane jako lepsze.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#67 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 18:52

wiecie aż mi się śmiać chce że taki temat założyłam... już zapomniałam o tym zupełnie...

Niby narod inteligenty, a coraz glupszy...

no tak prawda :)

#68 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 19:19

wiecie aż mi się śmiać chce że taki temat założyłam... już zapomniałam o tym zupełnie...

Nie rozumiem dlaczego śmiać? <bezradny></span> moim zdaniem lepiej,że zapytałaś niż sprawdzałaś w praktyce...chociaż z tego co doczytałam i tak ryzykowałaś ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#69 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 19:21

tak ryzykowałaś ;-)

ja już nie wiem co tam pisałam... to było dawno i głupie...
w ogóle sama siebie skrytykuje... co ja za myślenie miałam ...
dobrze że to ryzykowanie durne nie skończyło się ciążą ...

#70 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:28

Dobrze,Krowka 17,ze przejzalas na oczy.Nie ryzykuj,bo macierzynstwo to duza odpowiedzialnosc,a do tego by miec dzieci trzeba dorosnac.(szczegolnie psychicznie).Dojrzec do maciezynstwa,bo nie sztuka jest miec dzieci,sztuka zas jest je wychowac i byc odpowiedzialnym za nie. ;-)

#71 zogusia

zogusia
  • Użytkownik
  • 263 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:30

Mozna,jestem tego przykladem.Konczyl mi sie okres,zaszalelismy z mezem i za 9 miesiecy urodzila sie corka.


gratuluje córeczki :mrgreen:
Nie żyjemy dla siebie, żyjemy dla tych którzy nas kochają żeby dać im siłę choć częściej to Oni dają siłę Nam.

#72 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:36

Mozna,jestem tego przykladem.Konczyl mi sie okres,zaszalelismy z mezem i za 9 miesiecy urodzila sie corka.


gratuluje córeczki :mrgreen:

Dziekuje.Jesli nie chce sie miec tak szybko dzieciaczkow,to najwazniejsze jest zabezpieczenie,nawet gdy konczy sie okres,by nie bylo potem zadnych niespodzianek.A moja corka musze sie pochwalic ma juz 17 latek ;-)

#73 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 15 grudnia 2009 - 00:47

oczywiscie ze mozna zajsc w ciaze podczas okresu,jezeli sie nie zabezpieczacie to jest to bardzo mozliwe od tego kiedy masz dni plodne,jezeli zaraz po okresie to masz duuze szanse zeby zajsc w ciaze poniewaz nasienie mezczyzny zostaje " przechowywane " w organizmie kobiety przez pare dni ( przechowywane,mam na mysli resztki spermy które nie wypłyna z ciebie po stosunku ).i wtedy plemnik moze zaplodnic jajeczko.

#74 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 21:31

wrzucam wszystkim zainteresowanym bardzo konkretną i jasną odpowiedź :-)
"Cykl menstruacyjny, który zaczyna się krwawieniem miesięcznym (miesiączka), a kończy się w ostatnim dniu przed następnym krwawieniem, dzieli się na trzy fazy, jedną z nich jest:
Faza niepłodności względnej. Dlatego nazywa się względną, ponieważ długość tej fazy nie jest stała. W przypadku krótkich cykli miesięcznych wzrost komórki jajowej rozpoczyna się tak wcześnie, że faza płodności może zaczynać się już pod koniec miesiączki. Dlatego jeśli kobieta ma krótkie cykle stosunek odbyty w trakcie miesiączki może być płodny. Jeśli kobieta ma cykle normalne (taka norma to około 28 dni odstępu między miesiączkami) wtedy stosunek płciowy odbyty w czasie miesiączki jest niepłodny"(www.biomedical.pl)
:-)

#75 qrczak

qrczak
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 lutego 2010 - 16:13

nie lepiej zapytać lekarza? :)

#76 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 24 września 2013 - 15:59

Czytałam, że niektóre kobiety mylą miesiączkę z krwawieniem okołoowulacyjnym i potem są zdziwione, że zaszły podczas okresu :roll:

#77 lilianka

lilianka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 15:49

Czytałam, że niektóre kobiety mylą miesiączkę z krwawieniem okołoowulacyjnym i potem są zdziwione, że zaszły podczas okresu :roll:

Jak można pomylić okres z plamieniem? masakra. Kobiety w ogóle nie znają swojego ciało, nie wiedzą w jakich fazach cyklu się znajdują...



#78 taniax

taniax
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 17:51

Jak można pomylić okres z plamieniem? masakra. Kobiety w ogóle nie znają swojego ciało, nie wiedzą w jakich fazach cyklu się znajdują...

Oczywiście że można zajść w ciąże podczas miesiączki to zależy od długości cyklu.

Plamienie to  nie krwawienie więc tym bardziej trudno mi zrozumieć jak można to mylić, 



#79 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 23:10

A mnie dziwi, że w dzisiejszych czasach nadal pojawiają się takie pytania i nadal są kobiety, które wierzą w to, że nie można zajść w ciążę podczas miesiączki i w tym czasie zupełnie rezygnują z zabezpieczenia.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#80 lilianka

lilianka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 grudnia 2013 - 14:23

A mnie dziwi, że w dzisiejszych czasach nadal pojawiają się takie pytania i nadal są kobiety, które wierzą w to, że nie można zajść w ciążę podczas miesiączki i w tym czasie zupełnie rezygnują z zabezpieczenia.

Dokładnie. Przecież owulacja może się przesunąć, nawet kiedy kobieta ma bardzo regularne cykle. Wydaje mi się, że więcej kobiet powinno obserować swoje ciało







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych