Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zegarek czy bransoletka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Aska85

Aska85
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 19:12

Wszystko zależy od tego jaka delikatna jest bransoletka i jaki delikatny jest zegarek. Ja bym bardziej jednak stawiała na bransoletkę, jest zazwyczaj delikatna i bardziej pasuje do takiej sukienki.

#22 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:25

Ja dość rzadko noszę zegarki.  Mam w telefonie i mi wystarczy. Za to bransoletek mam sporo. Lubię nowoczesne wzory

Fajne sa na przykład promowane ostatnio przez blogerki bransolety MyWay Jewellery:

bransoletka-fly-with-me.jpg

Srebrne, pozłacane złotem. Mam taką jak na zdjęciu powyżej. Mąż za to w zeszłym roku podarował mi na rocznicę ślubu prawdziwą złotą bransoletę ( dał za nią duuużo...). Ale nakładam ją jedynie na większe wyjścia. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#23 MarzenaNoskowicz

MarzenaNoskowicz
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 13:37

Za miesiąc wybieram się na wesele i nie wiem jakie dodatki bardziej pasują do mojej sukienki. Moja podobna jest do tej . Z góry dziękuję za pomoc :-D

Najlepsze będą złote dodatki:)

#24 puderniczka12

puderniczka12
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:44

Ja jednak też wybrałam bym stylowy zegarek damski. Są na pięknych bransoletkach i czasami są bardzo delikatnym dodatkiem. W gruncie rzeczy, zegarek ma to do siebie, że pasuję do każdej stylizacji a bransoletka już nie koniecznie.

#25 I.Ryba

I.Ryba
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 19 październik 2015 - 10:03

fajne są dodatki u tej modelki na zdjęciu, czyli bransoletka albo delikatny zegarek z bransoletką i jakiś ładny pierścionek. Jeżeli może myślałaś o naszyjniku, to kiedyś czytałam, że do białych lub jasnych sukienek pasują dodatki z naturalnych materiałów, np. drewniane. 

#26 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 13:05

Zegarek :) ale taki trochę w męskim stylu

#27 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 22:43

Ja zdecydowanie na imprezy zakładam bransoletki. Chociaż mam jeden ładny zegarek i pół szuflady takich na co dzień, bo mam na ich punkcie lekkiego świra.

#28 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 10:50

Moim zdaniem do tej sukienki pasuje coś mocnego na szyje, jakis masywny naszyjnik, ew. może być delikatniejsza bransoletka, ale na pewno nie zegarek, zegarek moim zdaniem bardziej nadaje sie do sukienki z rekawkiem 3/4 , fajne rzeczy widziałam na ... ostatnio, wiec mozesz tam zerknąć

#29 z3frinna

z3frinna
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 14:21

normalnie nosze zegarek, ale jak jest jakaś szczególna okazja to zamieniam na bransoletkę :) poza tym na weselu lub przyjęciu już nie muszę tak często sprawdzać godziny 

#30 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 07:49

Ja akurat uwielbiam bransoletki, chociaż zegarek też noszę.

#31 KasiaKatarzyna

KasiaKatarzyna
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 maj 2017 - 10:58

Jakbyś znalazła delikatny zegarek i pasującą do niego bransoletkę to razem by mogło stworzyć fajną całość. Także może coś takiego? ;) 

#32 lidiaa1986

lidiaa1986
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 11:50

zegarki zastępują powoli bransoletki, weźmy zegarki Cluse np z tej oferty... ... szkoda zakładać bransoletkę, jeżeli ma sie takie cacko:D

#33 PaniJeziora

PaniJeziora
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 15 grudzień 2017 - 13:57

Ja zazwyczaj nie noszę ani zegarków, ani bransoletek, bo nie lubię jak stukają mi o stół jak coś robię. Moim zdaniem taki dodatki są bardzo niewygodne. 

...

#34 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 08:44

Są bardzo nie wygodne, jednak czasami dla piękna trzeba się poświęcić :)

#35 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 17:47

Zawsze można sobie kupić zegarek, który jest bardziej ozdobny niż tylko dwie wskazówki :) Możesz sobie kupić np. Casio Sheen i wtedy nie potrzebujesz żadnych bransoletek do tego.

Miłego dnia ;)