Najczęściej są właśnie kryzysy pomiędzy 3-4 rokiem związku...
Jak to jest z Waszym eks ;)
#262
Napisano 23 stycznia 2009 - 10:47
#264
Napisano 23 stycznia 2009 - 11:49
tak jest raczj na ogol, ze obecny facet jest chociaz troche zazdrosny o tego bylegomoj P bardzo jest o niego zazdrosny
a moj Misiek nie jest zazdrosny o nic:) bo wie ze nie musi bo nigdy bym niczego nie nabroila:) chociaz czasem fajnie sie poczuc tak:) ze jest zazdrosny
#265
Napisano 26 stycznia 2009 - 00:25
#266
Napisano 05 lutego 2009 - 13:05
#267
Napisano 05 lutego 2009 - 14:48
#268
Napisano 05 lutego 2009 - 23:06
Dzis wyjechal do Holandi. Wroci w maju. Przytulil sie i dostal buziaka w policzek.
Dał mi pendriva z naszymi fotkami ktorych wczesniej nie widzialam... I jakos tak teraz duzo mysle...
Ale wiem ze kocham tylko D. a on to juz tylko przeszlosc.
Nie wiem czy to dobrze ze tak to przezywam
#269
Napisano 05 lutego 2009 - 23:11
#270
Napisano 05 lutego 2009 - 23:19
Powiedzial mi ze dalej sie nie zmienil i sam nie wie czego chce. Wiec nie zaluje ze z nim juz nie jestem.
Ciesze sie tez z tego ze potrafilam powiedziec o tym spotkaniu D. i nawet nie byl zly (wiadomo ze zazdrosny troszke napewno ale nie krytykowal mnie ani nic z tych rzeczy)
#272
Napisano 19 lutego 2009 - 22:05
Prawie 2 lata temu miałam swojego pierwszego chłopaka. Bardzo Go kochałam, zrobiłabym dla niego wszystko a on po 5 miesiącach stwierdził, że lece na jego kase, ktorej notabene nie miał. Jego zazdrosny starszy kuzyn mu po porstu glupoty nagadał. Specjalnie dla niego odwazylam sie kochac... i coz mi teraz z tego. Byłam dojrzała, ale teraz zaluje.
A jakie mam z nim teraz kontakty, od pol roku zadne. Kiedys pisalismy na gg, gy on sie opil, bo jego 15 letnia dziewczyna jak to nazywal "zostawiala go".
Moim najwiekszym bledem w tej znajomosci bylo to, ze PO zerwaniu eszcze raz uprawialismy seks /gdy on byl z ta 15/ Czułam się jak szmata. Żałuje tego, bo teraz nie mam w ogóle ochoty na seks.
Poza tym od prawie 2 lat stałam się wierząca.
Dobra na nudzilam, na nudziłam i skonczylam
#273
Napisano 20 lutego 2009 - 13:25
A jaki to ma związekPoza tym od prawie 2 lat stałam się wierząca.
#274
Napisano 20 lutego 2009 - 15:29
#275
Napisano 20 lutego 2009 - 15:57
przez wyswiadczona mu grzecznosc musialam zaplacic 1000 zl kary, bo on nie wywiazal sie z wrunkow umowy: kupowania karty za 20 zl miesiecznie!
heheheheheh niezła kara
#277
Napisano 20 lutego 2009 - 16:38
#279
Napisano 20 lutego 2009 - 18:14
#280
Napisano 20 lutego 2009 - 20:09
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















