dzisiaj znowu dostałam list
nawet po tak długim czasie...
i co? spotkanie się?
Napisano 15 maja 2008 - 12:25
dzisiaj znowu dostałam list
Napisano 15 maja 2008 - 14:45
Napisano 15 maja 2008 - 14:49
no jesli nie masz ochcoty sie z nim spotykac to nie powinnas tego robic na sile,moze nie doslownie spadaj,ale delikatnie powiedz mu ze nic nie chcesz miec z nim wspolnego,bo on widocznie malo domyslny,jak przez 5 lat slal listy i nie dostal odpowiedzi a nadal chce sie spotkaca tu mam mu powiedziec spadaj
Napisano 15 maja 2008 - 14:54
Napisano 15 maja 2008 - 15:04
dlaczego POWINNAŚ?chociaż wiem że powinnam
Napisano 15 maja 2008 - 15:07
Napisano 15 maja 2008 - 15:09
a musiałaś iść?nawet na sprawe nie poszłam.
Napisano 15 maja 2008 - 17:41
Napisano 15 maja 2008 - 20:29
Napisano 16 maja 2008 - 11:04
Napisano 16 maja 2008 - 13:30
Napisano 17 maja 2008 - 16:47
dla niego póki nie mam męża i dzieci to nadal jest szansa
Napisano 17 maja 2008 - 16:59
Napisano 17 maja 2008 - 19:05
Napisano 21 maja 2008 - 20:00
Napisano 21 maja 2008 - 20:06
koleżeński seks
Napisano 21 maja 2008 - 20:08
ale nie usłyszałam od niego propozycji,żeby zacząć wszystko jeszcze raz
Dla niego to tylko koleżeński seks
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 21 maja 2008 - 20:11
Napisano 21 maja 2008 - 22:07
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych