to się nazywa robić komuś smaka.... ja już robiłam 2 podejścia i jeszcze nie zjadłam w tym roku więc załamka
Ale chociaż podejścia miałaś ![]()
@magdaaaaa, ja zawsze obserwuję moją sąsiadkę z parteru. Jak ona ma kwiatki na balkonie to i ja wystawiam. Chociaż na noc jeszcze znoszę a u niej twardo stoją. A w sumie a co tam, niech się hartują ![]()
A tak z innej beczki - kumpel się rozwiódł.
Nie wiem co jest ale od jakiegoś czasu dużo małżeństw się rozwodzi....i to młodzi ludzi....
O mmm, nic wiecej nie mów, zła kobieto!
Oj od razu zła:) jakby któraś nie wiedziała na co ma ochotę to ja tu podpowiadam ![]()
Witam z rana ![]()
Tradycyjnie spacer o 3 zaliczony
ale że pada deszcz więc sobie nie połaziłam
Jak lubię gdy pada deszcz, to kuźwa jak wyjdą te dżdżownice to jakaś masakra jest. Trzeba chodzić slalomem aby w którąś nie depnąć bo nie dość, że szkoda to jeszcze to obrzydliwe.... no i ten "zapach"
Ogarnęłam się już, wykąpałam i zostało mi czekanie do 7 i fruuu na badania. A wspomnę, że głodna jestem ![]()
G. ma dzisiaj wolne, więc w planach działka ale przy takiej pogodzie chyba nie ma sensu...
Nic, pocpykam po TV ![]()
Miłego dnia!!






Temat jest zamknięty












