Jak to jest z Waszym eks ;)
#141
Napisano 28 maja 2008 - 19:18
#143
Napisano 29 maja 2008 - 21:51
#144
Napisano 12 czerwca 2008 - 19:22
Z moim byłym chłopakiem nie mam kontaktu, jego aktualna dziewczyna mnie nie lubi..i to odbija się na naszych relacjach, nie żałuję powiem szczerze..
Przed związek ze swoim aktualnym partnerem, byliśmy z 2 lata przyjaciółmi,wiem wszystko o jego byłych dziewczynach.. jego wymaganiach wobec nich, problemów.. przyczyn rozstania..
#145
Napisano 12 czerwca 2008 - 22:37
#146
Napisano 13 czerwca 2008 - 23:06
#147
Napisano 17 czerwca 2008 - 13:44
#148
Napisano 17 czerwca 2008 - 15:30
ja sie ciesze.co mnie oni zresztą obchodzą.ja też jestem szczęśliwa.i obecnemu mówie duuuużo więcej niż im.trzeba iśc do przodu a nie sie ex przejmowac.niech im sie dobrze wiedzie i tyle.pasuje mi to że jest szczęśliwy,bo co cholera teraz ma do końca życia wyc w poduche że nie jest ze mnąOjj..dziewczyny..nie gadajcie mi tutuaj, ze cieszycie sie ze szczescia swoich byłych...jak dla mnie to sa sprawy bardziej egoistyczne i kazdej z nas w pewnym stopniu nie pasuje jak wiemy, ze szczesliwi z innymi, mowia im, to co nam kiedys...przytulaja i caluja tak samo...szczegolnie jest tak kiedy laczylo nas cos wiecej z nimi...jakas duza wiez emocjonalna...ja zerwalam a mimo to jakos nie potrafie sie pogodzic...
#149
Napisano 17 czerwca 2008 - 15:34
ja mam go szczerze mówiąc w dupie
jak dla mnie, bardziej bym się cieszyła gdyby był sam całe życie, albo do czasu kiedy skapnąłby się, że coś z nim nie tak
ale kontakty mamy rzadkie ale dobre
#150
Napisano 17 czerwca 2008 - 15:47
ja jak widze swojego eks (zwlaszcza jednego) to najchetniej bym sie znalazla wtedy w innym miejscu
#151
Napisano 17 czerwca 2008 - 15:48
#152
Napisano 17 czerwca 2008 - 15:53
A jak sprawa się ma u Waszych drugich połówek? Jakie oni mają kontakty ze swoimi byłymi?
Poważna sprawa, mimo że na jedną byłą psioczy niesamowicie to jak gada z jej rodzicami to zawsze spyta co tam u niej(bo jej na szczęście nie ma w Polsce). Z innymi utrzymuje stosunki i że tak powiem nie jest mi to na rękę, bo ciągle chodzę zazdrosna i wściekła na to
Rozmawiacie w ogóle o swoich eks-miłościach czy omijacie ten temat szerokim łukiem?
Raczej o tym rozmawiamy, na ogół to ja ciągnę go za język, bo jeśli chodzi o mnie to on był takim moim pierwszym poważnym facetem i nie mam mu o kim opowiadać
#153
Napisano 17 czerwca 2008 - 16:00
tak szczerze to nie mam pojęcia. nie jestem z tym kolesiem juz od 5 lat a od 4 jestem z innym ale jakos jest mi dziwnie jak go (eksa) widze
#154
Napisano 17 czerwca 2008 - 16:01
ale ok
#155
Napisano 17 czerwca 2008 - 16:47
#156
Napisano 19 lipca 2008 - 19:51
#157
Napisano 19 lipca 2008 - 20:31
do tego z ktorym wlasnie skonczylas...ja wlasnie postanowilam wrocic do bylego chlopaka
dziewczyno zastanow sie nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki....
#159
Napisano 19 lipca 2008 - 21:24
#160
Napisano 19 lipca 2008 - 21:26
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















