Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Jak to jest z Waszym eks ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
460 odpowiedzi w tym temacie

#181 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 22 lipca 2008 - 01:45

a ja z moim ex mam bardzo dobry kontakt ;) rozstalismy sie przez jego wyjazd, potrzebowalam troche czasu aby ochlonac... a dzis piszemy ze soba jak starzy dobrzy kumple :) tylko czasem jak sie napije to mu mowie ze tesknie za nim i takie tam :) a on sie smieje ze ten alkohol to robi ze mnie taka przylepe :mrgreen: ale naprawde chlopak jest git i gdyby nie to ze juz mi ta milosc przeszla do niego to pewnie bym sie nie meczyla z tym obecnym :) zreszta jak spojrzec z wiekszaoscia moich ex mam dobry kolezenski kontakt :)

#182 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 22 lipca 2008 - 08:30

A ja z moim eks... rozstałam się w beznadziejny sposób ale teraz nie żałuje:P jak jeszcze z nim byłam to poznałam M:) pisałam kiedyś o tym,mój były- P do pięt nie dorasta M:),M jest fantastyczny...
Bałam się rozstania choć wiedziałam że nie chce już być z P i że się zakochałam w M. więc oszukiwałam P. że potrzebujemy czasu, przerwy,żeby przemysleć wszystko i stęsknić się i że będziemy w kontakcie i będziemy się przyjaźnić... on nie chciał strasznie ale się zgodził, i to było gdzieś w jakiś tam czwartek a on już w sobotę zarywał laski na dyskotece i z jedną teraz ostro kręci... przestał się odzywać i kontakt się urwał... ja jestem z M i jestem szczęśliwa:) w sumie dobrze wyszło bo bałam się go zranić i "wydawało" mi się że był strasznie wrażliwy i że będzie przeżywał..ale jednak pocieszył się i przynajmniej nie siedzi mi na głowie:)
trochę zamotałam:)

#183 Samosia

Samosia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 11:17

Z moim eks mam kontkat, chociaż nieczęsty bo on teraz "robi wielką karierę" 8-)
Rozstaliśmy się trochę tak głupio... byłam po prostu jeszcze niedojrzała i sama nie wiedziałam czego chcę.
Ale jemu nie idzie teraz najlepiej. Poznał na studiach jakąś dziewczynę trzy lata młodszą od siebie, potajemnie się z nią zaręczył a ona po kilku tygodniach stwierdziła, że się "odkochała" :shock:

#184 Sandy

Sandy
  • Użytkownik
  • 199 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 12:05

Z moim ex kontaktu brak,a dokładniej to musiałam zmienić nr tel,nr gg w sumie to nie chciał mi dac spokoju baaardzo długo.
Człowiek destrukcyjny i bardzo niedojrzały emocjonalnie,chciałam urtzrymywać 'normalny' kontakt ale jak się dowiedziałam że rozgadywał o mnie niestworzone historie to omijam szerokim łukiem,po tych jego bajkach jak mnie spotykał to zawsze chciał sie spotkać,i udawał że wszystko jest ok,dziwny...
pocieszam się że bardzo młoda byłam.

#185 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:49

A ja z moim ex jakos nie mam kontaktu... o dziwo mieszkamy rzut beretem od siebie bo ja po jednej stronie ulicy on po drugiej... a juz ok roku go nie spotkalam...

#186 ojj

ojj
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 13:01

Ja z moim eks mam kontakt :) I o dziwo jest moim przyjacielem :) Na poczatku moj M. troge wrogo byl na ta przyjazn nastawiony ale zrozumial ze uczucie miedzy mna a moim eks zgaslo. Tak wiec jest ok :P A z innymi (chociaz wielu ich nie bylo) staram sie utrzymywac kontakt, chociaz czasem jest to trudne...Ale przynajmniej nie udajemy ze sie nie znamy. Wiec jest w porządku :P

#187 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 15:53

Ze swoim eks nie mam kontaktów- utrzymywaliśmy jeszcze jakieś relacje typu "cześć" i "co u ciebie" rok od rozstania:)
Właściwie to wynikło od niego bo ja chciałam utrzymać kontakt (a to on zerwał ze mną).
No ale najwidoczniej nie miał na to ochoty:) kontakt zerwal się całkowicie i zaczeło się unikanie jak mnie zobaczył w nowym związku z nowym chłopakiem :)
Może dlatego że wcześniej wiedzial dobrze iż ja płacze za nim i bardzo tęsknie :)
Już nie panna a żona :*

#188 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 18:38

a moj eks teraz nastawia ludzi przeciwko mnie :[ robi mi wrogow... ;/

#189 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 18:54

Hmmm, a ja z moim ex jest tylko na "czesc". Chciałam utrzymac jakiś bliższy kontakt, ale nic na siłę. Rozstaliśmy się przez głupotę, ale cały ten związek był jakiś taki dziwny :roll:
Po tym ex, właściewie mialam jeszcze jednego ex, ale to już raczej taki epizod, nieporozumienie, trochę się pospotykaliśmy, mówił, że kocha :roll: a po jakimś tygodniu stwierdził, że to nie ma sensu, bo on nie ma dla mnie czasu (a były wakacje, on nie pracował). Jakby jeszcze tego było mało cały czas zaczepiał mnie na gg, byłam wytrwała, ale kiedyś napisał, kiedy byłam podpita i nagadałam mu, wyzwałam od takich i owakich po czym... odzyskałam spokój :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#190 Jaro

Jaro
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 15:12

Kociak co za temat :D czyzby twoj byly mezczyzna strus sie na tobie mscil? :D
http://hellsing666.w...xeJ8E8G/bleach1

film obrazujacy mnie w pewnym sensie... :)

#191 Kaya

Kaya
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 22:35

W zasadzie nie najlepsze. Nie było czegoś takiego jak 'zostaniemy przyjaciółmi', może nieodpowiednie osoby ?
Wierzę w to, że ktoś kogo kochasz, ktoś z kim jesteś zżyta może po rozstaniu zostać kimś naprawdę bliskim, ale do tego trzeba chyba dojrzeć.

#192 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 12:29

ja zaczynam z eks normalnie rozmawiac ;-) choc musiało duzo czasu minąc....
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#193 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 14:41

Donn, no i jak napisz cos wiecej :!: :-D

#194 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:26

Donn, no i jak napisz cos wiecej :!:


czekamy kochana ;-) trzymam kciuki za pozytywny obrot spraw

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#195 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 18:23

eks nie był pewny spotkania...mozna powiedziec ze bał sie ;-)
ale zaczyna rozmawiac ze mna na gg - to wielki sukces :-)

powiedział cos takiego...'jezeli nam sie uda...to czemu nie" :roll:

nie dopytywałam co i jak miał na mysli...nie chce zapeszac...
czas pokaże
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#196 Reszer

Reszer
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 18:47

Donn, cieszy mnie, że przełamałaś się i próbujesz zrealizować coś, co Ciebie tak długo "trawiło", chciałbym również podzielać Twój optymizm i zyczę Ci, aby wszystko sie udało :) lecz..

powiedział cos takiego...'jezeli nam sie uda...to czemu nie"

hmm, mam nadzieję, iż nabrałas dystansu do przeszłości i potrafisz odpowiednio nim pokierować :-D

#197 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 19:23

Donn swietnie, gratulacje teraz tylko rozsadnie rozegraj sytuacje a wszystko powinno pojsc po twojej mysli <pocieszacz></span>

mam nadzieje ze to czego tak bardzo pragniesz spelni sie wkrotce ;-)

#198 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:56

Donn widze jakies nowosci ;-) trzymam kciuki,aby wszystko dobrze sie ulozylo <ookk></span> <przytul></span>

#199 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:25

nie wiem czy sie ułoży :roll:
nie mówie tak nie mówie nie....

czas....czas...i czas......pokaże ;-)
narazie jest tylko rozmowa a to dużo
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#200 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:28

Donn, no pewnie lepiej nic nie mowic bo bez sensu..
niech sie dzieje co chce ;)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych