Jak to jest z Waszym eks ;)
#241
Napisano 04 stycznia 2009 - 21:08
#242
Napisano 07 stycznia 2009 - 13:06
If you don't know my name, you can call me baby
#243
Napisano 07 stycznia 2009 - 13:14
jeśli używasz gg to masz niewiele opcji-chyba tylko zablokowanie,ale to raczej nie zapobiegnie pisaniu z innych numerów,ale dobija sie na gg i działa mi na nerwy
Ja w swoim komunikatorze(konnekt) mam opcje "pokazuj status jedynie u osób z listy kontaktów" (czyli reszta ma mnie jako czerwone słoneczko nawet jak jestem dostępna) oraz "nie przyjmuj wiadomości od nieznajomych"
Chociaż może coś zmieniło się w gg...
#244
Napisano 07 stycznia 2009 - 13:23
ja mojego też nie,zmieniłam numer telefonu o tego buraka,ale dobija sie na gg i działa mi na nerwy
chce się spotkać,pisze ze kocha,nie potrafi zapomnieć...i tak mnie drażni,że cięzko to opisać!
Zablokuj go-ale to i tak chyba nic nie pomoże,bo może napisac do Ciebie z innego nr.za każdym razem jak go będziesz blokowac to on będzie zmieniac nr.
Najlepszym wyjściem by było zmienic numer gadu i mu nie podawac
#245
Napisano 07 stycznia 2009 - 14:43
If you don't know my name, you can call me baby
#246
Napisano 07 stycznia 2009 - 14:52
Ale takie coś może wykończyc człowieka..
#247
Napisano 07 stycznia 2009 - 14:54
przeszłość to przeszlosc,żyć trzeba dalej...
If you don't know my name, you can call me baby
#248
Napisano 07 stycznia 2009 - 14:57
Masz rację było mineło-teraz liczy się to co jest a nie to co było kiedyś.
#249
Napisano 07 stycznia 2009 - 17:55
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#250
Napisano 07 stycznia 2009 - 18:32
Ja też nie, i nawet nie wiem co się z nim dzieje, szczerze mówiąc nie obchodzi mnie toja mojego eksa nie widuję
#251
Napisano 08 stycznia 2009 - 10:02
zablokój wiadomości od nieznanych i tyle
no właśie to miałam napisać, a Wy się tak rozpisujecie jak by tutaj go unicestwić na gg
#252
Napisano 08 stycznia 2009 - 11:48
#253
Napisano 08 stycznia 2009 - 11:59
W gg masz opcję zablokowania numeru i nieprzyjmowania wiadomości od nieznajomych.,ale dobija sie na gg i działa mi na nerwy
#254
Napisano 14 stycznia 2009 - 14:13
Wg. mnie masz trochę racji, szkoda, że nie każdy facet to rozumieDla mnie to trochę dziecinne takie całkowite odcinanie się..
#255
Napisano 14 stycznia 2009 - 15:15
#256
Napisano 14 stycznia 2009 - 15:18
#257
Napisano 14 stycznia 2009 - 15:25
#258
Napisano 15 stycznia 2009 - 18:14
#260
Napisano 20 stycznia 2009 - 22:49
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















