Jak to jest z Waszym eks ;)
#181
Napisano 22 lipca 2008 - 01:45
#182
Napisano 22 lipca 2008 - 08:30
Bałam się rozstania choć wiedziałam że nie chce już być z P i że się zakochałam w M. więc oszukiwałam P. że potrzebujemy czasu, przerwy,żeby przemysleć wszystko i stęsknić się i że będziemy w kontakcie i będziemy się przyjaźnić... on nie chciał strasznie ale się zgodził, i to było gdzieś w jakiś tam czwartek a on już w sobotę zarywał laski na dyskotece i z jedną teraz ostro kręci... przestał się odzywać i kontakt się urwał... ja jestem z M i jestem szczęśliwa:) w sumie dobrze wyszło bo bałam się go zranić i "wydawało" mi się że był strasznie wrażliwy i że będzie przeżywał..ale jednak pocieszył się i przynajmniej nie siedzi mi na głowie:)
trochę zamotałam:)
#183
Napisano 24 lipca 2008 - 11:17
Rozstaliśmy się trochę tak głupio... byłam po prostu jeszcze niedojrzała i sama nie wiedziałam czego chcę.
Ale jemu nie idzie teraz najlepiej. Poznał na studiach jakąś dziewczynę trzy lata młodszą od siebie, potajemnie się z nią zaręczył a ona po kilku tygodniach stwierdziła, że się "odkochała"
#184
Napisano 24 lipca 2008 - 12:05
Człowiek destrukcyjny i bardzo niedojrzały emocjonalnie,chciałam urtzrymywać 'normalny' kontakt ale jak się dowiedziałam że rozgadywał o mnie niestworzone historie to omijam szerokim łukiem,po tych jego bajkach jak mnie spotykał to zawsze chciał sie spotkać,i udawał że wszystko jest ok,dziwny...
pocieszam się że bardzo młoda byłam.
#185
Napisano 25 lipca 2008 - 09:49
#186
Napisano 07 sierpnia 2008 - 13:01
#187
Napisano 12 sierpnia 2008 - 15:53
Właściwie to wynikło od niego bo ja chciałam utrzymać kontakt (a to on zerwał ze mną).
No ale najwidoczniej nie miał na to ochoty:) kontakt zerwal się całkowicie i zaczeło się unikanie jak mnie zobaczył w nowym związku z nowym chłopakiem
Może dlatego że wcześniej wiedzial dobrze iż ja płacze za nim i bardzo tęsknie
#188
Napisano 14 sierpnia 2008 - 18:38
#189
Napisano 14 sierpnia 2008 - 18:54
Po tym ex, właściewie mialam jeszcze jednego ex, ale to już raczej taki epizod, nieporozumienie, trochę się pospotykaliśmy, mówił, że kocha
#190
Napisano 15 sierpnia 2008 - 15:12
#191
Napisano 15 sierpnia 2008 - 22:35
Wierzę w to, że ktoś kogo kochasz, ktoś z kim jesteś zżyta może po rozstaniu zostać kimś naprawdę bliskim, ale do tego trzeba chyba dojrzeć.
#192
Napisano 16 sierpnia 2008 - 12:29
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#193
Napisano 16 sierpnia 2008 - 14:41
#194
Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:26
Donn, no i jak napisz cos wiecej
czekamy kochana
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#195
Napisano 16 sierpnia 2008 - 18:23
ale zaczyna rozmawiac ze mna na gg - to wielki sukces
powiedział cos takiego...'jezeli nam sie uda...to czemu nie"
nie dopytywałam co i jak miał na mysli...nie chce zapeszac...
czas pokaże
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#196
Napisano 16 sierpnia 2008 - 18:47
hmm, mam nadzieję, iż nabrałas dystansu do przeszłości i potrafisz odpowiednio nim pokierowaćpowiedział cos takiego...'jezeli nam sie uda...to czemu nie"
#197
Napisano 16 sierpnia 2008 - 19:23
mam nadzieje ze to czego tak bardzo pragniesz spelni sie wkrotce
#198
Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:56
#199
Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:25
nie mówie tak nie mówie nie....
czas....czas...i czas......pokaże
narazie jest tylko rozmowa a to dużo
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#200
Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:28
niech sie dzieje co chce
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















