Jak to jest z Waszym eks ;)
#42
Napisano 17 sierpnia 2007 - 12:23
#43
Napisano 23 sierpnia 2007 - 23:18
Jakie macie stosunki z Waszymi byłymi partnerami? Rozstaliście się w gniewie, czy może jesteście nadal przyjaciółmi? A może po prostu nic Was nie łączy? A jak sprawa się ma u Waszych drugich połówek? Jakie oni mają kontakty ze swoimi byłymi? Rozmawiacie w ogóle o swoich eks-miłościach czy omijacie ten temat szerokim łukiem?
hmmm ... z moim eks
codziennie się spotykamy w grupie znajomych
oboje stwierdziliśmy że przyjaźń wychodzi nam lepiej niż związek ;]
#44
Napisano 24 sierpnia 2007 - 08:28
#45
Napisano 24 sierpnia 2007 - 09:04
#46
Napisano 24 sierpnia 2007 - 09:12
dotejpory mamy dobre stosunki spotykamy sie rozmawiamy teraz zamist miłosci jest przyjazn i lepiej sie czujemy w takim układzie
#47
Napisano 27 sierpnia 2007 - 02:16
#48
Napisano 27 sierpnia 2007 - 09:20
w każdym bądź razie..ide do przodu!
no i o to chodzi
Ja to bym chciala miec dobre stosunki z moim eks, tzn. chcialabym z nim jeszcze kiedys spotkac sie na piwie i normalnie pogadac.
[ Dodano: 2007-08-27, 10:21 ]
Oczywiscie nie czuje juz do niego nic.. ale szkoda by bylo po poltorarocznej znajomosci mowic sobie na ulicy tylko zdawkowe 'czesc'.
#49
Napisano 02 września 2007 - 12:00
#50
Napisano 03 września 2007 - 21:29
#51
Napisano 04 września 2007 - 06:19
Zalezy jeszcze na czym polega to iz on nie daje ci spokoju?
#53
Napisano 04 września 2007 - 12:13
#54
Napisano 04 września 2007 - 13:03
Jak to? A moze czas poinforomowac o tym ta dziewczyne?
Ta dziewczyna, jak sie potem okazało - była z nim jeszcze przede mna ... :] I olała to, że on sobie poszedł na boczek, na pół roku :|
Zalezy jeszcze na czym polega to iz on nie daje ci spokoju?
Dzwoni, pisze smsy, ostatnio na 18stke dostałam bukiet czerwonych wielkich róż :|
psychophazuś
napisał/a:
Nie dość, że zrobił mi krzywdę, to od ponad roku nie daje mi spokoju mimo iż ma dziewczyne Masakra
w jakim sensie jeśli mozna wiedzieć
Będąc ze mna, był z nią. A my niemiałysmy o sobie pojęcia. Potem okazało się, ze byłze mna, bo z tamtą był w 'separacji' Grrrrr
#55
Napisano 04 września 2007 - 13:04
tak w ogole to chyba sam jeszcze nie wie czego chce
#57
Napisano 04 września 2007 - 14:29
no właśnie... jeśli nie to chyba czas mu powiedzieć... nie wiem jak można mieć 2 dziewczyny jendocześnie.. ja miałam taki przypadek że mój dawny dawny eks był ze mna a spotykał się chyba z 10 innymi..:| a dowiedziałam się też niedawno... i to całkiem przypadkowoa mówiłaś mu, że sobie tego nie życzysz??
#58
Napisano 04 września 2007 - 18:02
#59
Napisano 05 września 2007 - 00:03
#60
Napisano 05 września 2007 - 15:59
Penie ze mu powiedziałam, że nie chce go widzieć i zeby dał mi spokuj. ALe on jakoś ... ech
Nawet to ignoruje, aleon i tak cały czas cos robi.
odpisujesz na smsy?
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















