Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zegarek czy bransoletka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 fugazi

fugazi
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 18:29

/link/

Wszystko zależy, jednak wybrałabym bransoletkę. Ale myślę, że to nieporównywalne dwie rzeczy.

Zgadzam się, ale też wszystko zależy od gustu!

#42 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 01 październik 2018 - 13:24

Według mnie zegarek może posłużyć równie dobrze jako bransoletka. Więc mamy 2 w 1 :) sama widziałam wiele ciekawych zegarków, których bransolety wyglądały genialnie. Dlatego według mnie warto postawić na zegarek ;) 

#43 odes

odes
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 12:49

Jak dla mnie zbyt nowoczesna- sama lubię bardziej romantyczne dodatki :-)
Niesamowicie wprost za to podobają mi się kolekcje Pandory. Jak widzę w sklepach internetowych ceny takich bransoletek są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych tak więc zastanawiam się czy nie zamówić sobie jednego takiego dodatku.  Szczególnie, że na stronie mają różnego rodzaju promocje takie jak ta, ze do zakupu bransoletki,dodaje się koralik. Co o tym sądzicie? :-) Czy któraś z Was posiada taką bransoletkę?
UK_BRACELET_RETAIL5-1.jpg?sw=1000&sh=100

Wracając do tematu to nie potrafię powiedzieć co wolę miec na ręce, czasami noszę zegarek, czasami bransoletkę. W ostatnim czasie jednak wolę bransoletki, są bardziej ozdobne. Natomiast godzinę sprawdzam sobie w telefonie. 

Romantycznie