Trzymaj się i nie pozwól aby dalej Cię niszczył.
Ja zabroniłam byłemu kategorycznie pisania do mnie-nie posłuchał.
Pisał i pisał a ja.....................nic.
Trzymaj się
Napisano 13 marca 2008 - 17:07
Napisano 13 marca 2008 - 20:44
Napisano 14 marca 2008 - 08:49
i dlatego dobrze że powiedziałaś "nie".u mnie sprawa "ta" jest dość skomplikowana...
Napisano 14 marca 2008 - 11:12
Napisano 19 marca 2008 - 12:52
Napisano 11 kwietnia 2008 - 21:15
Napisano 06 maja 2008 - 09:27
Napisano 07 maja 2008 - 22:07
Napisano 08 maja 2008 - 17:03
Napisano 09 maja 2008 - 21:22
Napisano 09 maja 2008 - 21:26
troche boje sie stanowczo powiedziec żeby sie odwalił
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 09 maja 2008 - 21:35
Napisano 09 maja 2008 - 21:42
ja sie nie boje jego,boje sie jego kolegów,niby póki co nie zrobili nic bez jego wiedzy ale boje sie że mogą,już raz mi powiedzieli że gdyby nie on...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 09 maja 2008 - 21:43
.......zostal sam..........
Napisano 09 maja 2008 - 21:51
Napisano 10 maja 2008 - 08:38
Napisano 12 maja 2008 - 19:50
Napisano 14 maja 2008 - 22:09
Napisano 15 maja 2008 - 09:05
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych