Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak dbacie o twarz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 18:54

Jak to jest u was , jak wygląda taki wieczorny rytuał ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#2 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 19:51

• Każdego wieczora obowiązkowo zmywam dokładnie makijaż - mleczkami do demakijażu lub płynem micelarnym (obecnie mam dwa: z Lirene i Kolastyny)
  • Myję żelem do demakijażu twarzy z drobinkami peelingującymi (obecnie: biedronkowy z BeBeauty)
  • Sporadycznie przemywam tonikiem - jak mi się przypomni :D (obecnie jakiś z tesco)
  • Nakładam jakiś krem (obecnie używam kremu oliwkowego z Ultra Soft)
  • Od czasu do czasu robię sobie maseczkę (uwielbiam te z Ziaji)

Ale dbanie o twarz to nie tylko dbanie przed snem. :)

• Rano przemywam twarz letnią wodą, na orzeźwienie
  • Wiosną i latem używam pod podkład kremu z filtrem 30 (używam z Kolastyny), zimą i jesienią jakieś zwykłe kremy na dzień
  • W upały staram się nie nakładać podkładu (albo nic, albo krem tonujący)
  • Gdy nie muszę, to się nie maluję
  • Twarz to też oczy - je najczęściej przemywam rumiankiem, usta - smaruję pomadką oliwkową z Nivea

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#3 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 19:51

U mnie normalka.

Zmywam  makijaż mleczkiem i nakładam krem.

A jak nie mam makijażu to myję twarz,potem nakladam krem.

Czasami robię  peeling twarzy.

#4 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 20:24

maseczkę
robisz demakijaz , nakladasz maseczke , zmywasz i od razu krem ???

#5 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 20:29

robisz demakijaz , nakladasz maseczke , zmywasz i od razu krem ???

Jeśli nakładam maseczkę do zazwyczaj w ciągu dnia, gdy mam wolne i czas. Wtedy cały dzień jestem bez makijażu, a krem nakładam dopiero później wieczorem. :)

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#6 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 09:51

Wieczorem obowiązkowo demakijaż staranny...używam obecnie płynu micelarnego z Celii,potem tonik...teraz też z Celii.

Następnie nakładam krem na noc,do cery naczynkowej,kojący z Lirene.

Rano przemywam twarz tonikiem,potem krem na dzień teraz mam z Lirene do naczynkowej najlepiej z filtrem 20,latem 30-50,potem podkład też z filtrem i makijaż; albo na krem dzienny bezpośrednio krem BB lub CC...obecnie mam CC z Avonu i potem reszta makijażu.Zimą krem na dzień bogatszy,gęściejszy półtłusty bądź tłusty.

Latem na urlopie krem na dzień i nic albo krem BB i lekki makijaż letni,oszczędnościowy.

Poza tym...wogóle ale to wogóle nie opalam twarzy.Jak chcę być opalona to albo samoopalacz albo bronzer na krem dzienny.

Po zimie stosuję przez 8-10tygodni serum naprawcze,odżywcze...rozświetlające bądź witaminki w kapsułkach na twarz i do łykania.Ale to tylko raz w roku doraźnie.

Dwa razy w tygodniu latem i raz w tygodniu zimą stosuję peeling enzymatyczny(do naczynkowej Lirene) bo moja skóra dojrzała jest i naczynkowa i wrażliwa do kompletu.A 2-3 razy w tygodniu maseczki...odkryłam fantastyczne maseczki z Bielendy,są różne i stosuję je naprzemiennie...moje faworytki to rozświetlająca i hydrożelowa.

No...to chyba wszystko.Aha...nie myję twarzy zwykłą wodą. :mrgreen:

Użytkownik gogi edytował ten post 24 marzec 2014 - 09:54

#7 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5457 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 12:10

Ja w sumie codziennie wieczorem po zmyciu makijażu smaruje twarz kremem. Najlepiej nawilżającym ale jeszcze nie znalazłam takiego, który by mnie do końca zadowolił. Na razie używam Garniera ale niedługo na pewno zmienię :)

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#8 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 12:56

Ja w sumie codziennie wieczorem po zmyciu makijażu smaruje twarz kremem.
ja olejkiem Alterra z Rossmana, jest strasznie toto tłuste, ale wchłania się w miarę szybko [15 min ok] i potem już rano nie muszę kremu nakładać (: A ryjek mi się nie świeci.

Wiem, że powinnam więcej, ale wieczorem to tylko zmywam tapetę o ile mam siłe [ nie zawsze]

od wielkiego dzwonu sobie jakiś peeling zapodam, ostatnio była to  zaparzona zmielona kawa [ fusy], zmieszana z odrobiną oliwy z oliwek i mleka - fajnie działa i od razu natłuszcza [ a że miałam dużo to se wszystko wypeelingowałam :lol: ] 

na maseczki nie mam czasu, tonik mi się skonczył i ciągle zapominam kupić nowego, podobnie jak krem, ale skoro mam oliwkę :lol: 

Leń jestem  <olaboga>

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#9 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7047 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 13:09

Ja zmywam makijaż z twarzy chusteczkami do demakijażu, oczy płynem do demakijażu, potem myję twarz żelem myjącym z drobinkami pilingującymi i jeśli mam czas i mi się chce, to nakładam krem. Często nie mam tego kremu, bo zapomnę kupić, zresztą nadal nie znalazłam dla siebie odpowiedniego - miałam oliwkowy z Ziaji, dobrze nawilża, ale niestety długo się wchłania.

Rano myję twarz i nie nakładam żadnego kremu :-P od razu BB.

Pillingi i maseczki około raz w tygodniu - robię sobie wtedy taki wieczór w wannie i maseczki, pillingi wszystkiego co trzeba.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#10 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4630 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 14:52

Makijaż zmywam płynem micelarnym z Garniera, potem żel peelingujący z Garniera na zmianę z niepeeligującym (żeby nie przesuszyć się zbytnio). 

I krem z Ziai ogórkowy. Planuję wkrótce upolować lepszy krem i jakiś krem pod oczy. Mam 21 lat - pasuje w końcu nabyć swój pierwszy krem pod oczy :P

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#11 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 15:57

Aha...nie myję twarzy zwykłą wodą. :mrgreen:

Termalną? :)

od wielkiego dzwonu sobie jakiś peeling zapodam, ostatnio była to zaparzona zmielona kawa [ fusy], zmieszana z odrobiną oliwy z oliwek i mleka - fajnie działa i od razu natłuszcza

Takie naturalne, domowe są zdecydowanie najlepsze. :)

Leń jestem

Też kiedyś byłam. Ale teraz pokochałam pielęgnację i jest to po prostu moją rutyną, jak mycie zębów. :D

Mam 21 lat - pasuje w końcu nabyć swój pierwszy krem pod oczy :-P

Nad tym samym myślę, ale w sumie nie wiem czy jest mi do końca potrzebny. xD

#12 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3227 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 16:24

Obowiązkowo płyn do demakijażu ( nienawidzę niedomytych oczu z tuszu)

przemywam potem tonikiem. Jak sobie przypomne, albo gdy mnie piecze skóra, to nakładam krem hmm chyba z ziaji - nawilżający.

Raz w tyg robie peeling.

Maseczke to bardzo rzadko. ,

Użytkownik Melodia19 edytował ten post 24 marzec 2014 - 16:24

iv09i09kftvt0mdm.png

#13 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 21:34

ile mam siłe [ nie zawsze
tez ten grzech popelniam czasem i nie potrafie si zmobilizowac <bezradny>

w ciagu dnia czasem przemyje twarz zelem, ale uwage, mojej facjacie, poswiecam wieczorem. ))

#14 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 09:59

Rano zawsze żel, nie zawsze tonik (chociaż staram się jak najczęściej) i obowiązkowo krem.

Wieczorem zmywam makijaż - rzęsy płynem dwufazowym, twarz mleczkiem. Potem żel, ten tonik nieszczęsny, o którym tak często zapominam, no i krem na noc. Jakis czas temu kupiłam sobie pierwszy raz krem pod oczy i cholera, jak przez pierwszy tydzień używałam naprawdę sumiennie, tak teraz oczywiście nawet nie pamiętam, gdzie go rzuciłam. Może przy dzisiejszych porządkach go odnajdę :lol:

Peeling robię średnio raz w tygodniu, maseczki zrywami - potrafię robić co 2-3 dni, a potem mieć 2-3 miesięczną przerwę. Brak mi systematyczności, zdecydowanie :P

#15 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 15:04

To i mnie tak:

rano obmywam twarz zimna wodą, nakładam nawilżający krem na twarz i robię make-up

wieczorem: zmywam makijaż żelem którym myję twarz, na buzię nakładam bogaty krem nawilżający o przełużonym działaniu (obecnie Dermedic)

nakładam serum na rzęsy, a jak pamiętam to też krem pod oczy :-) choć sumienna w tym nie jestem :-)

mam też serum bioliq do twarzy który nakłądma kilka razy w tyg.

Maseczki z dermiki staram się choć 2x w miesiącu. Jak mi się skóra łuszczy to używam peelengu mechanicznego, mam też złuszczający krem z kwasem migdałowym na noc, ale chwilowo go nie używam o jest za duże słońce a nie mam kremu z filtrem uv :-P

I nigdy nie kładę się spać z niezmytym makijażem :-)

#16 plinkq

plinkq
  • Użytkownik
  • 262 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:09

Żel peelingujący, ewentualnie mleczko, jak trzeba tusz zmyć wieczorem, tonik, krem. Wieczorem raz w tygodniu stosuję maseczkę intensywnie nawilżającą, która w konsystencji niewiele różni się od kremu. Rano krem matujący, wieczorem -  odżywczy. Do kremu pod oczy nie mam cierpliwości. Staram się raz w miesiącu odwiedzić kosmetyczkę, albo zrobić serię zabiegów, które podreperują stan skóry na dłużej - ostatnio zrobiłam mocne kwasy złuszczające i przez dwa miesiące skóra wyglądała super. 

#17 Annay

Annay
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 13:42

ja się ograniczam do minimum. Jeśli mam akurat cetaphil to myję nim twarz bo jest najdelikatniejszy i nadaje się również do demakijażu..czasami w ramach oszczędności stosuję płyn Ziaja - cera wrażliwa (w niebieskim opakowaniu) który jakością też nie ustępuje. Następnie nakładam krem dla cery wrażliwej z AA lub tez z cetaphilu. Najbardziej praktyczne są jednak wg mnie chusteczki nawilżające Johnson's, które jednocześnie myją i nawilżają ale niestety jak na moje potrzeby są mało wydajne. Peelingu na twarz raczej nie stosuję chyba, że czuję, że moja cera się tego naprawdę domaga :) 

#18 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 22:15

-dokladnie zmywam wieczorem makijaz mleczkiem do demakijazu (nigdy nie spie w makijazu)

-oczy zmywam dwufazowym plynem przeznaczonym do tego

-potem myje buzie zelem lub kolagenem

-nakladam krem na noc na buzie + specjalny krem na powieki i pod oczy

- co jakis czas robie peeling, maseczki,

-niekiedy rano przemywam buzie tylko zimna woda, nakladam krem na dzien i tyle ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#19 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość pokona , wszystkie przeszkody .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja... Na końcu tęczy ... :-P .
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 24 czerwiec 2014 - 11:09

Ja przeważnie jak wstaję rano przemywam twarz naturalnym mydłem i wodą , naturalnie i zdrowo nie robię sobie żadnych peelingów .. kremu czy płynu do demakijażu też nie używam , mam ładną cerę i makijaż do niczego nie jest mi potrzebny .. on tylko szkodzi ... same piękno jest w nas samych .

Nasze 4 szczęścia synek 12 lat , córeczka 6 lat , córeńka 5 lat , nasze szczęście córeczka 13.04.2017r.💗
[*]Nasza gwiazdeczka 04.06.2016r.[*]9tc
20130928310114.png

#20 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7047 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 11:28

kremu czy płynu do demakijażu też nie używam

ale krem jest potrzebny nawet jeśli nie robisz makijażu

Ja jak przemyję twarz wodą to mam ją tak suchą, że chyba bym zwariowała jeśli nie użyłabym kremu

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png