no to na prawdę dużoa to dużo
mój eks (mimo iż nie jesteśmy razem już jakoś 3 i pół roku) dalej wyrzuca mi różne rzeczy, ogólnie nienormalny typ
Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:49
no to na prawdę dużoa to dużo
Napisano 06 września 2008 - 21:45
Napisano 07 września 2008 - 11:35
Napisano 07 września 2008 - 13:22
Napisano 07 września 2008 - 13:43
Napisano 07 września 2008 - 14:18
Napisano 07 września 2008 - 14:19
Napisano 07 września 2008 - 14:20
Napisano 07 września 2008 - 14:21
Napisano 07 września 2008 - 14:23
Napisano 07 września 2008 - 14:24
Napisano 07 września 2008 - 14:25
Napisano 07 września 2008 - 14:25
Napisano 07 września 2008 - 14:29
najlepszym!mam nadzieje ze jest dobrym ojcem i mezem
nie! ona jest ze mną od zawsze, znam ją dłużej niż męża!wyobrażasz sobie teraz życie bez niej?
Napisano 07 września 2008 - 14:35
Napisano 07 września 2008 - 15:25
Napisano 10 września 2008 - 03:59
Jakie macie stosunki z Waszymi byłymi partnerami? Rozstaliście się w gniewie, czy może jesteście nadal przyjaciółmi? A może po prostu nic Was nie łączy?
Jestem samotną kobietąA jak sprawa się ma u Waszych drugich połówek? Jakie oni mają kontakty ze swoimi byłymi?
Rozmawiacie w ogóle o swoich eks-miłościach czy omijacie ten temat szerokim łukiem?
Napisano 10 września 2008 - 13:16
Napisano 10 września 2008 - 15:07
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych