Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wzrost... czy dla was ma znaczenie//


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#261 korylka

korylka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 19:52

Dla mnie wzrost ma ogromne znaczenie :) ogólnie proporcje sylwetki, ale wysoki mężczyzna bardzo u mnie punktuje :). lubie facetów, którzy mają ponad 180 wzrostu (najlepiej 185-190 cm) :)



#262 Tamara_26

Tamara_26
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:51

może nie ma znaczenia, ale ogólnie wolę jak facet jest wyższy chociaż trochę, bo jak ubierze się buty na obcasiku to nawet ładniej to wygląda.



#263 greenway

greenway
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 październik 2015 - 09:50

dla mnie to w sumie nie ma znaczenia;) 



#264 corei7

corei7
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 09:52

Byleby facet był przynajmniej równy z partnerką, jak ubierze obcasy



#265 koneko

koneko
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 20:28

Mój aktualny partner jest ze mną równy, więc odpadają buty na wysokim obcasie. Szkoda.



#266 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 16:17

Jak dla mnie wzrost nie miał jakiegoś wielkiego znaczenia nigdy. Teraz doceniam to co mam, mój facet jest ode mnie sporo wyższy.  :-D



#267 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 00:49

Wzrost dla mnie jest ważny. Uwielbiam obcasy więc mój potencjalny facet musi byc ode mnie wyższy.



#268 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:43

Dla mnie mamega znaczenie. Mam 170cm i jestem i mam typ budowy "kluska", więc niewyjściowo bym wyglądała z niskim facetem. Mój P ma 180cm i nawet jak ubiore obcasy to jestem niższa :)



#269 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 04 luty 2016 - 14:33

Jesli facet miałby być wyższy albo mojego wzrostu to ok :) ale niższy... decydowanie odpada ;D

#270 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:35

lepiej jakby jednak facet był podobnego wzrostu co ja :) bądź wyższy. przy niższym to już butów na obcasie nie założysz bo to trochę dziwnie wygląda



#271 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 11:35

ja malutka jestem to nie dyskutuje , bo nie mam z czym , wiadomo ze bedzie wyzszy. 


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#272 delilaght

delilaght
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 12:49

Dla mnie wzrost nie jest ważny

 



#273 grenade

grenade
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:48

Ja bardzo lubię wysokich facetów. Sama mam nieco ponad 160 cm wzrostu, a bardzo mi się podobają tacy, którzy mają około 190 cm :D Wiem, to ogromna różnica, ale na widok takie automatycznie mi miękną nogi. Czuję się wtedy taka malutka i drobniutka, to dość miłe uczucie jak dla mnie :)



#274 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:32

Ja bardzo lubię wysokich facetów. Sama mam nieco ponad 160 cm wzrostu, a bardzo mi się podobają tacy, którzy mają około 190 cm :-D Wiem, to ogromna różnica, ale na widok takie automatycznie mi miękną nogi. Czuję się wtedy taka malutka i drobniutka, to dość miłe uczucie jak dla mnie :-)

hehehe też tak lubię :D znam to uczucie  :D



#275 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:48

Hehe no to ja sie wyłamię

 

Dla mnie wzrost kiedyś miał znaczenie. Spotykałam się z facetami wyższymi od siebie. Jeden miał nawet ponad 2m ale ja sama z tych wysokich w miarę (178cm). Ale mimo tego czułam się z nim dziwnie i długo nasze spotykanie się nie trwało ale to już nie ze względów 'wzrostowych' :lol:

No i niby wzrost miał dla mnie znaczenie...do czasu póki nie poznałam mojego przyszłego Męża. Jest ciut ciut niższy ode mnie, a niekiedy wydaje się, że tego samego wzrostu. Nie przeszkadza mi to. Miłość nie wybiera i w naszym przypadku tak było <serduszka> Na ślubie miałam buty zamówione przez allegro na obcasie tzw. 'kaczuszka' około 1,5cm. Da się? Da się :mrgreen:


Użytkownik Anonimka edytował ten post 16 wrzesień 2016 - 12:49


#276 MagdaH

MagdaH
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:11

Ma i nie ma. Mój mąż jest wyższy, ale i ja jestem wysoka, więc cieszę się, że trafiłam na wysokiego. Mogę sobie szpilki założyć. Chociaż przypuszczam, że gdyby mój mąż był równy lub troszkę niższy nie byłoby to wielkim problemem. Ale już jakby był za niski to pewnie by się pojawił. Chociaż przypuszczam, że u niego mogłoby być to większą przeszkodą.



#277 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:06

Grzecznie byłoby powiedzieć, że nie ma, bo liczy się wnętrze :P

Ale dla mnie ma! Nie chciałabym mieć niższego mężczyzny, tak samo jak nie wyobrażam sobie siebie z młodszym. Pewnie gdybym się zakochała to jakoś by było, ale u mnie od zawsze to poniekąd dyskwalifikowało faceta na starcie.

Dobrze, że ja już swojego męża mam i takie problemy są poza mną :lol:  


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#278 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 15 maj 2017 - 06:59

Ja lubię jak facet jest wyższy, czuję się wtedy przy takim facecie bezpieczna. Nie umiem tego wyjaśnić dlaczego tak jest. Mój mąż ma metr 90 wzrostu, a ja metr 60 więc się śmieję, że musi kucać żeby mnie przytulić :P



#279 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 17:34

Ja lubię jak facet jest wyższy, czuję się wtedy przy takim facecie bezpieczna. Nie umiem tego wyjaśnić dlaczego tak jest. Mój mąż ma metr 90 wzrostu, a ja metr 60 więc się śmieję, że musi kucać żeby mnie przytulić :-P

Ja mam podobnie. Zawsze miałąm wyższych chłpaków i nie wyobrażam sobie inaczej, ale to by był krasnal chyba ;)


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#280 Adamek430

Adamek430
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:50

Wzrost jest ważny ale nie ma znaczenia. Każdy znajdzie kogos i to dusza jest ważna a każdy wzrost ma swój urok







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych