Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Jak to jest z Waszym eks ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
460 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 16 maja 2007 - 21:47

Jakie macie stosunki z Waszymi byłymi partnerami? Rozstaliście się w gniewie, czy może jesteście nadal przyjaciółmi? A może po prostu nic Was nie łączy? A jak sprawa się ma u Waszych drugich połówek? Jakie oni mają kontakty ze swoimi byłymi? Rozmawiacie w ogóle o swoich eks-miłościach czy omijacie ten temat szerokim łukiem?

#2 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 16 maja 2007 - 21:49

hehe sorry kociak ale jakos tak musze napisac :D
frywolna dusza mi rozkazuje haha

ze strusiem kontakt mam dobry :D

a tak ogolnie to nie mam za wielu eks ale z kazdym staram sie miec jakis kontakt
z jedym lepszy z drugim gorszy czesto to oni sie tak zachowuja ze nie da sie z nimi odzywac po ludzku
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 maja 2007 - 07:39

Mnie z nimi poprostu nic nie laczy :roll: Nie ma i koniec. Znajomosci sie urywaja, tylko jeden jest moim fajnym kumplem do dzisiaj :-) ale nie ma juz tamtego uczucia...

A z Misiem nie gadamy o przeszlosci ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 17 maja 2007 - 13:46

Jakie macie stosunki z Waszymi byłymi partnerami? Rozstaliście się w gniewie, czy może jesteście nadal przyjaciółmi? A może po prostu nic Was nie łączy?

ani nie rozstaliśmy się w gniewie, ani nie jesteśmy przyjaciółmi. po prostu nic nas nie łączy, każdy żyje swoim życiem i tyle :) jak się przypadkiem z którymś gdzieś spotkamy, to porozmawiamy chwilkę, poplotkujemy i tyle.

A jak sprawa się ma u Waszych drugich połówek? Jakie oni mają kontakty ze swoimi byłymi?

Marcin nie ma żadnego kontaktu ze swoimi byłymi. I dobrze :-P

Rozmawiacie w ogóle o swoich eks-miłościach czy omijacie ten temat szerokim łukiem?

a tak. rozmawiać, to rozmawiamy. Misiek z reguły się wtedy troszkę wkurza i robi się zazdrosny ;) ale to nie szkodzi - troszkę zazdrości w związku się przydaje :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#5 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 maja 2007 - 14:17

Ja jak sobie czasem pomysle, o zwiazkach mojego Miska z poprzednimi dziewczynami to tez jakos dziwnie zazdrosna sie robie :roll: nie wiedziec czemu
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#6 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 17 maja 2007 - 18:12

Ja osobiście z moimi eks nie mam też raczej żadnych kontaktów, jak sie spotkamy to chwilkę pogadamy, ale raczej się nie spotykamy. Wyjątkiem jest taki jeden chłopak, który w zasadzie nie był moim facetem, ale coś tam kręciliśmy kiedyś. Ale on mieszka w New York City i obecnie jest świeżo upieczonym mężem :D Z nim mam bardzo dobre stosunki, z czego mój skarb jest średnio zadowolony, bo go z jakichś swoich powodów nie lubi. Za to mój ma ze swoimi byłymi raczej dobre stosunki (no, oczywiście nie z wszystkimi). A jestem strasznie zazdrosna tylko o jedną - taką, z którą był najdłużej itd... Ona jest z Tarnowa, ale czasami przyjeżdża do nas do Wałbrzycha, bo ma tutaj dużo znajomych i wtedy zazwyczaj wyskoczą razem na jakieś piwko. Nie zabraniam tego, bo jak już pisałam jestem zwolenniczką nie zabraniania sobie niczego, ale nie lubię jak z nią wychodzi Piotruś... No ale ufam Mu więc to zaakceptowałam.
Jeśli zaś chodzi o rozmowy, to teraz już rzadziej, no bo ile można wałkować jeden temat, ale na samym początku, jak jeszcze byliśmy przyjaciółmi tylko i później na początku związku to rozmawialiśmy o swoich byłych. Nie jest to dla nas żaden temat tabu. W końcu eks to eks, a teraz jesteśmy dla siebie my najważniejsi i to jest ważne <serduszka></span>

#7 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2007 - 11:03

z byłymi może nie utrzymuje na stałe kontaktów, ale jak sie widzimy na ulicy, to nie ma problemu, żeby pogadać. z ostatnim facetem rozstalismy sie troche w gniewie, ale w tej chwili utrzymujemy kontakty przez internet(nie jest z wałbrzycha), zdajemy sobie relacje, co tam u nas i jak idzie w związkach. ot zrobiliśmy sie parą kumpli, którzy mają oddzielne życia, wysyłamy sobie foty i chyba tak jest ok, że nie mamy do siebie żalu

#8 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 08:51

Ja nie mam żadnych kontaktów z moimi eks, jest to dla mnie rozdział zamknięty i nie chcę do tego wracać. Ja po prostu zawsze palę mosty za sobą :-/

I teraz już wiem, że podstawowy błąd to rozmawiać z aktualnym chłopakiem o przeszłości, ja taki błąd zrobiłam i troszkę mieliśmy z tym problemów. Był czas, że sobie to wypominaliśmy :-( Teraz już mam nadzieję minął ;-)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#9 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 08:54

I teraz już wiem, że podstawowy błąd to rozmawiać z aktualnym chłopakiem o przeszłości


popieram...tez mialam kiedys taki okres, ze za wszelka cene chcialam wyciagnac od Niego rozne informacje z przeszlosci...konczylo sie roznie...klotniami, obrazaniem a nawet ze ja jestem zazdrosna :-/ jakies takie drazliwe te tematy wiec teraz juz je omijam...z reszta liczy sie to co jest teraz :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#10 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 20:24

Z moimi eks jak się mijamy na ulicy po porstu mówimy sobie cześć i idziemy dalej. Nie potrafię się z nimi dalej kumplować. Wolę zapomnieć i żyć dalej. Mam za to przyjaciela, z którym mieliśmy jakieś nieśmiałe próby bycia razem, ale od samego początku nam nie wychodziło. Ale jak odpuściliśmy - bardzo się zaprzyjaźniliśmy :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 06:51

Wlasnie czasem tak bywa, ze ludziom ktorym nie uklada sie w zwiazku lepiej by bylo gdyby byli tylko przyjaciolmi, zanjomymi...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#12 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 08:22

Jak dla mnie nie ma przyjaźni z eks, zawsze jest jakiś podtekst.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#13 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 16:00

Jak dla mnie nie ma przyjaźni z eks, zawsze jest jakiś podtekst.

a to prawda.
raz próbowaliśmy się z byłym "zaprzyjaźnić". te próby stanęły na tym, że umówiliśmy się na niezobowiązujące spotkania z przytulańskiem, całusami itd. i jeszcze szybciej takie spotkania się skończyły niż zaczęły.

z innym znowu chłopakiem przez jakiś czas potrafiliśmy się naprawdę fajnie kumplować, studiowaliśmy razem, on mi załatwiał wszystkie notatki, no niby czysta przyjaźń, znajomość, ale wystarczył jeden wspólny wyjazd do Zakopanego na kilka dni, żebym zaczęła myśleć o nim znowu jako o TYM konkretnym dla mnie.

podstawowy błąd to rozmawiać z aktualnym chłopakiem o przeszłości

a u nas to nie jest akurat problem. i nie żałuję, że z Miśkiem wiemy wszystko o swoich hyłych. w jakiś sposób nas to do siebie zbliżyło. fakt, że przy takich rozmowach jedno z nas (zazwyczaj Marcin) robiło się zazdrosne, ale to tak na chwilkę i szybko przechodziło :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#14 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 11:59

Niby nie powinno się o przeszłości rozmawiać ja też uważam, że powinno się wiedzieć. Ja na przykład chcę wiedzieć jakie miał dziewczyny, dlaczego się rozstał. Jak byliśmy pierwsze 6 miesięcy to robiłam mu sceny nie powiem :oops: ale teraz wiem, że należymy do siebie i nic przed nami i nic po nas.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 06 czerwca 2007 - 14:33

robiłam mu sceny nie powiem

ja też czasami sama się o jego eks dopytywałam a później żałowałam, bo jak mi odpowiedział to byłam zazdrosna i sie denerwowałam :D ale już teraz wszystko wiem, co wiedzieć chciałam i w zasadzie te rozmowy ustały :)

#16 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 16:17

heh ja pamiętam.. ciagłam 2 sroki za jeden ogon..
i mama wtedy do mnie to co wiesz z kim chcesz być? ja pogadałam i wybrałam.. odchodzę a mama na co czekasz dzwon do niego i powiedz czego chcesz... wtedy zadzwoniłam do eks... powiedziałam ze chce przerwy w związku...
potem pisaliśmy trochę, dzwonił... potem sie spotkaliśmy... teraz nie utrzymuje z nim kontaktu...
za to utrzymuje z moja pierwsza miłością... i to mam bardzo dobre z nim kontakty... i nadal wiem ze mnie kocha ;/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17 złotarybka

złotarybka
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 13:57

heh ja pamiętam.. ciagłam 2 sroki za jeden ogon..
i mama wtedy do mnie to co wiesz z kim chcesz być? ja pogadałam i wybrałam.. odchodzę a mama na co czekasz dzwon do niego i powiedz czego chcesz... wtedy zadzwoniłam do eks... powiedziałam ze chce przerwy w związku...
potem pisaliśmy trochę, dzwonił... potem sie spotkaliśmy... teraz nie utrzymuje z nim kontaktu...

No ja moglabym dokladnie tak smo napisac! tez przez pewien czas, okolo miesiaca nie moglam sie zdecydowac.Bylam jeszcze z tamtym facetem, ale spotykalam sie z innym, ktory teraz jest moim obecnym. Ten moj obecny mezczyzna dowiedzial sie ze kogos mam - ode mnie, nie chcialm go oszukiwac,a tamten nie mial pojecia co sie dieje. wiedzialam, ze nie moge tego ciagnac, ale trudno mi bylo sie zdecydowac, z tym poprzednim bylam 4 lata!W koncu zdecydowalam i byla to najmadrzejsza decyzja w moim zyciu :-)
Nie utrzymuje z nim kontaktu juz od dluzszego czasu, po pierwsze nie chce mu sie przypominac, bo wiem ze przezyl nasze rozstanie, latwiej zapomni jak nie bedziemy miec kontaktu, a po drugie, moj obecny facet napewno wolalby zebym sie z tamtym nie kontaktowala. czesc sobie oczywiscie mowimy, ale nic poza tym.

#18 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 czerwca 2007 - 10:28

Nie utrzymuje z nim kontaktu juz od dluzszego czasu, po pierwsze nie chce mu sie przypominac, bo wiem ze przezyl nasze rozstanie, latwiej zapomni jak nie bedziemy miec kontaktu,

b. mądre podejście :!:
swoją drogą widzę, że dużo tutaj dziewczyn rozstało się z facetami po długim związku. dobrze, że tak potrafiłyście i że w tym kolejnym związku odnalazłyście to prawdziwe szczęście :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#19 Karelayn

Karelayn
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 czerwca 2007 - 11:12

Ja nie utrzymuje kontaktu z bylym, raczej probuje go unikac i nie szukam okazji do spotkania, ale z jeszcze poprzednim eks mam dobry kontakt, popiszemy, spotkamy sie czasem, imprezujemy razem, tylko staram sie nie za czesto bo podejrzewam, ze caly czas czuje cos do mnie.. :/ a z mojej strony nic. A nie wiem jak mu to pokazac, zeby zrozumial, ale tez zeby nie zmieniliy sie relacje miedzy nami. Choc pewnie i tak to nie wypali bo knuje cos innego... ;)
Pozdrawiam

#20 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 czerwca 2007 - 12:01

Choc pewnie i tak to nie wypali bo knuje cos innego... ;)

nie zrozumiałam, kto knuje coś innego? Ty czy On?

tez miałam kiedyś podobną sytuację. kumplowałam się z moim byłym, z taką różnicą, że On chyba cały czas coś do mnie czuł, a ja nic. i też byłam b. ostrożna, żeby nie dać mu przez przypadek żadnego znaku, który miałby go zachęcić do czegoś więcej. jednocześnie nie chciałam całkiem zrezygnować z tej znajomości. udało się :) spotykając sie z Nim - mówiłam o innych facetach, nigdy nie przekroczyliśmy niebezpiecznej granicy.
dzisiaj już zdecydowanie rzadziej się widzimy, wiem, że Łukasz zakochał się na zabój z wzajemnością :) a my b. ciepło o sobie myślimy :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych