Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

suplementy na włosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 fiolka03

fiolka03
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 10:13

Witam, mam osłabione włosy po zimie. Szukam suplementu, który pomoze mi wzmocnic włosy, chciałabym zeby mniej wypadały, nie były tak łamliwe. Polecicie mi cos? Słyszałam, ze dobre sa suplementy posiadające w składzie bambus, bo ma on duzo krzemu. Prosze o porady :)

#2 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 20:23

@fiolka03 zajrzyj tu

.http://babskiswiat.n...age-3?hl=silica

http://babskiswiat.n...ica#entry588505

http://babskiswiat.n...ica#entry347202

http://babskiswiat.n...lica#entry14834

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#3 Truskaweczka80

Truskaweczka80
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 04 maj 2015 - 21:43

Ze swojego doświadczenia polecam Ci Oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie suplement diety z dodatkiem oleju wiesiołka i kompleksem witamin, minerałów oraz z naturalnego ekstraktu pestek winogron. Bardzo pomaga mi w utrzymaniu zdrowych włosów i paznokci oraz skóry :-) 

#4 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 18 maj 2015 - 22:44

W innym temacie o tym pisałam, ale ten suplement jest naprawdę dobry :) Widać różnicę po stosowaniu. Tez polecam. W dodatku ma dobrą cenę.

#5 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 26 maj 2015 - 20:51

Ze swojego doświadczenia polecam Ci Oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie suplement diety z dodatkiem oleju wiesiołka i kompleksem witamin, minerałów oraz z naturalnego ekstraktu pestek winogron. Bardzo pomaga mi w utrzymaniu zdrowych włosów i paznokci oraz skóry :-) 

Wiesiołek jest bardzo dobry na skórę :), ja mam tej marki krem do twarzy i bardzo mi się spodobał. Fajnie nawilża i dobrze się wchłania.

#6 Melaka

Melaka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 17:57

Ja zaczęłam ostatnio jeść Belissę, ale na razie ciężko mi cokolwiek powiedzieć... Wcześniej jadłam drożdże w tabletkach i szczerze muszę przyznać, że działają :)

#7 stonoga12

stonoga12
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 09:31

mi nie pomagały żadne suplementy nigdy, ale regularne picie herbaty ze skrzypu i pokrzywy naprawdę pomaga. włosy są mocniejsze i mniej wypadają

#8 Olga1

Olga1
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 13:44

Na włosy od wewnątrz dobry jest skrzyp, ale musisz go stosować regularnie, bo dopiero wtedy widać jakiekolwiek efekty. A jak chcesz coś od zewnątrz to polecam zaopatrzyć się we wcierkę Jantar, która zapobiega wypadaniu, a dodatkowo powoduje, że pojawiają się nowe włoski. Podobny efekt daje kozieradka, ale nie każdemu przypadnie do gustu, z racji tego, że po prostu śmierdzi jak kurczak, a nikt tak śmierdzieć raczej nie chce. 

#9 Beauty

Beauty
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:54

.

Suplementy są wazne, ale przede wszystkim poznaj budowe włosów ich strukture i słabości.
Naljepiej wykonać trychologiczne badanie włosa i skóry głowy u fryzjera-stylisty.
Ja badałam się w klinice włosów ... w krakowie.
Potem kuracja mikroampułkami i teraz jestem o wiele bardziej zadowolona z efektów , niż przez wcinanie tabletek ze skrzypem i pokrzywą.
Nie ma sensu bez celu wydawać pieniędzy na suplementy bez celu.

#10 babiszonek

babiszonek
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 01 październik 2015 - 18:46

Suplementow na rynku jest sporo- Vitapil, Revalid. Ja dorzucam do tego wcierke Jantar :)

#11 elizka7676

elizka7676
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 17:02

suplementy raczej słabo działają, ja stosowałam na swoje włosy jantar i olejek rycynowy

#12 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:56

Suplementy nic nie dają. Ja stosuję olejek arganowy i raz na tydzień, czasem na dwa tygodnie maskę kreatynową.

#13 calamartyna

calamartyna
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 13:24

Suplementy nic nie dają. Ja stosuję olejek arganowy i raz na tydzień, czasem na dwa tygodnie maskę kreatynową.

maska kreatynowa to jaka? 

#14 elizka7676

elizka7676
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 13:15

ja z argana mam ten z bielendy 3w1 to moge go stosować i na ciało aby je nawilżyć i na włosy w sumie dobre rozwiązanie zamiast kupować kilka produktów z tym samym składem ;)

#15 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:18

Polecam witaminy z Solgaru (albo te dla kobiet, albo stricte na włosy, skórę, paznokcie). Fakt, one są drogie ale efekty dają rewelacyjne.

#16 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 17:47

Solgaru
tez slyszalam wiele dobrego , ale kolezanka po nich tyla.

#17 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:36

Z tych lepszych, oprócz Solgaru, jest też dobry Vitapil. 

#18 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 16 maj 2016 - 14:56

Vitapil. 
od 2 miesiecy uzywam, ale na efekty trzeba jak wiadomo troche poczekac. 

#19 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:04

Teraz biorę wiesiołek, tzn, oeparol piękna skóra włosy, kończę opakowanie i już widzę efekt, bo mniej mi się włosy puszą, też sporoo baby hair mi się pojawiło, hehe zrobiła mi się przy twarzy  taka aureolka, ale to chyba znak że odrastają.

#20 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 15:30

z tego co się orientuje wiesiołek doskonale radzi sobie z tego typu problemami :) można też zainwestować w tabletki ze skrzypem polnym